No, proszę, a taki niby antyrosyjski ten PiS. Koń by się uśmiał. PiSuary widzę systematycznie zarzynają polską gospodarkę. Węgiel importowany jest w istocie od kilku lat w coraz większym stopniu, zaś nasze rodzime kopalnie są wygaszane. To na tym ma polegać nasz tzw. eko-plan, narzucany nam przez UE? Że zlikwidujemy wszystkie nasze kopalnie, ale dalej będziemy palić węglem, tyle, że importowanym? Przecież jedynym efektem będzie ostateczne pogrzebanie naszego górnictwa, a nie zmniejszenie emisji. Pragnę przypomnieć, że oprócz dobijania górnictwa, nie tak dawno zarżnięto rolnictwo hodowlane. Pod pretekstem ASF zarzynano nawet zdrowe świnie, nie wyłączając loch w ciąży (co było wręcz łamaniem przepisów). Jednocześnie tzw. władzom nie przeszkadzało sprowadzanie chorych świń z Belgii, czy Litwy. Efekt? Rolnictwo hodowlane w Polsce skurczyło się aż o 30 % (!). To głównie gospodarstwa, które upadły wskutek wybicia trzody chlewnej i nie doczekały się odszkodowań od państwa, ale również ci rolnicy, którzy zamknęli interes uznawszy, że jest to już nieopłacalne. Już doszło do niespotykanej w Polsce sytuacji, gdzie wołowina zaczyna być tańsza od wieprzowiny (chociaż fakt, że wołowe mięso jest dużo zdrowsze). Dodatkowo obecnie głosiciele "dobrej zmiany" zafundowali nam wyraźną podwyżkę podatków. Wzrośnie VAT na wiele produktów (od kwietnia - a jakże), od Nowego Roku wzrosła już akcyza (aż o 10%) - czyli wzrosną koszty wszystkiego, zarówno dla przedsiębiorców, jak i zwykłych ludzi. No, ale przecież musi być kaska nie tylko na premie dla kolesiów, ale i na wciąż rozwijane 500+. Bo PiSuary muszą 500+ rozwijać, choćby z uwagi na sporą dewaluację tej sumy z powodu rosnącej inflacji. Tak, bo inflację już mamy wysoką. I nie zauważyłem, by rząd "dobrej" zmiany walczył z inflacją, raczej robi coś odwrotnego. PiS to durnie, ale nie aż tacy, by nie zdawać sobie sprawy z tego, co czynią. Dlatego zaczynam podejrzewać ich o celową działalność. Moi drodzy, to jest systematyczne i wielotorowe niszczenie gospodarki narodowej. Pytanie, tylko w jakim celu PiS to robi i w czyim interesie, bo na pewno nie polskim. To już krok od wniosku, że PiS to tak samo zaprzedajne ..., jak PO.
Zauważcie, że Żydzi często rzucają ogólnikami (zapewne, by potem mieć dowolność interpretowania). Słowo "załatwić" powtarza się, jak zacięta płyta. Tylko, że niby co załatwić? Kwestia mienia bezspadkowego jest już dawno w polskim prawie załatwiona. Mienie bezspadkowe przechodzi na rzecz Skarbu Państwa. A Żydzi nie mają żadnych praw do tegoż. I Boże daj, by przeszła ustawa #Stop447. To rozwiąże już wszelkie wątpliwości, jeśli jeszcze ktoś je ma lub próbuje siać.
Właśnie w izraelu tak samo zapłonął silnik takiego samego boeinga, może niech tam poszukaja ruskiej rakiety, bo tamten nie wystartował, będzie łatwiej?
https://twitter.com/BabeReflex_8/status/1215086394764419072
Czaputowicz ma tylko jedno zdanie - poczekajmy co powie Trump. No. gdyby Polska byłaby niepodległym krajem Czaputowicz mógłby być najwyżej woźnym w MSZ
Jak tania siła robocza ma być przyszłościa Polski to czarno to widzę. Nie czytałem do końca tych wypocin bo bym nie wytrzymał. Chcecie przyszłości Polski? To zobaczcie na program Erasmus. Setki tysiecy młodych, zdolnych ludzi na studiach wyjechało. I ilu z nich już nie wróciło.. Z mojego otoczenia znam ponad 5 osób. W skali kraju to pewnie dziesiatki tysiacy młodych studentów. To jest przyszłość Polski, ktorą po prostu odddajemy innym. A nie zwykłe robole ze wschodu na budowie. Oni co najwyżej będą kulą u nogi polskiego systemu emerytalnego jak masowo po 10 latach zaczną przechodzić na emerytury minimalne na podstawie fałszywych ukraińskich zaświadczeń o zasiłkach oraz chorym porozumieniu o szanowaniu wzajemnych emerytur. To jest kula, jażmo a nie przyszłość Polski.
Jest tylko kwestią czasu, kiedy za to nieszczęście obwinią Rosję a konkretnie Putina. Nie żebym sympatyzował ze starym czekistą z KGB, ale już widać w którą stronę idą spekulacje na temat przyczyn. A gdzie fakty?
Tranzyt rosyjskiego gazu do Europy przynosi duże zyski, dlatego tak bardzo o ten tranzyt przez swoje terytorium walczy Ukraina pomimo że jest w konflikcie z Rosją. My niestety z tego "darmowego zarobku" zrezygnowaliśmy i do tego przyczyniły się kolejne rządy : SLD, PO a teraz PiS. Najbardziej tragiczne że argumentowano to interesami Ukrainy. Nord Stream 2 i tak powstanie chociaż z opóżnieniem. Przecież te rury mogły przebiegać przez Polskę a alternatywne żródła tego gazu niezależnie od tego można było budować i organizować tak jak to się robi teraz.
Takie spotkania Pana Ambasadora w ukraińskim MSZ są bardzo potrzebne...
Powinny się odbywać co najmniej raz w tygodniu. To bardzo cenne i pożyteczne spotkania.
Ukraińscy urzędnicy wykazują kompletną nieznajomość historii własnego kraju a dodatkowo polski punkt widzenia był przed nimi długi czas ukrywany....
Do zobaczenia za tydzień......
Ale gdy Deszczycia interweniował w sprawie nazwy ulicy w Przemyślu to nie była to "kontrproduktywność publicznej dyskusji odnośnie wewnętrznych kwestii polskiej polityki"? Tu widać do jakiego stopnia pisiate skundlili nasz kraj, że o wasalizmie wobec USA i jego suwerena z Lewantu nie wspomnę.
W trakcie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski,a szczególnie na Wołyniu wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk to za LITERATURĘ,CZY za ANTYPOLONIZM?!
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI opisał ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ z KULTEM HOLOKAUSTU i nadużywaniem pojęcia ANTYSEMITYZMU,aby ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.To co aktualnie Polski dotyczy to efekt procesu od ŻYDOBOLSZEWIAMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Potwierdziło się,że narzędziem to EKONOMIA ŻYDOWSKA,vide AKTA 447,którą opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Nie przez przypadek ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,ten polski badacz antyku,scharakteryzował w BIZANTYJSKIEJ,pozostawiając po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS.Korzenie konfliktu opisał inny polski badacz antyku Tadeusz Zieliński w liście rozwodowym HELLENIZM A JUDAIZM.OBRONIĆ POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
Koleś wygląda jak młodszy Soros, od razu widać, że syjonista, mason, pedofil i satanista na którego służy żydowskie mają materiały więc musi śpiewać jak mu każą.
Na kanale NaviTY opublikowaliśmy kolejne materiały poświęcone konfliktowi na Bliskim Wschodzie, który może dotyczyć także Polski.
Ze względu na wage tematu, pozwalamy sobie na częstsze informowanie Państwa o nowościach.
Prosimy w miarę możliwości o pomoc w kolportacji tych, mamy nadzieję użytecznych, analiz.
Powstał też kanał komunikacyjny poświęcony walce z 5G i protestom: https://discordapp.com/invite/Zvag3Bm
EKONOMICZNI ZABÓJCY. Działania w Iranie i Iraku w kontekście strategii okupacji niezależnych krajów przez USA.
Celem ekonomicznej i militarnej eksterminacji stał się każdy kraj niezależny od Banku Swiatowego i IMF.
Rozmowa z ekspertem NISS Piotrem Jankowskim. https://www.youtube.com/watch?v=sfKCkrjX8Qs
Alarmujemy o antypolskich działaniach klasy politycznej i mediów narażających populację polski na wyniszczenie.
Czas zdecydowanie sprzeciwić się panującej cenzurze i zakłamywaniu tematów o znaczeniu fundamentalnym.
Jest nimi okupacja polskich surowców i przejęcie polskiej waluty. https://youtu.be/x2K6fccBofc
Czy grozi nam WOJNA?! "Przywódcy" tego świata z systemem 3RP zmierzają lekkomyślnie do konfliktu z IRANem.
Apelujemy do "władz" o dołożenie wszelkich starań o zachowanie pokoju!
Polska ma działać w swoim interesie. Odnosimy się do bieżącej sytuacji na świecie.https://youtu.be/LiJBPZ567kU
Profesor Artur Śliwiński: Analiza ekonomiczna okupacji Iraku: https://youtu.be/ldkODmBxj9Y
Wiadomość od Polaków dla Irańczyków:
https://www.youtube.com/watch?v=A9BjQtUvFv0&t=4s
Na kanale NaviTY opublikowaliśmy kolejne materiały poświęcone konfliktowi na Bliskim Wschodzie, który może dotyczyć także Polski.
Ze względu na wage tematu, pozwalamy sobie na częstsze informowanie Państwa o nowościach.
Prosimy w miarę możliwości o pomoc w kolportacji tych, mamy nadzieję użytecznych, analiz.
Powstał też kanał komunikacyjny poświęcony walce z 5G i protestom: https://discordapp.com/invite/Zvag3Bm
EKONOMICZNI ZABÓJCY. Działania w Iranie i Iraku w kontekście strategii okupacji niezależnych krajów przez USA.
Celem ekonomicznej i militarnej eksterminacji stał się każdy kraj niezależny od Banku Swiatowego i IMF.
Rozmowa z ekspertem NISS Piotrem Jankowskim. https://www.youtube.com/watch?v=sfKCkrjX8Qs
Alarmujemy o antypolskich działaniach klasy politycznej i mediów narażających populację polski na wyniszczenie.
Czas zdecydowanie sprzeciwić się panującej cenzurze i zakłamywaniu tematów o znaczeniu fundamentalnym.
Jest nimi okupacja polskich surowców i przejęcie polskiej waluty. https://youtu.be/x2K6fccBofc
Czy grozi nam WOJNA?! "Przywódcy" tego świata z systemem 3RP zmierzają lekkomyślnie do konfliktu z IRANem.
Apelujemy do "władz" o dołożenie wszelkich starań o zachowanie pokoju!
Polska ma działać w swoim interesie. Odnosimy się do bieżącej sytuacji na świecie.https://youtu.be/LiJBPZ567kU
Profesor Artur Śliwiński: Analiza ekonomiczna okupacji Iraku: https://youtu.be/ldkODmBxj9Y
Wiadomość od Polaków dla Irańczyków:
https://www.youtube.com/watch?v=A9BjQtUvFv0&t=4s
Panowie operują takimi szkolnymi ładnymi sformułowaniami (tak to widzi przysłowiowy mały Kazio) a przecież rzeczywistość tak nie wygląda, szczególnie w polityce. Konflikt na Bliskim wschodzie - Europa nie popiera St.Zj. Europa to w dużej części Niemcy a Niemcy mają powody nie lubić St.Zj. I-a w.ś. gwóżdż do trumny Niemiec dały St.Zj., II-a w.ś. to tylko dzięki St.Zj. Niemcy tą wojnę przegrały. Francuzi nie są wdzięczni Amerykanom, ostatecznie mieli Rząd Vichy. Rządy: Włochy Węgier i Rumunia też współpracowały z Niemcami. Jedynie Anglia trzyma się St.Zj bo poza związkami kulturowymi doskonale pamięta, że nawet z Argentyną nie wygrała by wojny o Falklandy gdyby nie elektroniczna pomoc St.Zj. (Amerykanie z samolotów elektronicznie namierzali stanowiska bojowe Argentyńczyków i przekazywali to Anglikom). Trzeba też przypomnieć że ta cała Europa nie mogła pokonać nawet Kadafiego gdyby nie St.Zj., podobnie było z Serbią. Z tego dla Polski wynika jasny wniosek na kogo trzeba stawiać. A z kimś trzeba trzymać, to jasne, nie ma innego wyjścia. No i jest dylemat czy być moralnym i etycznym, czy pragmatycznym i dbać o interes kraju.
Podstawowe pytanie, czy mamy kierować się ideałami i walczyć "za wolność waszą i naszą", czy cynicznym pragmatyzmem i dbać tylko o nasz interes. To jest taki sprawdzian dla tych "pragmatyków" co to krytykowali w naszej historii insurekcjonistów (kolejne Powstania, Piłsudczyków) że nie byli interesowni tylko ideowi.
A co do zdrady, wszyscy zdradzają: Amerykanie zostawili swoich w Wietnamie, Rosjanie to samo zrobili w Afganistanie, nawet we własnym kraju pełno Targowicy
E tam! To aż tyle jeszcze latających mają?
https://twitter.com/fadihussein8/status/1116027900719845376/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1116027900719845376&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.zerohedge.com%2Fnews%2F2019-04-10%2Ftaliban-claims-shoot-down-us-b-52-bomber-over-afghanistan
I po co była ta cała rada gabinetowa? Wszak od dawna wiadomo, że bez zgody naszego Najważniejszego Sojusznika nic nie zrobią i będą nadal merdali ogonkami, wiernie czekając na jego rozkaz.
Absolutnie nie widzę nic negatywnego dla Ukrainy czy Ukraińców w zwrotach typu "na Ukrainie". Jest mi też absolutnie obojętne (podobnie jak 98% Polaków) czy Ukraińcy mówią "rabotajem W Polszu czy NA Polszu". Chociaż rozumiem, że dla samych Ukraińców, obie wersje "nie są dobre".
Pretensje Pani Kriwich są tak absurdalne, jak pewnej Pani która zmusiła męża żeby oddawał mocz do sedesu na siedząco, ponieważ wersja "na stojąco", jakoby miała ją osobiście "upokarzać". Jak nie ma problemu, to należy go wymyślić, bez problemu bowiem życ się nie da, psychika by tego nie wytrzymała ???
Trzeba załatwiać realne problemy, a nie wymyślać nowe bzdurne....
Beszczelność bandytów jest bezprecedensowa !!!! Naród nie chce (Parlament) ZŁODZIEJÓW na swoim terytorium !!!!! Rozumiecie coś, bo ja nie. Złodzieje są "persona non grata" a ci siedzą. Rozkradali zabytki,(były procesy od picia ) a teraz chcą BOMBARDOWAĆ !!!! JEZU TO BANDYCI
Na wschodzie bez zmian. Pełna kontynuacja polityki kolejnych ukraińskich administracji.
I bardzo dobrze . to ślepa uliczka.
Historycy ukraińscy coraz bardziej przypominają "historyków" i "naukowców" III Rzeszy. No, nauka, jak w mordę strzelił!
Hmm... dlaczego mnie to nie dziwi... Sytuacja adekwatna do tej, kiedy dokonano agresji na Irak pod pretekstem użycia gazów bojowych" przez S. Husejna.
No, proszę, a taki niby antyrosyjski ten PiS. Koń by się uśmiał. PiSuary widzę systematycznie zarzynają polską gospodarkę. Węgiel importowany jest w istocie od kilku lat w coraz większym stopniu, zaś nasze rodzime kopalnie są wygaszane. To na tym ma polegać nasz tzw. eko-plan, narzucany nam przez UE? Że zlikwidujemy wszystkie nasze kopalnie, ale dalej będziemy palić węglem, tyle, że importowanym? Przecież jedynym efektem będzie ostateczne pogrzebanie naszego górnictwa, a nie zmniejszenie emisji. Pragnę przypomnieć, że oprócz dobijania górnictwa, nie tak dawno zarżnięto rolnictwo hodowlane. Pod pretekstem ASF zarzynano nawet zdrowe świnie, nie wyłączając loch w ciąży (co było wręcz łamaniem przepisów). Jednocześnie tzw. władzom nie przeszkadzało sprowadzanie chorych świń z Belgii, czy Litwy. Efekt? Rolnictwo hodowlane w Polsce skurczyło się aż o 30 % (!). To głównie gospodarstwa, które upadły wskutek wybicia trzody chlewnej i nie doczekały się odszkodowań od państwa, ale również ci rolnicy, którzy zamknęli interes uznawszy, że jest to już nieopłacalne. Już doszło do niespotykanej w Polsce sytuacji, gdzie wołowina zaczyna być tańsza od wieprzowiny (chociaż fakt, że wołowe mięso jest dużo zdrowsze). Dodatkowo obecnie głosiciele "dobrej zmiany" zafundowali nam wyraźną podwyżkę podatków. Wzrośnie VAT na wiele produktów (od kwietnia - a jakże), od Nowego Roku wzrosła już akcyza (aż o 10%) - czyli wzrosną koszty wszystkiego, zarówno dla przedsiębiorców, jak i zwykłych ludzi. No, ale przecież musi być kaska nie tylko na premie dla kolesiów, ale i na wciąż rozwijane 500+. Bo PiSuary muszą 500+ rozwijać, choćby z uwagi na sporą dewaluację tej sumy z powodu rosnącej inflacji. Tak, bo inflację już mamy wysoką. I nie zauważyłem, by rząd "dobrej" zmiany walczył z inflacją, raczej robi coś odwrotnego. PiS to durnie, ale nie aż tacy, by nie zdawać sobie sprawy z tego, co czynią. Dlatego zaczynam podejrzewać ich o celową działalność. Moi drodzy, to jest systematyczne i wielotorowe niszczenie gospodarki narodowej. Pytanie, tylko w jakim celu PiS to robi i w czyim interesie, bo na pewno nie polskim. To już krok od wniosku, że PiS to tak samo zaprzedajne ..., jak PO.
Zauważcie, że Żydzi często rzucają ogólnikami (zapewne, by potem mieć dowolność interpretowania). Słowo "załatwić" powtarza się, jak zacięta płyta. Tylko, że niby co załatwić? Kwestia mienia bezspadkowego jest już dawno w polskim prawie załatwiona. Mienie bezspadkowe przechodzi na rzecz Skarbu Państwa. A Żydzi nie mają żadnych praw do tegoż. I Boże daj, by przeszła ustawa #Stop447. To rozwiąże już wszelkie wątpliwości, jeśli jeszcze ktoś je ma lub próbuje siać.
Iran & usa - Głąby TV i inne Młoty netowe https://youtu.be/WxpDO-mXBBk
polin jak Zwykle z palcem w ................dzie https://youtu.be/8rJjtTsTjdc
"katastrofa lotnicza", "trzęsienie ziemi" w pobliżu elektrowni...
i po wendecie
ciekawe
...u mnie się już dorobił
No i pracuje mozolnie na wieczną nienawiść Polaków do izraela, antysemita cholerny!
Właśnie w izraelu tak samo zapłonął silnik takiego samego boeinga, może niech tam poszukaja ruskiej rakiety, bo tamten nie wystartował, będzie łatwiej?
https://twitter.com/BabeReflex_8/status/1215086394764419072
Czyli jednak zginął jankeski generał w Kenii?
Może niech poszukają też brzozy i sztucznej mgły?
Czaputowicz ma tylko jedno zdanie - poczekajmy co powie Trump. No. gdyby Polska byłaby niepodległym krajem Czaputowicz mógłby być najwyżej woźnym w MSZ
Jak tania siła robocza ma być przyszłościa Polski to czarno to widzę. Nie czytałem do końca tych wypocin bo bym nie wytrzymał. Chcecie przyszłości Polski? To zobaczcie na program Erasmus. Setki tysiecy młodych, zdolnych ludzi na studiach wyjechało. I ilu z nich już nie wróciło.. Z mojego otoczenia znam ponad 5 osób. W skali kraju to pewnie dziesiatki tysiacy młodych studentów. To jest przyszłość Polski, ktorą po prostu odddajemy innym. A nie zwykłe robole ze wschodu na budowie. Oni co najwyżej będą kulą u nogi polskiego systemu emerytalnego jak masowo po 10 latach zaczną przechodzić na emerytury minimalne na podstawie fałszywych ukraińskich zaświadczeń o zasiłkach oraz chorym porozumieniu o szanowaniu wzajemnych emerytur. To jest kula, jażmo a nie przyszłość Polski.
Zaprzaństwo, głupota czy 2w1?
Jest tylko kwestią czasu, kiedy za to nieszczęście obwinią Rosję a konkretnie Putina. Nie żebym sympatyzował ze starym czekistą z KGB, ale już widać w którą stronę idą spekulacje na temat przyczyn. A gdzie fakty?
Dziwne że na zachodzie nie kłaniają się Polakom za ratowanie ich gospodarek...Co to za rozumowanie u tego delikwenta???
typowy bełkot pierdolniętego liberała
a niech wypełnią , wreszcie będzie spokój
Tranzyt rosyjskiego gazu do Europy przynosi duże zyski, dlatego tak bardzo o ten tranzyt przez swoje terytorium walczy Ukraina pomimo że jest w konflikcie z Rosją. My niestety z tego "darmowego zarobku" zrezygnowaliśmy i do tego przyczyniły się kolejne rządy : SLD, PO a teraz PiS. Najbardziej tragiczne że argumentowano to interesami Ukrainy. Nord Stream 2 i tak powstanie chociaż z opóżnieniem. Przecież te rury mogły przebiegać przez Polskę a alternatywne żródła tego gazu niezależnie od tego można było budować i organizować tak jak to się robi teraz.
He he! Na kowbojów najwyraźniej tylko grozba deratyzacji dziala :)
Takie spotkania Pana Ambasadora w ukraińskim MSZ są bardzo potrzebne...
Powinny się odbywać co najmniej raz w tygodniu. To bardzo cenne i pożyteczne spotkania.
Ukraińscy urzędnicy wykazują kompletną nieznajomość historii własnego kraju a dodatkowo polski punkt widzenia był przed nimi długi czas ukrywany....
Do zobaczenia za tydzień......
Ale gdy Deszczycia interweniował w sprawie nazwy ulicy w Przemyślu to nie była to "kontrproduktywność publicznej dyskusji odnośnie wewnętrznych kwestii polskiej polityki"? Tu widać do jakiego stopnia pisiate skundlili nasz kraj, że o wasalizmie wobec USA i jego suwerena z Lewantu nie wspomnę.
wniosek jeden - kupujcie Airbusy
niech ambasador tym banderowskim jełopom powie że nawet w ich własnym kraju większość populacji uważa że Bandera był gnojem a nie herojem.
Podziekowania ukrów za miliardy PIS
W trakcie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski,a szczególnie na Wołyniu wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk to za LITERATURĘ,CZY za ANTYPOLONIZM?!
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI opisał ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ z KULTEM HOLOKAUSTU i nadużywaniem pojęcia ANTYSEMITYZMU,aby ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.To co aktualnie Polski dotyczy to efekt procesu od ŻYDOBOLSZEWIAMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Potwierdziło się,że narzędziem to EKONOMIA ŻYDOWSKA,vide AKTA 447,którą opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Nie przez przypadek ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,ten polski badacz antyku,scharakteryzował w BIZANTYJSKIEJ,pozostawiając po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS.Korzenie konfliktu opisał inny polski badacz antyku Tadeusz Zieliński w liście rozwodowym HELLENIZM A JUDAIZM.OBRONIĆ POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
Czy ambasador Izraela też został wezwany i obsobaczony?
do PIS "rzadu" i do cipatuwicza email z usa nie przyszedl
ciezkie zycie PIS.. hehehe
ciaputowicz ...zapomniałeś, co jeszcze powie jonny daniels...
Po co naszemu krajowi takie coś jak PIS?
Własnego zdania kraj wasalny nie ma, musi poczekać na wypowiedź wielkiego brata?!? To juz lepiej było w 1956 za najcieższej tzw. "komuny" :(
Do @gutek Akurat się z tobą zgadzam. 'Czesiu" jak ta pchła z bajki co to wlazła na słonia i krzyczy 'Jedziemy!"...
niesamowicie ciekawe propagandowe wypociny pana Cześka powyżej udowadniają że kolejny rozbiór bliski
Koleś wygląda jak młodszy Soros, od razu widać, że syjonista, mason, pedofil i satanista na którego służy żydowskie mają materiały więc musi śpiewać jak mu każą.
Na kanale NaviTY opublikowaliśmy kolejne materiały poświęcone konfliktowi na Bliskim Wschodzie, który może dotyczyć także Polski.
Ze względu na wage tematu, pozwalamy sobie na częstsze informowanie Państwa o nowościach.
Prosimy w miarę możliwości o pomoc w kolportacji tych, mamy nadzieję użytecznych, analiz.
Powstał też kanał komunikacyjny poświęcony walce z 5G i protestom: https://discordapp.com/invite/Zvag3Bm
EKONOMICZNI ZABÓJCY. Działania w Iranie i Iraku w kontekście strategii okupacji niezależnych krajów przez USA.
Celem ekonomicznej i militarnej eksterminacji stał się każdy kraj niezależny od Banku Swiatowego i IMF.
Rozmowa z ekspertem NISS Piotrem Jankowskim. https://www.youtube.com/watch?v=sfKCkrjX8Qs
Alarmujemy o antypolskich działaniach klasy politycznej i mediów narażających populację polski na wyniszczenie.
Czas zdecydowanie sprzeciwić się panującej cenzurze i zakłamywaniu tematów o znaczeniu fundamentalnym.
Jest nimi okupacja polskich surowców i przejęcie polskiej waluty. https://youtu.be/x2K6fccBofc
Czy grozi nam WOJNA?! "Przywódcy" tego świata z systemem 3RP zmierzają lekkomyślnie do konfliktu z IRANem.
Apelujemy do "władz" o dołożenie wszelkich starań o zachowanie pokoju!
Polska ma działać w swoim interesie. Odnosimy się do bieżącej sytuacji na świecie.https://youtu.be/LiJBPZ567kU
Profesor Artur Śliwiński: Analiza ekonomiczna okupacji Iraku: https://youtu.be/ldkODmBxj9Y
Wiadomość od Polaków dla Irańczyków:
https://www.youtube.com/watch?v=A9BjQtUvFv0&t=4s
Na kanale NaviTY opublikowaliśmy kolejne materiały poświęcone konfliktowi na Bliskim Wschodzie, który może dotyczyć także Polski.
Ze względu na wage tematu, pozwalamy sobie na częstsze informowanie Państwa o nowościach.
Prosimy w miarę możliwości o pomoc w kolportacji tych, mamy nadzieję użytecznych, analiz.
Powstał też kanał komunikacyjny poświęcony walce z 5G i protestom: https://discordapp.com/invite/Zvag3Bm
EKONOMICZNI ZABÓJCY. Działania w Iranie i Iraku w kontekście strategii okupacji niezależnych krajów przez USA.
Celem ekonomicznej i militarnej eksterminacji stał się każdy kraj niezależny od Banku Swiatowego i IMF.
Rozmowa z ekspertem NISS Piotrem Jankowskim. https://www.youtube.com/watch?v=sfKCkrjX8Qs
Alarmujemy o antypolskich działaniach klasy politycznej i mediów narażających populację polski na wyniszczenie.
Czas zdecydowanie sprzeciwić się panującej cenzurze i zakłamywaniu tematów o znaczeniu fundamentalnym.
Jest nimi okupacja polskich surowców i przejęcie polskiej waluty. https://youtu.be/x2K6fccBofc
Czy grozi nam WOJNA?! "Przywódcy" tego świata z systemem 3RP zmierzają lekkomyślnie do konfliktu z IRANem.
Apelujemy do "władz" o dołożenie wszelkich starań o zachowanie pokoju!
Polska ma działać w swoim interesie. Odnosimy się do bieżącej sytuacji na świecie.https://youtu.be/LiJBPZ567kU
Profesor Artur Śliwiński: Analiza ekonomiczna okupacji Iraku: https://youtu.be/ldkODmBxj9Y
Wiadomość od Polaków dla Irańczyków:
https://www.youtube.com/watch?v=A9BjQtUvFv0&t=4s
Lizidupek z Polski usprawiedliwia amerykańskie morderstwa.
Ty kanalio, autor wypowiedzi -Pawka Morozow- tylko na ciebie, medialna szujo, może liczyć.
Panowie operują takimi szkolnymi ładnymi sformułowaniami (tak to widzi przysłowiowy mały Kazio) a przecież rzeczywistość tak nie wygląda, szczególnie w polityce. Konflikt na Bliskim wschodzie - Europa nie popiera St.Zj. Europa to w dużej części Niemcy a Niemcy mają powody nie lubić St.Zj. I-a w.ś. gwóżdż do trumny Niemiec dały St.Zj., II-a w.ś. to tylko dzięki St.Zj. Niemcy tą wojnę przegrały. Francuzi nie są wdzięczni Amerykanom, ostatecznie mieli Rząd Vichy. Rządy: Włochy Węgier i Rumunia też współpracowały z Niemcami. Jedynie Anglia trzyma się St.Zj bo poza związkami kulturowymi doskonale pamięta, że nawet z Argentyną nie wygrała by wojny o Falklandy gdyby nie elektroniczna pomoc St.Zj. (Amerykanie z samolotów elektronicznie namierzali stanowiska bojowe Argentyńczyków i przekazywali to Anglikom). Trzeba też przypomnieć że ta cała Europa nie mogła pokonać nawet Kadafiego gdyby nie St.Zj., podobnie było z Serbią. Z tego dla Polski wynika jasny wniosek na kogo trzeba stawiać. A z kimś trzeba trzymać, to jasne, nie ma innego wyjścia. No i jest dylemat czy być moralnym i etycznym, czy pragmatycznym i dbać o interes kraju.
Podstawowe pytanie, czy mamy kierować się ideałami i walczyć "za wolność waszą i naszą", czy cynicznym pragmatyzmem i dbać tylko o nasz interes. To jest taki sprawdzian dla tych "pragmatyków" co to krytykowali w naszej historii insurekcjonistów (kolejne Powstania, Piłsudczyków) że nie byli interesowni tylko ideowi.
A co do zdrady, wszyscy zdradzają: Amerykanie zostawili swoich w Wietnamie, Rosjanie to samo zrobili w Afganistanie, nawet we własnym kraju pełno Targowicy
Może i dobrze? Im więcej turków przypłynie, tym więcej turków zginie, matematyka jest nieubłagana
Miała być IV RP, zrobili PRL 2, jakby 1968 rok.
Dobrze, że ktos w tym całym głupiejowie na Wiejskiej zachował rozsądek
Tak samo legalni jak okupanci hitlerowcy w Polsce. Swoją drogą ciekawe czym by mieli wrócić, piechotą?
E tam! To aż tyle jeszcze latających mają?
https://twitter.com/fadihussein8/status/1116027900719845376/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1116027900719845376&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.zerohedge.com%2Fnews%2F2019-04-10%2Ftaliban-claims-shoot-down-us-b-52-bomber-over-afghanistan
I po co była ta cała rada gabinetowa? Wszak od dawna wiadomo, że bez zgody naszego Najważniejszego Sojusznika nic nie zrobią i będą nadal merdali ogonkami, wiernie czekając na jego rozkaz.
Nie spać mi tu, bo "zimny czekista" już jest w Stambule...
https://ria.ru/20200107/1563172034.html
Wołyń Zdradzony współudziałowcy https://youtu.be/RoTxN2jUJhs
Iran & usa Wybity ząb ? https://youtu.be/ieJoczO4L4U
Absolutnie nie widzę nic negatywnego dla Ukrainy czy Ukraińców w zwrotach typu "na Ukrainie". Jest mi też absolutnie obojętne (podobnie jak 98% Polaków) czy Ukraińcy mówią "rabotajem W Polszu czy NA Polszu". Chociaż rozumiem, że dla samych Ukraińców, obie wersje "nie są dobre".
Pretensje Pani Kriwich są tak absurdalne, jak pewnej Pani która zmusiła męża żeby oddawał mocz do sedesu na siedząco, ponieważ wersja "na stojąco", jakoby miała ją osobiście "upokarzać". Jak nie ma problemu, to należy go wymyślić, bez problemu bowiem życ się nie da, psychika by tego nie wytrzymała ???
Trzeba załatwiać realne problemy, a nie wymyślać nowe bzdurne....
Beszczelność bandytów jest bezprecedensowa !!!! Naród nie chce (Parlament) ZŁODZIEJÓW na swoim terytorium !!!!! Rozumiecie coś, bo ja nie. Złodzieje są "persona non grata" a ci siedzą. Rozkradali zabytki,(były procesy od picia ) a teraz chcą BOMBARDOWAĆ !!!! JEZU TO BANDYCI