Kto by nie chciał wybrać dla siebie na pewien czas jakiejś kobiety ukraińskiej, do tego sierotki. Żeby tylko potem chciała odejść w zgodzie, nie zaś, by wzorem banderowców poderżnęła opiekunowi gardło. Na poważnie - polskie sieroty już mają zapewnioną dostateczną opiekę?
Nie ma dnia aby rząd pis nie podarował coś naszego Ukraińcom. Za wszystko płacą Polacy bo UE, USA, GB itd. "chwalą", "popierają", "podziwiają" ale nie płacą Polsce ani centa i mówić wprost mają to w d... Wyjdziemy na tym jak na wojnie w Iraku, gdzie miały być miliardowe kontrakty i... były, tyle że nie dla naszych firm. Już Kochanowski pisał że "Polak przed szkodą i po szkodzie głupi" i jak widać po pięciuset latach te słowa niestety wciąć są aktualne.
A kto ich Przydacz będzie utrzymywał? Czy aby nie znowu POLSKI podatnik?A koszta będą ogromne .Nam trzeba dobrej armii ,dobrze wyszkolonej i uzbrojonej a nie kolejnych obcych wojsk!!!! No chyba że one sa potrzebne rzadowi w kraju.
Nie musiałabyś uciekać gdybyś nie popelniła 'przestępstwa",jesteś tu gościem ,a jak ci się nie podoba co myslą Polacy to zmień kraj.Gdyby Polska rzadziło prawo tobyś już siedziała.Wam sie wydaje że jesteście u siebie i możecie wprowadzać u nas "kulture stepową".Twoje działanie przyniosło szkody POLSCE(media na Zachodzie nie wspomniały że ta zadyma to robota ukraińców)i POLAKOM(nie mylicz polskojęzycznymi,ci sa zadowoleni co widać że baba chodzi wolna i jeszcze ochrone ma).Ma tupet
Gdyby tak Unia uzależniła jakiekolwiek sankcje od ukarania winnych zbrodni masowego zabójstwa w Odessie w 2014 roku. Działania tylko w jedną stronę czynią Unię wspólnikiem bandytów.
przeciez ten zacofany narod (poza grupka zlodzieji z rzadzacych nimi grup przestepczych i oligarchow) by sie nie potrafil odnalezc w realiach "wolnego" swiata, jak KRLD :(
https://twitter.com/coolfonpl/status/1524767443855491072 , jak slychac w 11 sek watpliwosci to nie powinien miec kazdy, wiec po jaki kij to napuszczanie na ukrow bandy bezmozgich klakierow wszedzie - widzicvie co ruska V kolumna robi wami? co chce :(
Ruscy mogą robić u siebie to co chcą, a NATO u siebie. Ruscy nie mogą narzucać swojej woli sąsiadom i tyle. A jeżeli Ruski chce narzucić swoją wolę innym to musi przyjąć że inni też mogą chcieć narzucić Ruskim swoją wolę. Np. denazyfikacja Ruskiego miru to całkiem słuszna idea, poza tym Ruscy powinni się ucieszyć że ktoś chce im pomóc. (bo to była by pomoc i wyzwolenie)
Polskiego pochodzenia,nieco to niejasne ,chyba świadomie.Prościej napisać jeśli to jest fakt :polski obywatel ,polskiej narodowości i nie ma wątpliwości.
a Polak w Niemczech to zlodziej, i co łyso? a w UK wiekszosc Polakow to tez uciekinierzy bandyci, najslynniejszy przyklad to np. Popek - to wszystko stereotypy, ale fakt ze pierwsi uciekaja zawsze zlodzieje, bandyci, cwaniaki i nieroby a dopiero potem potrzebujacy i normalne rodziny :(
Rozumiem ze chodzi o Finow, Ukrow czy Lotyszow i Estonczykow a nie o Polske gdyz nie graniczymy z tym barachlem na szczescie (no moze poza tym sztucznym tworem Kaliningradem), czego oni sie tak boja? ze przez to juz skonczy sie napadanie banda zebrakow bez zoldu na sasiadow - bo to jest glowny cel - koniec fikania wszytskim wkolo tej cholocie, przeciez maja super szybkie rakiety do atomu wiec co za roznica gdzie NATO bedzie je miala :) Wogole to przydalaby sie nam oprocz pro zachodniej Ukrainy jeszcze Bialorus, czyli bufor dla nas przed tymi troglodytami :(
W Danii somalalijczycy i arabowie, Turcy etc. są w statystykach kryminalnych okraslani jako "etniczni dunczycy". Wystarczy tylko żeby jeden dziadków z dwóch pokoleń miał duński paszport. Danmark statistik odmawia zmiany. I tak upychają tych " etnicznych dunczykow" w statystykach gwałtów, morderstw itp
Wystarczylo filmik uwaznie obejrzec, w ktorym w 11 sek ewidentnie slychac jak jeden ze sprawcow przytrzymywany (ten w kapturze) wypowiada czysta polszczyzna : " pusc to q..wo" - komus chyba zalezalo na nagonce na Ukrow ze tyle dni to zajelo, czy takich idiotow mamy wsrod organow scigania? to co nalezalo by teraz Ukraincow przeprosic za ta cala nagonke albo chociazby podziekowac ze dzieki niemu i jego nagraniu Polscy zbrodniarze zostana ukarani :( zobaczcie jaka jestescie zmanipulowana tepa masa szczekaczy, ktora nawet z 20 sek filmu nie potrafi wyciagnac jakichkolwiek wnioskow tylko lezie bezmyslnie za tlumem zawisci i zazdrosci ze oni cos dostaja a my ... :(
Ciekawe co to by się działo nie tylko w Polsce ale i na całym świecie gdyby jakiś właściciel firmy takie słowa wypowiedział w stosunku np do Żydów czy Ukraińców. A tu nie słychać głosów oburzenia czy potępienia. Ta sytuacja jest możliwa dzięki prezydentowi A.Dudzie który zawetował reformę wymiaru sprawiedliwości a wprowadził swoją własną i teraz nadal "reformuje" ale tak by postkomunistom nie zrobić krzywdy. Zresztą na taką sytuację ma też problem wychowania młodych ludzi a prezydent A.Duda zawetował lexczarnek i nadal młodzież wychowują postkomuniści z ZNP na swoją zdradziecką modłę.
„ To nie tylko jego osobisty wstyd, jego zdrada pamięci o tysiącach Polaków eksterminowanych przez Hitlera i Banderę, a także tysiącach Polaków uratowanych przez sowieckiego żołnierza. To zbrodnia” – powiedziała wiceszefowa Dumy. Ale zapomniało się jej dodać o eksterminacji Polaków przez Stalina
To chyba miedzynarodowa grupa napastnikow musiala byc skoro jeden z nich ten w kapturzez w 11 sek jest przez kogos odciagany za szmaty i wali piekna polszczyzna bez wschodniego akcentu "pusc to q..wo" :) i co teraz - przepraszac bedziecie Ukrow - dostrzegacie Wasz iloraz intelektu? jaka jestescie prywmitywna masa do manipulacji, byle rusek Wam sieke z bani zrobi i na ulice wypchnie zebyscie darli te tepe pyski :(
Trojan pozdrowienia z Wyspy Węży...
https://strana.today/news/390838-rossijskie-vojska-nanesli-na-ostrov-zmeinyj-bukvu-z-foto.html
...nie pajacuj więcej...
Świetna propozycja,niestety "nasza" amatorszczyzna uniemożliwi wykorzystanie tej propozycji.Musi być hamerykańskie,najdroższe finansowo i bez offsetu.Beznadzieja.A kupienie od ręki już5 rodzajów czołgu potwierdza tą amatorszczyznę.
Mam nadzieje ze swiat rozliczy za to mordowanie cywili i niszczenie cywilnej infrastruktury wszytskich wokol niego, skoro to bydlo wie ze go swiat za to nie rozliczy bo i tak zaraz zdechnie i nic z tym nie zrobili tylko pozwolili na to czyli wzieli w tym udzial :(
dokładnie TAK. Moim zdaniem już teraz powinno się projektować poszczególne linie obrony Polski (umocnienia, bunkry, itd.), następnie realizacja oraz ćwiczenia.
czy to plan ewentualnościowy czy nie oznacza tyle, że jak każdy normalny kraj planuje a z tym się nie polemizuje tylko akceptuje. Ruscy mają plany bombardowania atomowego Warszawy i co z tego?
Obawiam się, że to nie "plany ewentualnościowe" jak Szanowny Kolega raczył napisać lecz decyzje. Duda pewnie nie bez podstaw 3 maja mówił o zniesieniu granicy z Ukrainą, przed czym uchroń nas Boże.
jacy psychopaci? Wypada mieć przygotowane różne scenariusze włącznie z tym w którym NATO zachowa się jak Francja i Brytania w 1939. Dla tego zlecenie opracowanie planów "ewentualnościowych" to standard i normalna praktyka.
I Wyspy Salomona - NATO o nich zapomniało?
Ewakuacja, czy kapitulacja? Pod Stalingradem to była ewakuacja Armii Paulusa? A w Berlinie w maju 1945 roku?
Kto by nie chciał wybrać dla siebie na pewien czas jakiejś kobiety ukraińskiej, do tego sierotki. Żeby tylko potem chciała odejść w zgodzie, nie zaś, by wzorem banderowców poderżnęła opiekunowi gardło. Na poważnie - polskie sieroty już mają zapewnioną dostateczną opiekę?
Nie ma dnia aby rząd pis nie podarował coś naszego Ukraińcom. Za wszystko płacą Polacy bo UE, USA, GB itd. "chwalą", "popierają", "podziwiają" ale nie płacą Polsce ani centa i mówić wprost mają to w d... Wyjdziemy na tym jak na wojnie w Iraku, gdzie miały być miliardowe kontrakty i... były, tyle że nie dla naszych firm. Już Kochanowski pisał że "Polak przed szkodą i po szkodzie głupi" i jak widać po pięciuset latach te słowa niestety wciąć są aktualne.
Poseł Braun jak zawsze jedyny głos rozsądku w tym cyrku zwanym sejmem.
Czyli oligarcha nadal jest współwłaścicielem,ściema.
Bezczelna ukraińska prowokatorka. Cała ta Iryna tak jak fundacja to robota obcych służb i w normalnym kraju dawno zrobiono by z tym gó..em porządek.
Idioci rządzą naszym krajem
A kto ich Przydacz będzie utrzymywał? Czy aby nie znowu POLSKI podatnik?A koszta będą ogromne .Nam trzeba dobrej armii ,dobrze wyszkolonej i uzbrojonej a nie kolejnych obcych wojsk!!!! No chyba że one sa potrzebne rzadowi w kraju.
Nie musiałabyś uciekać gdybyś nie popelniła 'przestępstwa",jesteś tu gościem ,a jak ci się nie podoba co myslą Polacy to zmień kraj.Gdyby Polska rzadziło prawo tobyś już siedziała.Wam sie wydaje że jesteście u siebie i możecie wprowadzać u nas "kulture stepową".Twoje działanie przyniosło szkody POLSCE(media na Zachodzie nie wspomniały że ta zadyma to robota ukraińców)i POLAKOM(nie mylicz polskojęzycznymi,ci sa zadowoleni co widać że baba chodzi wolna i jeszcze ochrone ma).Ma tupet
Czytałem o tym. To ma chronic Islam, lgbt etc. Podobno jest gorsze od chińskiego systemu.
Jakieś sankcje, podobne do sankcji na Arabię Saudyjską, czyli nic. Brawo zachodnia demokracjo.
c...a to maja za dowodzacego nimi , a oni fakt do kwadratu ze robia co glupszy im karze :(
Ja nie wiem co ta rosja próbuje udowodnić...
Na razie udowodnili że to są c..y...
Jakby nie mieli atomu to byliby do kwadratu...
Gdyby tak Unia uzależniła jakiekolwiek sankcje od ukarania winnych zbrodni masowego zabójstwa w Odessie w 2014 roku. Działania tylko w jedną stronę czynią Unię wspólnikiem bandytów.
Ukraina nade wszystko. Skojarzenia sprzed 80 lat całkiem naturalne.
CNN jest jeszcze mniej wiarygodne niż dawne Radio Erewań. Tak postępują banderowcy, skąd CNN wie, że to Rosjanie?
przeciez ten zacofany narod (poza grupka zlodzieji z rzadzacych nimi grup przestepczych i oligarchow) by sie nie potrafil odnalezc w realiach "wolnego" swiata, jak KRLD :(
https://twitter.com/coolfonpl/status/1524767443855491072 , jak slychac w 11 sek watpliwosci to nie powinien miec kazdy, wiec po jaki kij to napuszczanie na ukrow bandy bezmozgich klakierow wszedzie - widzicvie co ruska V kolumna robi wami? co chce :(
czyżby Ruscy mieli problemy z zaopatrzeniem w prąd? Może wypadało by im pomóc i wyzwolić od nazizmu?
czyżby denazyfikacjia Rosji? Myślę że Ruscy na pewno się ucieszą.
Ruscy mogą robić u siebie to co chcą, a NATO u siebie. Ruscy nie mogą narzucać swojej woli sąsiadom i tyle. A jeżeli Ruski chce narzucić swoją wolę innym to musi przyjąć że inni też mogą chcieć narzucić Ruskim swoją wolę. Np. denazyfikacja Ruskiego miru to całkiem słuszna idea, poza tym Ruscy powinni się ucieszyć że ktoś chce im pomóc. (bo to była by pomoc i wyzwolenie)
Na wschodzie bez zmian.
Polskiego pochodzenia,nieco to niejasne ,chyba świadomie.Prościej napisać jeśli to jest fakt :polski obywatel ,polskiej narodowości i nie ma wątpliwości.
"lewizna" .... czy ktoś ma jeszcze wątpliwości w jakim interesie pracują?
a Polak w Niemczech to zlodziej, i co łyso? a w UK wiekszosc Polakow to tez uciekinierzy bandyci, najslynniejszy przyklad to np. Popek - to wszystko stereotypy, ale fakt ze pierwsi uciekaja zawsze zlodzieje, bandyci, cwaniaki i nieroby a dopiero potem potrzebujacy i normalne rodziny :(
Rozumiem ze chodzi o Finow, Ukrow czy Lotyszow i Estonczykow a nie o Polske gdyz nie graniczymy z tym barachlem na szczescie (no moze poza tym sztucznym tworem Kaliningradem), czego oni sie tak boja? ze przez to juz skonczy sie napadanie banda zebrakow bez zoldu na sasiadow - bo to jest glowny cel - koniec fikania wszytskim wkolo tej cholocie, przeciez maja super szybkie rakiety do atomu wiec co za roznica gdzie NATO bedzie je miala :) Wogole to przydalaby sie nam oprocz pro zachodniej Ukrainy jeszcze Bialorus, czyli bufor dla nas przed tymi troglodytami :(
chyba czas pomyśleć o denazyfikacji Rosji. Ruscy na pewno tego pragną ale boją się albo wstydzą przyznać?
W Danii somalalijczycy i arabowie, Turcy etc. są w statystykach kryminalnych okraslani jako "etniczni dunczycy". Wystarczy tylko żeby jeden dziadków z dwóch pokoleń miał duński paszport. Danmark statistik odmawia zmiany. I tak upychają tych " etnicznych dunczykow" w statystykach gwałtów, morderstw itp
Wystarczylo filmik uwaznie obejrzec, w ktorym w 11 sek ewidentnie slychac jak jeden ze sprawcow przytrzymywany (ten w kapturze) wypowiada czysta polszczyzna : " pusc to q..wo" - komus chyba zalezalo na nagonce na Ukrow ze tyle dni to zajelo, czy takich idiotow mamy wsrod organow scigania? to co nalezalo by teraz Ukraincow przeprosic za ta cala nagonke albo chociazby podziekowac ze dzieki niemu i jego nagraniu Polscy zbrodniarze zostana ukarani :( zobaczcie jaka jestescie zmanipulowana tepa masa szczekaczy, ktora nawet z 20 sek filmu nie potrafi wyciagnac jakichkolwiek wnioskow tylko lezie bezmyslnie za tlumem zawisci i zazdrosci ze oni cos dostaja a my ... :(
Ciekawe co to by się działo nie tylko w Polsce ale i na całym świecie gdyby jakiś właściciel firmy takie słowa wypowiedział w stosunku np do Żydów czy Ukraińców. A tu nie słychać głosów oburzenia czy potępienia. Ta sytuacja jest możliwa dzięki prezydentowi A.Dudzie który zawetował reformę wymiaru sprawiedliwości a wprowadził swoją własną i teraz nadal "reformuje" ale tak by postkomunistom nie zrobić krzywdy. Zresztą na taką sytuację ma też problem wychowania młodych ludzi a prezydent A.Duda zawetował lexczarnek i nadal młodzież wychowują postkomuniści z ZNP na swoją zdradziecką modłę.
„ To nie tylko jego osobisty wstyd, jego zdrada pamięci o tysiącach Polaków eksterminowanych przez Hitlera i Banderę, a także tysiącach Polaków uratowanych przez sowieckiego żołnierza. To zbrodnia” – powiedziała wiceszefowa Dumy. Ale zapomniało się jej dodać o eksterminacji Polaków przez Stalina
Szowinizm jest równie zły jak bolszewizm - niestety żydzi zasłyneli i w jednym i w drugim
To chyba miedzynarodowa grupa napastnikow musiala byc skoro jeden z nich ten w kapturzez w 11 sek jest przez kogos odciagany za szmaty i wali piekna polszczyzna bez wschodniego akcentu "pusc to q..wo" :) i co teraz - przepraszac bedziecie Ukrow - dostrzegacie Wasz iloraz intelektu? jaka jestescie prywmitywna masa do manipulacji, byle rusek Wam sieke z bani zrobi i na ulice wypchnie zebyscie darli te tepe pyski :(
Obajtek i Glapiński pewno tak "pomogą" Niemcom że w Berlinie jeszcze będa prosić o ponowną okupację jak po 1945 roku...
Trojan pozdrowienia z Wyspy Węży...
https://strana.today/news/390838-rossijskie-vojska-nanesli-na-ostrov-zmeinyj-bukvu-z-foto.html
...nie pajacuj więcej...
Świetna propozycja,niestety "nasza" amatorszczyzna uniemożliwi wykorzystanie tej propozycji.Musi być hamerykańskie,najdroższe finansowo i bez offsetu.Beznadzieja.A kupienie od ręki już5 rodzajów czołgu potwierdza tą amatorszczyznę.
taki ichniejszy Janek Wiśniewski...
Współczuję Narodowi Palestyńskiemu i życzę Mu zwycięstwa w walce o wolność i godność.
Wrzucają kraj na mine
Mam nadzieje ze swiat rozliczy za to mordowanie cywili i niszczenie cywilnej infrastruktury wszytskich wokol niego, skoro to bydlo wie ze go swiat za to nie rozliczy bo i tak zaraz zdechnie i nic z tym nie zrobili tylko pozwolili na to czyli wzieli w tym udzial :(
Konfederacja Korony Polskiej jedyną partią dbającą o to by Polska była Polską.
1000 na rok? Ręcznie to składają? Dla naszej armii przydałoby się przez kilka lat 5000 sztuk na rok minimum a gdzie eksport jeszcze.
dokładnie TAK. Moim zdaniem już teraz powinno się projektować poszczególne linie obrony Polski (umocnienia, bunkry, itd.), następnie realizacja oraz ćwiczenia.
czy to plan ewentualnościowy czy nie oznacza tyle, że jak każdy normalny kraj planuje a z tym się nie polemizuje tylko akceptuje. Ruscy mają plany bombardowania atomowego Warszawy i co z tego?
Wszyscy mówią, że mordercą jest Ukrainiec. Ukrainiec to nadal cudzoziemiec, a Polska jest nadal Polską?
Zgadzam się. Mam nadzieję że mają plany już rozpisane na każdy scenariusz, w tym kiedy Rosjanie wchodzą do Polski a nie czakają...
Obawiam się, że to nie "plany ewentualnościowe" jak Szanowny Kolega raczył napisać lecz decyzje. Duda pewnie nie bez podstaw 3 maja mówił o zniesieniu granicy z Ukrainą, przed czym uchroń nas Boże.
czyżby ruscy nie prowadzili takich badań?
A ja myślałem, że tą tragikomedię już w TV PiS grają od dawna...
jacy psychopaci? Wypada mieć przygotowane różne scenariusze włącznie z tym w którym NATO zachowa się jak Francja i Brytania w 1939. Dla tego zlecenie opracowanie planów "ewentualnościowych" to standard i normalna praktyka.