Media w Polsce boją się jak diabeł święconej wody przekazać informacje podawane przez stronę rosyjską - to jest charakterystyczny znak tzw. zachodniej demokracji
Przy obecnym konflikcie wojennym rosyjsko-ukraińskim używa się często słowo „ludobójstwo”. Warto wiedzieć jaka jest definicja ludobójstwa, według mnie na terenie objętym działaniami wojennymi dochodzi do zbrodni wojennych.
LUDOBÓJSTWO – zbrodnia przeciwko ludzkości (Zbrodnie przeciwko ludzkości – ogólne określenie pewnych przestępczych zachowań skierowanych przeciwko określonej grupie społecznej, np. narodowościowej, etnicznej, rasowej, wiekowej, religijnej lub światopoglądowej), obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i wstrzymanie urodzeń w obrębie grupy, stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie, czy przymusowe odbieranie dzieci.
ZBRODNIE WOJENNE - czyny naruszające prawo wojenne (np. konwencje genewskie). Przykłady zbrodni wojennych obejmują złe traktowanie jeńców, zabijanie zakładników lub umyślne niszczenie miast, miasteczek bądź wsi.
Jest jeszcze taki problem tzw. rozliczeń sąsiedzkich w ramach danych społeczności a trudno tu dojść prawdy w warunkach wojny. Przykładowo: teren na Ukrainie zajmują wojska rosyjskie, więc ujawniają się sympatycy Rosjan i „rozliczają” wrogów Rosjan co może kończyć się nawet śmiercią a potem Rosjanie są wyparci przez Ukraińców i następuje odwet, rozliczenie zdrajców. To niekończąca się tragedia sąsiedzka.
Proponuję nie podniecać się i zwrócić uwagę na to, że źródłami wszystkich informacji w powyższym tekście są: Niewzlin (były wspólnik Chodorkowskiego), ukraińskie media powołujące się na ukraińskie służby specjalne :) oraz szef portalu śledczego Bellingcat składającego się z "niezależnych" dziennikarzy amerykańskich, brytyjskich i ukraińskich. Proponuję więc także zbytnio nie przywiązywać się do informacji przekazywanych przez powyższe źródła :)
ojej to tam sami psychiczni i bandyci skoro szpital i wiezienia, to jak tu z takimi wygrac cokolwiek z kimkolwiek, gdyby nie ten atom to byscie byli na poziomie uderzeniowym Wegier :) to co? po pralkach przed ambasadami chyba przyszedl czas na modele okretow do sklejania hahaha znosic pod ambasady obok pralek czy moze slac Wam na losowo wybrane adresy, chociaz takimi bedziecie mogli sie pochwalic i wojenke komus nowemu wypowiedziec na jakiejs sadzawce w parku zeby sie dowartosciowac jakim durnym i beznadziejnym narodem jestescie :(
co naboje sie koncza? czy bydlo na rzez?, zle wyliczyliscie w stosunku do nabojow calego zjednoczonego swiata czy jak? nikomu nie jestescie potrzebni , nikt was nie chce, panoszycie sie jedynie po cywilizowanym swicie wydostajac sie z tego swojego sredniowiecza udajac bogaczy ajestescie tylko zwyklymi zlodziejami trzymajacymi w ciemnocie wlasnego spoleczenstwa, kto by was chcial trzeci swiecie napadac? w jakim celu? komu potrzebna taka ciemnota zeby ja napadac? klada wam w te puste dzbany z pokolenia na pokolenie bzdury o jakis napsciach jakbyscie byli kims czy mieli cos, jakby to co macie bylo cos warte to juz dawno byscie przescigneli dalece bardziej rozwiniety zachod czyz nie?
hola hola ale nasz pomnik to upamietnia wasze zbrodnie na nas a wasze u nas przeklamuja historie bo jakze maja upamietnic co innego? nie da sie tak na logike :( zbrodniarze to zbrodniarze i zadne przykrywki typu wyzwoliciele tego nie przykryja, ktos was prosil o to wyzwalanie od nazistow - chyba tak samo jak ukraincy nie prosili co? nie znam bardziej zaklamanego narodu i tak naprawde nikomu na swicie nie potrzebnego, jestwsie zwykla zakal tego globu, wasz los to los korei polnocnej i zyjcie sobie idioci pod idiota :(
Bezczeszczenie zwłok... Rusko-Mongolska mentalność. Ta sama u Rosyjskich i Ukraińskich szowinistów. Równocześnie i jedni i drudzy żądają upamientnien dla zbrodniarzy. Prymitywy.
Zacytowano wprawdzie tylko fragmenty z jego wypowiedzi, ale wydaje się, że to ukraiński polityk anie żaden duchowny. Zero konkretów, za to na pierwszym miejscu troska o pomordowanych w Polsce ukraińców... no i wiadomo polskich niewinnych ofiar też.
Zanim się "proces"(farsa) rozpoczął to pisałem że mu NIC nie zrobią.Wiadomo jakie mamy "sądy"i cały tzw "wymiar sprawiedliwości".tam czystka metoda stalinowska nie pomoże.I ci ludzie pewnie uważaja sie za Polaków?
"Sędzia" mnie rozbawił "ta wolnościa słowa' bo jakoś Polacy sa SKAZYWANI za tzw "mowę nienawiści" bo wtedy to nie jest wolność słowa i poglądów.A jak sie nazywa ten "sędzia"?
Banderowska klika rozpanoszyła się już na dobre w polskojęzycznych sferach władzy. Czy to ta klika jest już tak silna tak dokładnie czyści umysły podwładnych, że mają się słuchać pana ze wschodu i zwalniać szaraczków, czy też teoria spiskowa o konieczności wtłoczenia narodów tubylczych w wojnę lokalną jest ze wszech miar prawdziwa i prawdziwość tej teorii potwierdzana jest na naszych oczach?
Prezes Związku Polaków na Litwie i Akcji Wyborczej Polaków-Związku Chrześcijańskich Rodzin Waldemar Tomaszewski na wiecu w Wilnie mówił stanowczo:
"Nadal stanowimy większość na Wileńszczyźnie. Nasze prawa możemy obronić tylko poprzez determinację i jedność. I za to dzisiaj bardzo mocno dziękuję. Władze powinny się opamiętać, bo to, co dzisiaj dzieje się w rejonie trockim, to prowokacje, trzeba też powiedzieć niemniej wyraźnie, że władze naszego państwa litewskiego w postaci liberałów prowokują mniejszości narodowe. Nasuwa się retoryczne pytanie, po co oni to robią? Może chcą przyczynić się do konfliktu tutaj, u nas? Temu mówimy wyraźnie – nie! Wyraźnie mówimy stop nacjonalistycznej polityce liberałów! Należy wyraźnie powiedzieć, że mniejszości narodowe są dyskryminowane, bo nie można przyjmować bezprawnych decyzji, nie licząc się ze wspólnotą miejscową. Nigdy nie będzie naszej zgody na nieprzychylną decyzję ws. dwóch polskich szkół w Połukniu i Starych Trokach”.
Mowa o tym ze Rosja sie boi sasiadow i ich rakiet jest zwykla hipokryzja co potwierdza historia i terazniejszosc - czyli to sasiedzi sie powinni bac kolejnych psychopatow stamtad stad kazdy powinien miec te rakiety wycelowane w nich, zeby zadnemu juz nigdy z tego pomylonego narodu nie przyszlo do glowy podnosic lapy na kogokolwiek :(
Tutaj w Danii to nie do pomyślenia. Kładzie się ogromny nacisk na naukę języka duńskiego, jak powiedziałem w pracy, że w Polsce sa autobusy i plakaty z nazwo miasta już teraz nie pamiętam, ale powiedzmy np. Legnica uczy się jezyja ukrainskiego, to wszyscy się w głowę pukali. Naprawdę to co się w Polsce dzueje5to skandal
Banderowcy najchętniej oskarżają innych o swoje zbrodnie, zaś Zełenski, jako zawodowy komik oraz dyspozycyjni "dziennikarze" im wtórują. Szkoda, gdyż sprawa jest zbyt poważna. Dopiero co w TV w Hiszpani pokazano jak Ukraińcy pomagają mieszkańcom Mariupola, ale "dziennikarze" nie zauważyli, iż na samochodach pomocy znajdują się litery Z. Dziś prawdziwych dziennikarzy już nie ma. Wyginęli jak cyganie.
Banderowcy najchętniej oskarżają innych o swoje zbrodnie, zaś Zełenski, jako zawodowy komik oraz dyspozycyjni "dziennikarze" im wtórują. Szkoda, gdyż sprawa jest zbyt poważna. Dopiero co w TV w Hiszpani pokazano jak Ukraińcy pomagają mieszkańcom Mariupola, ale "dziennikarze" nie zauważyli, iż na samochodach pomocy znajdują się litery Z. Dziś prawdziwych dziennikarzy już nie ma. Wyginęli jak cyganie.
Tych oligarchow co z walizami pelnymi siana to w pierwszej kolejnosci mam nadzieje dotyczy? Janukowyczow i innych tchorzy - co tylko madrzy sa jak przy korycie, atak to zwykle szczury okretowe :(
Ja w sprawie podanej informacji o zobowiązaniu, obowiązku obrony swojej ojczyzny Ukrainy przez zdolnych do tzw. noszenia broni emigrantów.
Co z takim w.g. polskiego przysłowia chłopem jak dąb emigrantem jak Igor Isajew?
Słuchaj i patrz poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=tPDsq02DM_g&lc=z22beftowz2kx5pvbacdp433e3afvqmidml4uz0u1ztw03c010c.1646332805543332
Ukraińcy są niewątpliwie przyjaciółmi Trzaskowskiego, ale nie Polaków, których rodziny został przez Ukraińców wymordowane. Każdy ma takich przyjaciół na jakich zasługuje.
Polska jest tak bardzo "demokratyczna", że ktoś kto chwali Rosję jest natychmiast wyrzucany z pracy, toteż wszyscy zgodnie chwalą banderowców. Ciekawe co będzie gdy wojna potrwa do lipca i będzie kolejna rocznica rzezi wołyńskiej. Czy politycy powiedzą, iż była to zbrodnia dokonana przez Putina?
"Bratnia pomoc" NATO i zalecenia płynące z USA spowodowały, iż Zełenski nie pragnie już tak bardzo spotkania z prezydentem Putinem i nie chce dążyć do zakończenia wojny. Oby się nie przeliczył tak jak ponad miesiąc temu.
Niech Pan Bóg nas chroni od realizacji takiego zamierzenia Niemiec!
Niemcy już kilka razy w historii przepoczwarzyły się w bestię w krwawych i bezwzględnych wojnach (cywilizacja turańska w.g. prof. F. Konecznego)!
W mojej prywatnej ocenie UE to niemiecki kołchoz typu ruskiego ZSRR.
To Niemcy za pośrednictwem tzw. UE robiły i robią co chcą: Nord Stream 1 i 2, przyjazne stosunki z Rosją ponad głowami innych państw, wojna hybrydowa dla podporządkowania "państw" członkowskich poprzez tzw. "praworządność" za kasę - likwidacja kopalni Turów, podporządkowanie "polskich" sądów de - facto Niemcom (hegemon UE) aaa....... teraz jeszcze przyzwolenie na broń atomową!
Wojska amerykańskie stacjonujące w Niemczech od II wojny światowej były i są po to, aby zabezpieczyć Europę przed ponownym przepoczwarzeniem się Niemiec w bezwzględną i krwawą BESTIĘ!
Nigdy więcej wojny w wydaniu niemieckim i ruskim!!!!!.............................!!!
Słuszny protest bo Białoruś uderzając w polskie szkoły łamie wszelkie zasady. Jednak wiadomo po czyjej stoi stronie i wiadomo że Unia (w tym Polska) przegrała wyścig po wpływy na Białorusi i pchnęła ją w objęcia Kremla - co teraz widzimy w pełnej ostrości.
Druga strona medalu jest jeszcze bardziej szokująca: strategiczny partner Litwa, z którą ponoć mamy dziś najlepsze relacje w historii, po raz kolejny przeprowadza zamach na polskie szkoły (degradacja a w efekcie likwidacja, taka jest kolej rzeczy). Ale tu dyplomacja RP, ambasada w Wilnie - milczą! To jest skandal i rzecz niedopuszczalna.
Sami Wilniucy się bronią, odwołują, mieli potężny wiec w Wilnie zrobiony przez ZPL, AWPL, środowiska szkolne. Ale samorząd trocki (liberałowie) przy wsparciu litewskiego rządu już przegłosował "reorganizację" polskich szkół, czyli buldożerową, metodą je niszczy. Szkoda że Warszawa (znowu) udaje że tego nie widzi...
Teko typu "żarty" od 30 lat wypalają nam uszy... niestety, już się przestałem takim rzeczom dziwić. Od 30 lat wszystkie "Polskie" rządy dążą systematycznie do wyniszczenia Polskiej własności i tożsamości w kraju, oraz pozbawienia złudzeń Polskich społeczności za granicą, że Państwo Polskie kiedykolwiek sie nimi zainteresuje. Mamy doczynienia z planowaną i długofalową operacja wyniszczania Polskości w ogóle! Żeby było jasne to samo dotyczy wielu innych narodów, szczególnie takich o barsziej konserwatywnej naturze (np: Irlandczycy), ale cel jest chyba raczej globalny - sstworzenie nowego "człowieka sowieckiego" - bez tożsamości i poczucia wolności. Dokładnie taką agendę realizują parszywi zdrajcy i agenci z PiS, problem w tym, że większośc maluczkich zagłosuje tak jak im każą media, czyli jak nie PiS to PO, albo SLD i jawni dewianci...
tEN FILMIK KRĄŻY JUŻ OD PEWNEGO CZASU.To nie pierwsza i nie ostatnia zbrodnia ukraińców.własnie ruscy złapali dwóch "hieroji" którzy strzelali jeńcom rosyjskim w nogi(filmik wywołał nawet reakcje USa i ma być "śledztwo),miny mieli nietęgie i bezcenne.Oczywiście takie filmiki nie maja ŻADNYCH szans by pokazały je "rzetelne" polskojęzyczne media.
Ukrainy nie wymienili, bo przecież jak mieliby opłacać polityków i "biznesmenów" Ukrainy, którzy sprzyjają Rosji, tak jak np. ten zdrajca, który wprowadził wojska rosyjskie do Izjumu.
Polska demokracja nie pozwala na pisanie komentarzy krytykujących banderowców, których Polacy mają obecnie kochać. Za komuny można był przemycić więcej prawdy. Dobrze, że Kresy znowu starają się być obiektywne.
Prokuratura i Instytut do Walki z Antypolonizmem poległy pod arbitralnym werdyktem kogoś kto mentalnie tylko włożył togę z fioletowym żabotem i łańcuch z orłem. SSO Krasnodębski wyinterpretował wyższość gwarancji konstytucyjnej wolności wypowiedzi od poszanowania art. 28. Konstytucji RP. Niepodważalnym jest, że wymienione tam symbole stanowią emanację państwa - Polski. Likwidacja przez tego przedstawiciela "nadzwyczajnej kasty" konsensusu pomiędzy dobrem jednostki a dobrem wspólnym wprost wypacza wolność de facto tworząc w prawie stanowionym przyzwolenie na anarchię.
Nieprzypadkowo gazeta ukraińskiej mniejszości w Polsce "Nasze Słowo" zerwała z nim współpracę. Ten człowiek swoim wieloletnim działaniem ,nie tylko słowami udowadnia ,że działa jako prowokator starajacy sie wywołać skrajną wrogość Polaków do Ukraińców. Bardzo imteresujące jest ,kto trzyma nad nim parasol polityczny bo strona ukraińska powinna być bardzo zainteresowana jego "uspojeniem".
Media w Polsce boją się jak diabeł święconej wody przekazać informacje podawane przez stronę rosyjską - to jest charakterystyczny znak tzw. zachodniej demokracji
Przy obecnym konflikcie wojennym rosyjsko-ukraińskim używa się często słowo „ludobójstwo”. Warto wiedzieć jaka jest definicja ludobójstwa, według mnie na terenie objętym działaniami wojennymi dochodzi do zbrodni wojennych.
LUDOBÓJSTWO – zbrodnia przeciwko ludzkości (Zbrodnie przeciwko ludzkości – ogólne określenie pewnych przestępczych zachowań skierowanych przeciwko określonej grupie społecznej, np. narodowościowej, etnicznej, rasowej, wiekowej, religijnej lub światopoglądowej), obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i wstrzymanie urodzeń w obrębie grupy, stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie, czy przymusowe odbieranie dzieci.
ZBRODNIE WOJENNE - czyny naruszające prawo wojenne (np. konwencje genewskie). Przykłady zbrodni wojennych obejmują złe traktowanie jeńców, zabijanie zakładników lub umyślne niszczenie miast, miasteczek bądź wsi.
Jest jeszcze taki problem tzw. rozliczeń sąsiedzkich w ramach danych społeczności a trudno tu dojść prawdy w warunkach wojny. Przykładowo: teren na Ukrainie zajmują wojska rosyjskie, więc ujawniają się sympatycy Rosjan i „rozliczają” wrogów Rosjan co może kończyć się nawet śmiercią a potem Rosjanie są wyparci przez Ukraińców i następuje odwet, rozliczenie zdrajców. To niekończąca się tragedia sąsiedzka.
A dlaczego nie można popierać Łukaszenki?
WYDAWNICTWO tandem - cenzura i moralne zidiocenie
Proponuję nie podniecać się i zwrócić uwagę na to, że źródłami wszystkich informacji w powyższym tekście są: Niewzlin (były wspólnik Chodorkowskiego), ukraińskie media powołujące się na ukraińskie służby specjalne :) oraz szef portalu śledczego Bellingcat składającego się z "niezależnych" dziennikarzy amerykańskich, brytyjskich i ukraińskich. Proponuję więc także zbytnio nie przywiązywać się do informacji przekazywanych przez powyższe źródła :)
ojej to tam sami psychiczni i bandyci skoro szpital i wiezienia, to jak tu z takimi wygrac cokolwiek z kimkolwiek, gdyby nie ten atom to byscie byli na poziomie uderzeniowym Wegier :) to co? po pralkach przed ambasadami chyba przyszedl czas na modele okretow do sklejania hahaha znosic pod ambasady obok pralek czy moze slac Wam na losowo wybrane adresy, chociaz takimi bedziecie mogli sie pochwalic i wojenke komus nowemu wypowiedziec na jakiejs sadzawce w parku zeby sie dowartosciowac jakim durnym i beznadziejnym narodem jestescie :(
co naboje sie koncza? czy bydlo na rzez?, zle wyliczyliscie w stosunku do nabojow calego zjednoczonego swiata czy jak? nikomu nie jestescie potrzebni , nikt was nie chce, panoszycie sie jedynie po cywilizowanym swicie wydostajac sie z tego swojego sredniowiecza udajac bogaczy ajestescie tylko zwyklymi zlodziejami trzymajacymi w ciemnocie wlasnego spoleczenstwa, kto by was chcial trzeci swiecie napadac? w jakim celu? komu potrzebna taka ciemnota zeby ja napadac? klada wam w te puste dzbany z pokolenia na pokolenie bzdury o jakis napsciach jakbyscie byli kims czy mieli cos, jakby to co macie bylo cos warte to juz dawno byscie przescigneli dalece bardziej rozwiniety zachod czyz nie?
hola hola ale nasz pomnik to upamietnia wasze zbrodnie na nas a wasze u nas przeklamuja historie bo jakze maja upamietnic co innego? nie da sie tak na logike :( zbrodniarze to zbrodniarze i zadne przykrywki typu wyzwoliciele tego nie przykryja, ktos was prosil o to wyzwalanie od nazistow - chyba tak samo jak ukraincy nie prosili co? nie znam bardziej zaklamanego narodu i tak naprawde nikomu na swicie nie potrzebnego, jestwsie zwykla zakal tego globu, wasz los to los korei polnocnej i zyjcie sobie idioci pod idiota :(
Pan Profesor, który stara się być obiektywnym, nie wspomniał jednak o ofiarach w Iraku po inwazji w 2003 roku. Rozumiem, że w Polsce może się bać.
Bezczeszczenie zwłok... Rusko-Mongolska mentalność. Ta sama u Rosyjskich i Ukraińskich szowinistów. Równocześnie i jedni i drudzy żądają upamientnien dla zbrodniarzy. Prymitywy.
Diabeł dzwoni ogonem na mszę
USA coraz bardziej są stroną konfliktu, jak mają w zwyczaju śmierć pozostawiają innym.
Duda od dawna przestał być prezydentem Polski
No cóż, krytykowanie komuny nie powinno mieć już chyba miejsca, gdyż cenzura w Polsce jest coraz większa.
Zacytowano wprawdzie tylko fragmenty z jego wypowiedzi, ale wydaje się, że to ukraiński polityk anie żaden duchowny. Zero konkretów, za to na pierwszym miejscu troska o pomordowanych w Polsce ukraińców... no i wiadomo polskich niewinnych ofiar też.
Podejrzewam, że teraz wzrośnie jego popularność :)
Zanim się "proces"(farsa) rozpoczął to pisałem że mu NIC nie zrobią.Wiadomo jakie mamy "sądy"i cały tzw "wymiar sprawiedliwości".tam czystka metoda stalinowska nie pomoże.I ci ludzie pewnie uważaja sie za Polaków?
"Sędzia" mnie rozbawił "ta wolnościa słowa' bo jakoś Polacy sa SKAZYWANI za tzw "mowę nienawiści" bo wtedy to nie jest wolność słowa i poglądów.A jak sie nazywa ten "sędzia"?
Banderowska klika rozpanoszyła się już na dobre w polskojęzycznych sferach władzy. Czy to ta klika jest już tak silna tak dokładnie czyści umysły podwładnych, że mają się słuchać pana ze wschodu i zwalniać szaraczków, czy też teoria spiskowa o konieczności wtłoczenia narodów tubylczych w wojnę lokalną jest ze wszech miar prawdziwa i prawdziwość tej teorii potwierdzana jest na naszych oczach?
Prezes Związku Polaków na Litwie i Akcji Wyborczej Polaków-Związku Chrześcijańskich Rodzin Waldemar Tomaszewski na wiecu w Wilnie mówił stanowczo:
"Nadal stanowimy większość na Wileńszczyźnie. Nasze prawa możemy obronić tylko poprzez determinację i jedność. I za to dzisiaj bardzo mocno dziękuję. Władze powinny się opamiętać, bo to, co dzisiaj dzieje się w rejonie trockim, to prowokacje, trzeba też powiedzieć niemniej wyraźnie, że władze naszego państwa litewskiego w postaci liberałów prowokują mniejszości narodowe. Nasuwa się retoryczne pytanie, po co oni to robią? Może chcą przyczynić się do konfliktu tutaj, u nas? Temu mówimy wyraźnie – nie! Wyraźnie mówimy stop nacjonalistycznej polityce liberałów! Należy wyraźnie powiedzieć, że mniejszości narodowe są dyskryminowane, bo nie można przyjmować bezprawnych decyzji, nie licząc się ze wspólnotą miejscową. Nigdy nie będzie naszej zgody na nieprzychylną decyzję ws. dwóch polskich szkół w Połukniu i Starych Trokach”.
Mowa o tym ze Rosja sie boi sasiadow i ich rakiet jest zwykla hipokryzja co potwierdza historia i terazniejszosc - czyli to sasiedzi sie powinni bac kolejnych psychopatow stamtad stad kazdy powinien miec te rakiety wycelowane w nich, zeby zadnemu juz nigdy z tego pomylonego narodu nie przyszlo do glowy podnosic lapy na kogokolwiek :(
Tak to wygląda banderowski szczyt zakłamania
To nie Polacy są bardziej sceptycznie nastawieni. To politycy kreują takie postawy.
No proszę Putin, nie słucha się Morawieckiego. To, moim zdaniem, bardzo dobrze dla niego, gdyż Morawiecki powinien siedzieć w pudle.
To już nie jest "demokracja". To jest dyktatura.
Tutaj w Danii to nie do pomyślenia. Kładzie się ogromny nacisk na naukę języka duńskiego, jak powiedziałem w pracy, że w Polsce sa autobusy i plakaty z nazwo miasta już teraz nie pamiętam, ale powiedzmy np. Legnica uczy się jezyja ukrainskiego, to wszyscy się w głowę pukali. Naprawdę to co się w Polsce dzueje5to skandal
Banderowcy najchętniej oskarżają innych o swoje zbrodnie, zaś Zełenski, jako zawodowy komik oraz dyspozycyjni "dziennikarze" im wtórują. Szkoda, gdyż sprawa jest zbyt poważna. Dopiero co w TV w Hiszpani pokazano jak Ukraińcy pomagają mieszkańcom Mariupola, ale "dziennikarze" nie zauważyli, iż na samochodach pomocy znajdują się litery Z. Dziś prawdziwych dziennikarzy już nie ma. Wyginęli jak cyganie.
Banderowcy najchętniej oskarżają innych o swoje zbrodnie, zaś Zełenski, jako zawodowy komik oraz dyspozycyjni "dziennikarze" im wtórują. Szkoda, gdyż sprawa jest zbyt poważna. Dopiero co w TV w Hiszpani pokazano jak Ukraińcy pomagają mieszkańcom Mariupola, ale "dziennikarze" nie zauważyli, iż na samochodach pomocy znajdują się litery Z. Dziś prawdziwych dziennikarzy już nie ma. Wyginęli jak cyganie.
Czy ten cudzysłów przy słowie zamach ma oznaczać ,że redakcja uważa iż nikt nie może porównać zdjeć z lasu Kabackiego z zdjęciami z Smoleńska?
Tych oligarchow co z walizami pelnymi siana to w pierwszej kolejnosci mam nadzieje dotyczy? Janukowyczow i innych tchorzy - co tylko madrzy sa jak przy korycie, atak to zwykle szczury okretowe :(
Ja w sprawie podanej informacji o zobowiązaniu, obowiązku obrony swojej ojczyzny Ukrainy przez zdolnych do tzw. noszenia broni emigrantów.
Co z takim w.g. polskiego przysłowia chłopem jak dąb emigrantem jak Igor Isajew?
Słuchaj i patrz poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=tPDsq02DM_g&lc=z22beftowz2kx5pvbacdp433e3afvqmidml4uz0u1ztw03c010c.1646332805543332
Ukraińcy są niewątpliwie przyjaciółmi Trzaskowskiego, ale nie Polaków, których rodziny został przez Ukraińców wymordowane. Każdy ma takich przyjaciół na jakich zasługuje.
Polska jest tak bardzo "demokratyczna", że ktoś kto chwali Rosję jest natychmiast wyrzucany z pracy, toteż wszyscy zgodnie chwalą banderowców. Ciekawe co będzie gdy wojna potrwa do lipca i będzie kolejna rocznica rzezi wołyńskiej. Czy politycy powiedzą, iż była to zbrodnia dokonana przez Putina?
"Bratnia pomoc" NATO i zalecenia płynące z USA spowodowały, iż Zełenski nie pragnie już tak bardzo spotkania z prezydentem Putinem i nie chce dążyć do zakończenia wojny. Oby się nie przeliczył tak jak ponad miesiąc temu.
Niech Pan Bóg nas chroni od realizacji takiego zamierzenia Niemiec!
Niemcy już kilka razy w historii przepoczwarzyły się w bestię w krwawych i bezwzględnych wojnach (cywilizacja turańska w.g. prof. F. Konecznego)!
W mojej prywatnej ocenie UE to niemiecki kołchoz typu ruskiego ZSRR.
To Niemcy za pośrednictwem tzw. UE robiły i robią co chcą: Nord Stream 1 i 2, przyjazne stosunki z Rosją ponad głowami innych państw, wojna hybrydowa dla podporządkowania "państw" członkowskich poprzez tzw. "praworządność" za kasę - likwidacja kopalni Turów, podporządkowanie "polskich" sądów de - facto Niemcom (hegemon UE) aaa....... teraz jeszcze przyzwolenie na broń atomową!
Wojska amerykańskie stacjonujące w Niemczech od II wojny światowej były i są po to, aby zabezpieczyć Europę przed ponownym przepoczwarzeniem się Niemiec w bezwzględną i krwawą BESTIĘ!
Nigdy więcej wojny w wydaniu niemieckim i ruskim!!!!!.............................!!!
Ciekawe czy to obejmuje import paliwa do ich elektrowni atomowych...
Czy Kresy uważają zamach stanu w 2014 roku za legalny, gdyż słowa te umieściła w cudzysłowie
Nie napiszę, że demokracja w Polsce ujrzała swój kres, gdyż wniosek taki byłby spóźniony. To przykre. Czekamy na wybory.
I jak tu banderowcom wierzyć. Jakoś przestali mówić co było na Wołyniu w 1943 roku - też Putin?
Słuszny protest bo Białoruś uderzając w polskie szkoły łamie wszelkie zasady. Jednak wiadomo po czyjej stoi stronie i wiadomo że Unia (w tym Polska) przegrała wyścig po wpływy na Białorusi i pchnęła ją w objęcia Kremla - co teraz widzimy w pełnej ostrości.
Druga strona medalu jest jeszcze bardziej szokująca: strategiczny partner Litwa, z którą ponoć mamy dziś najlepsze relacje w historii, po raz kolejny przeprowadza zamach na polskie szkoły (degradacja a w efekcie likwidacja, taka jest kolej rzeczy). Ale tu dyplomacja RP, ambasada w Wilnie - milczą! To jest skandal i rzecz niedopuszczalna.
Sami Wilniucy się bronią, odwołują, mieli potężny wiec w Wilnie zrobiony przez ZPL, AWPL, środowiska szkolne. Ale samorząd trocki (liberałowie) przy wsparciu litewskiego rządu już przegłosował "reorganizację" polskich szkół, czyli buldożerową, metodą je niszczy. Szkoda że Warszawa (znowu) udaje że tego nie widzi...
Teko typu "żarty" od 30 lat wypalają nam uszy... niestety, już się przestałem takim rzeczom dziwić. Od 30 lat wszystkie "Polskie" rządy dążą systematycznie do wyniszczenia Polskiej własności i tożsamości w kraju, oraz pozbawienia złudzeń Polskich społeczności za granicą, że Państwo Polskie kiedykolwiek sie nimi zainteresuje. Mamy doczynienia z planowaną i długofalową operacja wyniszczania Polskości w ogóle! Żeby było jasne to samo dotyczy wielu innych narodów, szczególnie takich o barsziej konserwatywnej naturze (np: Irlandczycy), ale cel jest chyba raczej globalny - sstworzenie nowego "człowieka sowieckiego" - bez tożsamości i poczucia wolności. Dokładnie taką agendę realizują parszywi zdrajcy i agenci z PiS, problem w tym, że większośc maluczkich zagłosuje tak jak im każą media, czyli jak nie PiS to PO, albo SLD i jawni dewianci...
Przestań... nawet nie będę klikał. Wierzę że Kresy.pl podały uczciwy skrót. Jak by nie było TVP + TVN = 0
tEN FILMIK KRĄŻY JUŻ OD PEWNEGO CZASU.To nie pierwsza i nie ostatnia zbrodnia ukraińców.własnie ruscy złapali dwóch "hieroji" którzy strzelali jeńcom rosyjskim w nogi(filmik wywołał nawet reakcje USa i ma być "śledztwo),miny mieli nietęgie i bezcenne.Oczywiście takie filmiki nie maja ŻADNYCH szans by pokazały je "rzetelne" polskojęzyczne media.
Ukrainy nie wymienili, bo przecież jak mieliby opłacać polityków i "biznesmenów" Ukrainy, którzy sprzyjają Rosji, tak jak np. ten zdrajca, który wprowadził wojska rosyjskie do Izjumu.
To chyba jakiś kiepski żart rodem z piekła. Powoli dojrzewa czas, by w końcu pogonić to pisiorskie tałatajstwo.
Ech, szkoda słów, doczekaliśmy takiego zeszmacenia Polski jakiego nie było od czasów sowieckich, szkoda słów.
Polska demokracja nie pozwala na pisanie komentarzy krytykujących banderowców, których Polacy mają obecnie kochać. Za komuny można był przemycić więcej prawdy. Dobrze, że Kresy znowu starają się być obiektywne.
Prokuratura i Instytut do Walki z Antypolonizmem poległy pod arbitralnym werdyktem kogoś kto mentalnie tylko włożył togę z fioletowym żabotem i łańcuch z orłem. SSO Krasnodębski wyinterpretował wyższość gwarancji konstytucyjnej wolności wypowiedzi od poszanowania art. 28. Konstytucji RP. Niepodważalnym jest, że wymienione tam symbole stanowią emanację państwa - Polski. Likwidacja przez tego przedstawiciela "nadzwyczajnej kasty" konsensusu pomiędzy dobrem jednostki a dobrem wspólnym wprost wypacza wolność de facto tworząc w prawie stanowionym przyzwolenie na anarchię.
Nieprzypadkowo gazeta ukraińskiej mniejszości w Polsce "Nasze Słowo" zerwała z nim współpracę. Ten człowiek swoim wieloletnim działaniem ,nie tylko słowami udowadnia ,że działa jako prowokator starajacy sie wywołać skrajną wrogość Polaków do Ukraińców. Bardzo imteresujące jest ,kto trzyma nad nim parasol polityczny bo strona ukraińska powinna być bardzo zainteresowana jego "uspojeniem".
Ciekawe kto go uniewinnił?
Może prokurwator maciej m.- znany obrońca wolności słowa w internecie?