To nie prezydent to Placebo! Rzadzą nami zdrajcy i sprzedawczyki którzy to uzurpują sobie prawa do obywateli narodowości Polskiej! Sprzedając ich w obce ręce na poczet świętego spokoju czytaj wystawić złożyć ofiary ofiarę z Polskiego narodu banderowskiej ukrainie smiertelnemu wrogowi Polaków!
Mam nadzieję że prezydent Duda potomek Michajło Dudy stanie kiedyś przed Polskim Wojskiem egzekucyjnym za Zdradę Stanu i swiadome sprowadzenie nieszczęścia na naród Polski kosztem utraty życia Polaków!
Dziadek Andrzeja Dudy, Michajło Duda (1921-1950) to żydowski oficer morderczej UPA! Sylwetka Mychajło Dudy. ps. „Hromenko” zdumiewa: – Od 1937 członek OUN – w 1939 skierowany na szkolenie dywersyjne do Niemiec, gdzie w 1941 wstąpił do batalionu Roland; – w UPA od 1943, najpierw jako instruktor w szkole podoficerskiej; – od czerwca 1944 organizator UPA na Pogórzu Przemyskim i w Bieszczadach; – od sierpnia 1945 Mychajło D. dowodzi sotnią „Udarnyky 3” należącą do 2 kurenia „Udarnyky”; – 1947 sotnia Mychajło Duda. przebiła się z Polski do amerykańskiej strefy okupacyjnej w Niemczech; – w latach 1948-1949 członek Misji UPA; – 31.05.1950 dowódca 4-osobowej grupy zrzuconej na spadochronach na terytorium USRR; – kawaler nadanego pośmiertnie Złotego Krzyża Zasługi Bojowej I klasy; – według znawcy spraw ukraińskich prof.Grzegorza Motyki, Mychajło Duda to “najzdolniejszy dowódca UPA”. No i dlaczego Andrzej Duda w swoim oficjalnym życiorysie chlubi się polskojęzycznym teściem, a zrezygnował z przedstawienia znacznych “zasług” dziadka i rodziców biologicznych!? Skoro dziadek był zbrodniarzem i nienawidził nas Polaków, to czy mógł wychować ojca Andrzeja Dudy w duchu patriotyzmu i miłości do Polski? Nie, na pewno ojcu wpajał nienawiść do Polaków! Pan Andrzej Duda to agent żydowski, który przy pomocy żydomasonerii zmanipulował miliony Polaków. Pan Duda w swoim życiorysie zataił przynależność do Unii Wolności, lukratywnej partii żydowskiej w Polsce, która przekształciła się w PO a Andrzej Duda znalazł gniazdo w PIS. Odnalezione zostały podpisy Dudy na listach obecności zebrań i pokwitowania składek na UW. Andrzej Duda, dnia 24 stycznia 2014r. (głosowanie nr. 15, posiedzenie 24) dopuścił się zdrady narodowej (podobnie jak cały PIS), głosując przeciwko interesom Polski i Narodowi Polskiemu, za nałożeniem na polskiego podatnika kosztów wypłaty emerytur dla 55 000 żydów, których rodziny rzekomo zostały poszkodowane w wyniku II wojny światowej. Czy pan Duda nie wie, że na Polskę w czasie II wojny światowej napadli Niemcy i żydzi niemieccy, zrównali Polskę z ziemią i wymordowali ponad 6 mil. Polaków? Zadaniem posła Dudy było dopominanie się o odszkodowania dla Polaków od Niemiec i od żydów, a nie odwrotnie. Za tę zdradę Duda zostanie postawiony do odpowiedzialności karnej przed Trybunałem Stanu. A. Duda ukrywa, że w styczniu 2014r brał udział w posiedzeniu Parlamentu Izraelskiego w okupowanej Polsce, gdzie @t siedząc z braćmi bił im brawo. Zapytany w Londynie o tą hańbę, Duda powiedział, że reprezentował Polaków i uciekł. W parlamencie UE, pełniąc rolę Polaka, A.Duda głosował przeciw wolnej Palestynie! Jeżeli jesteś Polakiem to masz obowiązek informować, zrobić ksero i uświadamiać Polaków, by wiedzieli kim jest Andrzej Duda, kandydat na prezydenta Polski. Kolejny zdrajca, i wilk w owczej skórze. POPARCIE ŻYDOWSKIE DLA ANDRZEJA DUDY: “Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza: „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami
Komentarz lidera polskiej społeczności na Litwie, prezesa Związku Polaków i Akcji Wyborczej, europosła Waldemara Tomaszewskiego:
" - Decyzja jest pozytywna i trzeba to wyraźnie podkreślić. Generalnie sprawy jednak nie rozstrzyga. Do zapisywania nazwisk zostały wprowadzone trzy litery: „w”, „x” i „q”. Polacy liter „x” i „q” raczej w nazwiskach nie mają, więc w zasadzie otrzymaliśmy jedną literę. W polskiej pisowni i gramatyce mamy o wiele więcej liter, naliczyliśmy ich 11, które nie pojawiają się w alfabecie litewskim, tak więc nazwiska większości Polaków w dalszym ciągu nie będą zapisywane oryginalnie. We wczorajszym głosowaniu nasi posłowie zgłosili poprawkę, żeby pisać nazwiska ze wszystkimi znakami, które są w alfabecie łacińskim. Poprawka została jednak odrzucona.
- Bez naszego uporu i natarczywości nie dostalibyśmy nawet jednej literki. Tutaj nie ma dobrej woli, żeby sprawa została załatwiona. Polem do sukcesu jest nasza dobra samoorganizacja. Wiemy, że musimy brać nasz los we własne ręce. Nasze organizacje pomagają nam w tym, żeby naciskać na władze, aby rozstrzygnęły nasze sprawy. Nie chcemy niczego nadzwyczajnego. Jesteśmy w Unii Europejskiej i chcemy, aby europejskie standardy dot. mniejszości narodowych po prostu obowiązywały.
- Stanowimy 6,5 proc. ludności według oficjalnych danych. Nieoficjalnie myślimy, że jest nas więcej. Trzeba dodać, że na Wileńszczyźnie stanowimy większość mieszkańców. W powiecie wileńskim i solecznickim stanowimy ponad 50 proc. mieszkańców."
Czyli sprawa wcale się nie zakończyła, to jest dopiero początek, będziemy dalej walczyć o należne nam prawa, zgodnie z europejskimi standardami, konwencjami, ale też zobowiązaniami podjętymi przez państwo litewskie (choćby w traktacie z Polską) które są cały czas łamane.
Czyli tak naprawdę niewiele się zmieni. Ta ustawa była potrzebna Litwinkom które wychodzą za mąż za obcokrajowców. Polacy z Litwy niewiele skorzystają, a nieprzychylność polityków litewskich pokazało głosowanie poprawki o znakach diakrytycznych, co zostało gremialnie odrzucone. Warto jeszcze wspomnieć, że w mediach litewskich ministra sprawiedliwości Ewelina Dobrowolska (z tęczowych liberałów) ogłosiła że na polski zapis nazwisk jest za wcześnie... Ponad 30 lat odrodzonej Litwy a ona opowiada że jeszcze nie jest czas! Ta Dobrowolska w czasie kampanii z jednej strony przedstawiała się jako Polka (by zmanipulować polskich wyborców), ale dla Litwinów przyznawała, że nie czuje się w pełni Polką. Teraz pokazuje w praktyce co to oznacza. To skandaliczne i szokujące. Czy minister Dworczyk nadal uważa że ona dobrze rokuje?...
... i sąd orzeknie, jak to już bywało nieraz: ,, zwolniony z powodu małej szkodliwości społecznej,, ., lub jakoś tak bardzo podobnie, jeśli się uprzeć, to można odszukać...
Czy powinniśmy mówić "w Węgrzech, w Alasce, w Madagaskarze,w Słowacji, w Litwie, w Krymie itd, itd"????
Czy powinniśmy utrwalone tradycją formy wykoślawiać w niezrozumiałe dziwolągi, bo ktoś tam na Ukrainie ma polski kompleks ??? i ktoś czuje się "urażony" ?? ( bez żadnego uzasadnienia)
Żądanie Sierakowskiego przypomina mi zdarzenie, gdzie kiedyś żona zmusiła męża żeby oddawał mocz na siedząco, bo ją to obraża, kiedy robi to na stojąco. Tymczasem sikanie na stojaco bardzo sie przydaje kiedy np. trzeba wyrazic stosunek to takich pomysłów jak ten red. Sierakowskiego...
Jest ikoną sportu i tenisa, a teraz stanie się także ikoną walki z zamordyzmem.
Australijski nierząd myśli, że jak są na wyspie to im wszystko wolno...
Rozpatrujemy to jako nacisk Chińczyków (rozgrywających Pakistanem i bohaterką narodową) na chamickich Chazarów (dawnego robactwa Europy, nawiasem Chamitów uzurpujących się na Semitów, oraz uzurpujących się na tzw. żydow czyli tych dawniej zwanych Lewitami tudzież gdzieniegdzie i tu uwaga onuce! - Lechami) tu okupujących trupa po USA.
To nie tak, im dłużej biała Moskwa przeciąga te prowokacje do eskalacji w wojnę, tym większe prawdopodobieństwo, że cały ten region nie pogrąży się w chaosie na dekady na jakieś wojny robotów, z resztą to być może w przyszłości docelowy region ewakuacji białych z Azji, wiesz coś jak RPA dla ewakuacji białej Afryki przed murzynami.
Za to żółta Moskwa (czytaj finansowana z Chin) woli zrobić burdel tu na zachodzie, jak najdalej od Pekinu i morza chińskiego. A póki Wielki Mahdi nie zeżarł od środka Azji, będzie się przymilać do Moskwiczan podkupując np. Syberię na 45 lat (u niektórych frajerów to nawet na 100lat) tu konkretnie za przysługą Chazarów (tych z pogranicza ras białej i żółtej, monety na dwie strony bitej).
Tu na zachodzie wielki mur Rosji do Polaków, tam na wschodzie lichy płot do Chińczyków. Ale gdzież tam. Już nawet nie płot. Przecież Rosja nawet Syberię oddała Chinom na 45lat. To już ewakuacja ze wschodu.
Rosja przeciągnięta pod kilem i wyciągnięta z klozetu nie ma praw zgłaszać żadnych roszczeń do stref wpływu w Europie Wschodniej; i właśnie dlatego w atmosferze ewakuacji ze wschodu próbuje sobie wywalczyć jakąś twarz.
Postępowanie Rosji możemy rozpatrywać jako siłowanie się rasy białej i żółtej w dominacji nad kontynentem, jeszcze nie militarnie, póki co w kulturze, Moskwie, urzędach, współpracy z Chinami, ustępstwami dla Syberydów, itd. Z konserwującego punktu widzenia po to w ogóle wydarzyła się tzw. federalizacja.
Zarzewia na zachodzie to bierna obrona przed saurooczymi.
Przewiduję że w końcu wydarzy się kontr-atak, czyli wydarzenia, które Rosję postawią w obliczu kryzysów, które zmuszą ją do rozbudowy centralnego i wschodniego okręgu wojskowego, kosztem zachodniego. Odliczamy.
Proponuję też równocześnie taką zmianę aby nie mówić np. mam to w pupie tylko na pupie!
Ten tzw. Sierakowski to następca takich ludzi co robią publiczny cyrk jak: Jachira, Franek Sterczewski, Marta Lempart ....itp.
Currr.... wa jaki kyrk w tym nadwiślańskim Landzie zwanym PO+pularnie PO+Land!
Antyrosyjskiej histerii ciąg dalszy. To chyba w Polsce perpetum mobile - dlatego nie ma końca. Może wreszcie ten Putin wysłucha polskich polityków? Oby.
Nowy sukces polskiej demokracji. Rada Medyczna zbyteczna, gdyż rząd wie lepiej co robić. Nie po to Kaczyński i Morawiecki walczyli z komuną na barykadach, narażając swoje cenne dla narodu polskiego życie, by jakieś wykształciuchy rodem z PRL mówiły jak leczyć ludzi. A poza tym - zlikwidować jeszcze sejm i senat i wówczas będziemy mieli demokrację na 100% w przeciwieństwie do takich dyktatur jak Moskwa i Mińsk
Mam POdstawowe pytanie!.
Czy Ci tzw. "emigranci" są bezrobotnymi i żyją z tzw. zasiłków?
Jeśli tak to POwinni być wypierrrr...dzieleni na koszt krajów z których przybyli. Do momentu tzw. wypierrrr...dzielenia POwinni być POd kontrolą i POwiadomieni, że dostaną jedzenie za wykonanie POd nadzorem prostych prac np. sprzątanie ulic. Jeśli nie zechcą pracować to nie dostaną NIC do jedzenia (NIC za darmo)!
Oni nie "emigrują" do super bogatych krajów arabskich bo tam nie mogli by PASOŻYTOWAĆ!!!!!!!!.................
Jak rozumiem, pan Szrot osobiście położy się na jezdni w poprzek, tak by Amerykanie nie mogli wyjechać z PL i tym sposobem ocali PL, a wdzięczny naród będzie mu przez tysiąclecia stawiał pomniki na każdym rogu ulicy. Zaś prezydent Juda... wróć! Duda! (przepraszam, przejęzyczenie) pojedzie do Waszyngtonu i niczym Rejtan podrze koszule na piersi, czym wzruszy miejscowy Sanchedryn.
Zejdźcie głąby w końcu na ziemię, a najlepiej oddajcie jak najszybciej stołki i więcej nie mieszajcie się w zarządzanie państwem (tak, zarządzanie, bo de facto nie rządzicie) i tym najlepiej przyczynicie się dobru kraju.
Nie dziwię się. NATO i banderukraina ciągle prowokują Rosję. Zupełnie jak ratlerki, chociaż jeden to wyrośnięty. Kiedyś Rosja nie wytrzyma i po 3 dniach będzie w Europie pokój.
jak sądzicie, dla czego w Afryce nie ma katastrofy związanej z Covid? https://forsal.pl/swiat/aktualnosci/artykuly/8295956,afryka-unika-katastrofy-covid-19-naukowcy-zaskoczeni.html
co gość... nie wspomniał że Ukraina nie ma swobody w przystąpieniu do sojuszu militarnego bo Rosja ma coś do tego? Hipokryzja z jednej i drugiej strony "aż się przelewa".
kupowanie broni od Izrael to niebezpieczny zakup, przekonała się o tym Gruzja która też walczy z ruskimi. https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/432321,micheil-saakaszwili-oskarza-izrael-o-sabotaz-gruzinskiego-wojska.html
"Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska." nie pamiętam kto to powiedział, ale chyba aktualne.
Dokładnie!
To nie prezydent to Placebo! Rzadzą nami zdrajcy i sprzedawczyki którzy to uzurpują sobie prawa do obywateli narodowości Polskiej! Sprzedając ich w obce ręce na poczet świętego spokoju czytaj wystawić złożyć ofiary ofiarę z Polskiego narodu banderowskiej ukrainie smiertelnemu wrogowi Polaków!
Mam nadzieję że prezydent Duda potomek Michajło Dudy stanie kiedyś przed Polskim Wojskiem egzekucyjnym za Zdradę Stanu i swiadome sprowadzenie nieszczęścia na naród Polski kosztem utraty życia Polaków!
Dziadek Andrzeja Dudy, Michajło Duda (1921-1950) to żydowski oficer morderczej UPA! Sylwetka Mychajło Dudy. ps. „Hromenko” zdumiewa: – Od 1937 członek OUN – w 1939 skierowany na szkolenie dywersyjne do Niemiec, gdzie w 1941 wstąpił do batalionu Roland; – w UPA od 1943, najpierw jako instruktor w szkole podoficerskiej; – od czerwca 1944 organizator UPA na Pogórzu Przemyskim i w Bieszczadach; – od sierpnia 1945 Mychajło D. dowodzi sotnią „Udarnyky 3” należącą do 2 kurenia „Udarnyky”; – 1947 sotnia Mychajło Duda. przebiła się z Polski do amerykańskiej strefy okupacyjnej w Niemczech; – w latach 1948-1949 członek Misji UPA; – 31.05.1950 dowódca 4-osobowej grupy zrzuconej na spadochronach na terytorium USRR; – kawaler nadanego pośmiertnie Złotego Krzyża Zasługi Bojowej I klasy; – według znawcy spraw ukraińskich prof.Grzegorza Motyki, Mychajło Duda to “najzdolniejszy dowódca UPA”. No i dlaczego Andrzej Duda w swoim oficjalnym życiorysie chlubi się polskojęzycznym teściem, a zrezygnował z przedstawienia znacznych “zasług” dziadka i rodziców biologicznych!? Skoro dziadek był zbrodniarzem i nienawidził nas Polaków, to czy mógł wychować ojca Andrzeja Dudy w duchu patriotyzmu i miłości do Polski? Nie, na pewno ojcu wpajał nienawiść do Polaków! Pan Andrzej Duda to agent żydowski, który przy pomocy żydomasonerii zmanipulował miliony Polaków. Pan Duda w swoim życiorysie zataił przynależność do Unii Wolności, lukratywnej partii żydowskiej w Polsce, która przekształciła się w PO a Andrzej Duda znalazł gniazdo w PIS. Odnalezione zostały podpisy Dudy na listach obecności zebrań i pokwitowania składek na UW. Andrzej Duda, dnia 24 stycznia 2014r. (głosowanie nr. 15, posiedzenie 24) dopuścił się zdrady narodowej (podobnie jak cały PIS), głosując przeciwko interesom Polski i Narodowi Polskiemu, za nałożeniem na polskiego podatnika kosztów wypłaty emerytur dla 55 000 żydów, których rodziny rzekomo zostały poszkodowane w wyniku II wojny światowej. Czy pan Duda nie wie, że na Polskę w czasie II wojny światowej napadli Niemcy i żydzi niemieccy, zrównali Polskę z ziemią i wymordowali ponad 6 mil. Polaków? Zadaniem posła Dudy było dopominanie się o odszkodowania dla Polaków od Niemiec i od żydów, a nie odwrotnie. Za tę zdradę Duda zostanie postawiony do odpowiedzialności karnej przed Trybunałem Stanu. A. Duda ukrywa, że w styczniu 2014r brał udział w posiedzeniu Parlamentu Izraelskiego w okupowanej Polsce, gdzie @t siedząc z braćmi bił im brawo. Zapytany w Londynie o tą hańbę, Duda powiedział, że reprezentował Polaków i uciekł. W parlamencie UE, pełniąc rolę Polaka, A.Duda głosował przeciw wolnej Palestynie! Jeżeli jesteś Polakiem to masz obowiązek informować, zrobić ksero i uświadamiać Polaków, by wiedzieli kim jest Andrzej Duda, kandydat na prezydenta Polski. Kolejny zdrajca, i wilk w owczej skórze. POPARCIE ŻYDOWSKIE DLA ANDRZEJA DUDY: “Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza: „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami
Komentarz lidera polskiej społeczności na Litwie, prezesa Związku Polaków i Akcji Wyborczej, europosła Waldemara Tomaszewskiego:
" - Decyzja jest pozytywna i trzeba to wyraźnie podkreślić. Generalnie sprawy jednak nie rozstrzyga. Do zapisywania nazwisk zostały wprowadzone trzy litery: „w”, „x” i „q”. Polacy liter „x” i „q” raczej w nazwiskach nie mają, więc w zasadzie otrzymaliśmy jedną literę. W polskiej pisowni i gramatyce mamy o wiele więcej liter, naliczyliśmy ich 11, które nie pojawiają się w alfabecie litewskim, tak więc nazwiska większości Polaków w dalszym ciągu nie będą zapisywane oryginalnie. We wczorajszym głosowaniu nasi posłowie zgłosili poprawkę, żeby pisać nazwiska ze wszystkimi znakami, które są w alfabecie łacińskim. Poprawka została jednak odrzucona.
- Bez naszego uporu i natarczywości nie dostalibyśmy nawet jednej literki. Tutaj nie ma dobrej woli, żeby sprawa została załatwiona. Polem do sukcesu jest nasza dobra samoorganizacja. Wiemy, że musimy brać nasz los we własne ręce. Nasze organizacje pomagają nam w tym, żeby naciskać na władze, aby rozstrzygnęły nasze sprawy. Nie chcemy niczego nadzwyczajnego. Jesteśmy w Unii Europejskiej i chcemy, aby europejskie standardy dot. mniejszości narodowych po prostu obowiązywały.
- Stanowimy 6,5 proc. ludności według oficjalnych danych. Nieoficjalnie myślimy, że jest nas więcej. Trzeba dodać, że na Wileńszczyźnie stanowimy większość mieszkańców. W powiecie wileńskim i solecznickim stanowimy ponad 50 proc. mieszkańców."
Czyli sprawa wcale się nie zakończyła, to jest dopiero początek, będziemy dalej walczyć o należne nam prawa, zgodnie z europejskimi standardami, konwencjami, ale też zobowiązaniami podjętymi przez państwo litewskie (choćby w traktacie z Polską) które są cały czas łamane.
Czyli tak naprawdę niewiele się zmieni. Ta ustawa była potrzebna Litwinkom które wychodzą za mąż za obcokrajowców. Polacy z Litwy niewiele skorzystają, a nieprzychylność polityków litewskich pokazało głosowanie poprawki o znakach diakrytycznych, co zostało gremialnie odrzucone. Warto jeszcze wspomnieć, że w mediach litewskich ministra sprawiedliwości Ewelina Dobrowolska (z tęczowych liberałów) ogłosiła że na polski zapis nazwisk jest za wcześnie... Ponad 30 lat odrodzonej Litwy a ona opowiada że jeszcze nie jest czas! Ta Dobrowolska w czasie kampanii z jednej strony przedstawiała się jako Polka (by zmanipulować polskich wyborców), ale dla Litwinów przyznawała, że nie czuje się w pełni Polką. Teraz pokazuje w praktyce co to oznacza. To skandaliczne i szokujące. Czy minister Dworczyk nadal uważa że ona dobrze rokuje?...
AKURAT NIEMCY BEDA TEGO ZYDA MORAWITZA SLUCHAC, ONI DOBRZE WIEDZA CO DLA NICH JEST DOBRE.
Proponuję tej Sarkisian wystawienie spektaklu "TV Al Jazeera" z analogicznym przesłaniem do muzułmanów. Efekt gwarantowany!
Prezydencki minister lewituje w oparach absurdu.
... i sąd orzeknie, jak to już bywało nieraz: ,, zwolniony z powodu małej szkodliwości społecznej,, ., lub jakoś tak bardzo podobnie, jeśli się uprzeć, to można odszukać...
Bazę wypadową to niech jankesi robią u siebie albo na Ukrainie .
I przykładnie sąd niech posadzi tego osobnika tam gdzie jego miejsce.
Ukraina to "mocarstwo" i niech te "polaczki" nie podskakują.....Wołodia poratuj bo sami z nimi nie poradzimy
Gratuluję ZESZMACANIA, a tak na marginesie była rozmowa "dyscyplinująca", czy też "zachęcająca"?
Tylko po co to spotkanie już lepiej gdyby się spotkał z Putinem.
Separatyści jak ryby - nie mają głosu?
Gaz przez Ukrainę, to gaz pokojowy. Gaz przez Bałtyk, to gaz wojenny. Kali tego nie rozumieć.
Dobrze byłoby, gdy Kresy dodały, że ani USA, ani banderland nie przedstawiły żadnych dowodów swoich oskarżeń.
Czy powinniśmy mówić "w Węgrzech, w Alasce, w Madagaskarze,w Słowacji, w Litwie, w Krymie itd, itd"????
Czy powinniśmy utrwalone tradycją formy wykoślawiać w niezrozumiałe dziwolągi, bo ktoś tam na Ukrainie ma polski kompleks ??? i ktoś czuje się "urażony" ?? ( bez żadnego uzasadnienia)
Żądanie Sierakowskiego przypomina mi zdarzenie, gdzie kiedyś żona zmusiła męża żeby oddawał mocz na siedząco, bo ją to obraża, kiedy robi to na stojąco. Tymczasem sikanie na stojaco bardzo sie przydaje kiedy np. trzeba wyrazic stosunek to takich pomysłów jak ten red. Sierakowskiego...
Jest ikoną sportu i tenisa, a teraz stanie się także ikoną walki z zamordyzmem.
Australijski nierząd myśli, że jak są na wyspie to im wszystko wolno...
Rozpatrujemy to jako nacisk Chińczyków (rozgrywających Pakistanem i bohaterką narodową) na chamickich Chazarów (dawnego robactwa Europy, nawiasem Chamitów uzurpujących się na Semitów, oraz uzurpujących się na tzw. żydow czyli tych dawniej zwanych Lewitami tudzież gdzieniegdzie i tu uwaga onuce! - Lechami) tu okupujących trupa po USA.
To nie tak, im dłużej biała Moskwa przeciąga te prowokacje do eskalacji w wojnę, tym większe prawdopodobieństwo, że cały ten region nie pogrąży się w chaosie na dekady na jakieś wojny robotów, z resztą to być może w przyszłości docelowy region ewakuacji białych z Azji, wiesz coś jak RPA dla ewakuacji białej Afryki przed murzynami.
Za to żółta Moskwa (czytaj finansowana z Chin) woli zrobić burdel tu na zachodzie, jak najdalej od Pekinu i morza chińskiego. A póki Wielki Mahdi nie zeżarł od środka Azji, będzie się przymilać do Moskwiczan podkupując np. Syberię na 45 lat (u niektórych frajerów to nawet na 100lat) tu konkretnie za przysługą Chazarów (tych z pogranicza ras białej i żółtej, monety na dwie strony bitej).
ktoś jeszcze chce nie uważa euroentuzjastów za potencjalnych zdrajców?
Tu na zachodzie wielki mur Rosji do Polaków, tam na wschodzie lichy płot do Chińczyków. Ale gdzież tam. Już nawet nie płot. Przecież Rosja nawet Syberię oddała Chinom na 45lat. To już ewakuacja ze wschodu.
Rosja przeciągnięta pod kilem i wyciągnięta z klozetu nie ma praw zgłaszać żadnych roszczeń do stref wpływu w Europie Wschodniej; i właśnie dlatego w atmosferze ewakuacji ze wschodu próbuje sobie wywalczyć jakąś twarz.
Postępowanie Rosji możemy rozpatrywać jako siłowanie się rasy białej i żółtej w dominacji nad kontynentem, jeszcze nie militarnie, póki co w kulturze, Moskwie, urzędach, współpracy z Chinami, ustępstwami dla Syberydów, itd. Z konserwującego punktu widzenia po to w ogóle wydarzyła się tzw. federalizacja.
Zarzewia na zachodzie to bierna obrona przed saurooczymi.
Przewiduję że w końcu wydarzy się kontr-atak, czyli wydarzenia, które Rosję postawią w obliczu kryzysów, które zmuszą ją do rozbudowy centralnego i wschodniego okręgu wojskowego, kosztem zachodniego. Odliczamy.
Na Ukrainie……
Proponuję też równocześnie taką zmianę aby nie mówić np. mam to w pupie tylko na pupie!
Ten tzw. Sierakowski to następca takich ludzi co robią publiczny cyrk jak: Jachira, Franek Sterczewski, Marta Lempart ....itp.
Currr.... wa jaki kyrk w tym nadwiślańskim Landzie zwanym PO+pularnie PO+Land!
USA mają takie duże doświadczenia w wojnie partyzanckiej?, a gdzie nabyli?, może w Wietnamie?
A ja domagam się, by wypowiedzi Sierakowskiego nie brano na poważnie.
Kto wie... może Bóg w ten sposób wyraził to, co myśli o tym rzezimieszku. ;-)
Wysłać polskie wojska niech pomogą Rosji bo coś za długo zwlekają
Antyrosyjskiej histerii ciąg dalszy. To chyba w Polsce perpetum mobile - dlatego nie ma końca. Może wreszcie ten Putin wysłucha polskich polityków? Oby.
To USA są w OBWE? Od kiedy?
Brakuje mi dwóch wyjaśnień - jakie są dowody, że to były rosyjskie służby i kto się włamał wg 0.1%.
Nowy sukces polskiej demokracji. Rada Medyczna zbyteczna, gdyż rząd wie lepiej co robić. Nie po to Kaczyński i Morawiecki walczyli z komuną na barykadach, narażając swoje cenne dla narodu polskiego życie, by jakieś wykształciuchy rodem z PRL mówiły jak leczyć ludzi. A poza tym - zlikwidować jeszcze sejm i senat i wówczas będziemy mieli demokrację na 100% w przeciwieństwie do takich dyktatur jak Moskwa i Mińsk
Ten kiedyś wolny kraj stał się obozem karnym dla wolnych obywateli.
Jaki w tym interes maja Polacy?
Polityka energetyczna naszych rządów doprowadzi nie tylko kraj ale i obywateli do całkowitej ruiny.
Mam POdstawowe pytanie!.
Czy Ci tzw. "emigranci" są bezrobotnymi i żyją z tzw. zasiłków?
Jeśli tak to POwinni być wypierrrr...dzieleni na koszt krajów z których przybyli. Do momentu tzw. wypierrrr...dzielenia POwinni być POd kontrolą i POwiadomieni, że dostaną jedzenie za wykonanie POd nadzorem prostych prac np. sprzątanie ulic. Jeśli nie zechcą pracować to nie dostaną NIC do jedzenia (NIC za darmo)!
Oni nie "emigrują" do super bogatych krajów arabskich bo tam nie mogli by PASOŻYTOWAĆ!!!!!!!!.................
Bogu dzięki!
Jak rozumiem, pan Szrot osobiście położy się na jezdni w poprzek, tak by Amerykanie nie mogli wyjechać z PL i tym sposobem ocali PL, a wdzięczny naród będzie mu przez tysiąclecia stawiał pomniki na każdym rogu ulicy. Zaś prezydent Juda... wróć! Duda! (przepraszam, przejęzyczenie) pojedzie do Waszyngtonu i niczym Rejtan podrze koszule na piersi, czym wzruszy miejscowy Sanchedryn.
Zejdźcie głąby w końcu na ziemię, a najlepiej oddajcie jak najszybciej stołki i więcej nie mieszajcie się w zarządzanie państwem (tak, zarządzanie, bo de facto nie rządzicie) i tym najlepiej przyczynicie się dobru kraju.
Alleluja,alleluja, alleluuuuja.
Ta mniejszość chciałaby powrotu Jelcyna czy Nawalnego z CIA?
Ubogacania kulturowego ciąg dalszy. Włosi lubią być cornuto.
Nie dziwię się. NATO i banderukraina ciągle prowokują Rosję. Zupełnie jak ratlerki, chociaż jeden to wyrośnięty. Kiedyś Rosja nie wytrzyma i po 3 dniach będzie w Europie pokój.
Ukraina prowadzi ćwiczenia wojskowe w pobliżu Krymu, czyli Ukraina jest gotowa do zaatakowania Rosji?
Żeby zrobić tak potrzebny Polakom i Polsce ruch ws.pakietu ff. to trzeba mieć jaja!!!
moim zdaniem PiS nas sprzeda tak jak zrobił przy ustawie o ściganiu za "Pilskie obozy", "Lex TVN", czy powiązaniu pieniędzy z tzw. "praworządnością"
jak sądzicie, dla czego w Afryce nie ma katastrofy związanej z Covid? https://forsal.pl/swiat/aktualnosci/artykuly/8295956,afryka-unika-katastrofy-covid-19-naukowcy-zaskoczeni.html
co gość... nie wspomniał że Ukraina nie ma swobody w przystąpieniu do sojuszu militarnego bo Rosja ma coś do tego? Hipokryzja z jednej i drugiej strony "aż się przelewa".
kupowanie broni od Izrael to niebezpieczny zakup, przekonała się o tym Gruzja która też walczy z ruskimi. https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/432321,micheil-saakaszwili-oskarza-izrael-o-sabotaz-gruzinskiego-wojska.html
Rau wie co mówi, gdyż reprezentuje kraj krzyczący stale o wojnie. Lepsi tylko są banderowcy.
"Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska." nie pamiętam kto to powiedział, ale chyba aktualne.