niedługo okaże się, że oficerzy w Katyniu i innych miejscach kaźni nie zostali rozstrzelani, tylko z nudów, z uporem maniaka, grali w rosyjską ruletkę...
Pełne wyznanie winy jest takie, że przyczyną tego zestrzelenia była amerykańska zbrodnia zamachu na irańskiego generała, co spowodowało wzrost napięcia w Iranie, który spodziewał się prób ataku na swoje terytorium ze strony USA i reszty zachodniej bandy.
Nie było presji międzynarodowej, bo nikt poważnie nie traktuje kanadyjskiego premiera, a nie było jasne, czy doszło do zestrzelenia tego samolotu. Nawet Ukraińcy, w oparciu o informacje od USA nie stawiali zarzutu zestrzelenia tego samolotu.
Błaszczak niepotrzebnie się napina, bo jego też nikt poważnie nie traktuje, poza podwładnymi.
Nic nie wiecie o Białorusi. Białorusini czują się Rosjanami, używają j. rosyjskiego w domu na co dzień, a białoruskiego używa nieliczna grupka na zapadłych wsiach. Dlatego włączenie do Rosji nie stanowi dla nich żadnego problemu.
Jak widać, JP przyznaje, że ISIS to twór powstały na potrzeby Izraela. ISIS w ogóle nie walczy z Izraelem, a kiedy raz niechcący ostrzelał Izrael, to natychmiast publicznie przeprosili.
"Przedsiębiorstwo Holokaust" znalazło wreszcie idealną tubę do gnojenia Polski i Polaków. Będąc poza zasięgiem instrumentów prawnych zachodniej cywilizacji może bezkarnie wygadywać i wypisywać największe oszczerstwa. Wszak już dr Goebbels twierdził, że kłamstwo powtórzone sto razy staje się prawdą... Nie udało się od strony Kongresu USA to próbują teraz poprzez agendy starego czekisty Putina. Wszak widmo 447 act wciąż krąży nad nami, czeka tylko sposobnej chwili...
Dron amerykański DOPROWADZIŁ do MASAKRY ukraińskiego samolotu nad Teheranem https://youtu.be/e2gZ2tnhaz4
O jedną KOMPROMITACJĘ judy MNIEJ ! https://youtu.be/hknRtxiS9ew
Zełenski oczekuje ukarania winnych. Jak Iran ma ukarać Ukraińców, którzy chcieli latać po niebie zagrożonym wojną? Nie nauczyło ich zestrzelenie samolotu nad wschodnią Ukrainą?
W trakcie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski,a szczególnie na Wołyniu wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk to za LITERATURĘ,CZY za ANTYPOLONIZM?!
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI opisał ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ z KULTEM HOLOKAUSTU i nadużywaniem pojęcia ANTYSEMITYZMU,aby ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.To co aktualnie Polski dotyczy to efekt procesu od ŻYDOBOLSZEWIAMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Potwierdziło się,że narzędziem to EKONOMIA ŻYDOWSKA,vide AKTA 447,którą opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Nie przez przypadek ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,ten polski badacz antyku,scharakteryzował w BIZANTYJSKIEJ,pozostawiając po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS.Korzenie konfliktu opisał inny polski badacz antyku Tadeusz Zieliński w liście rozwodowym HELLENIZM A JUDAIZM.OBRONIĆ POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
Wstyd mi, że Polska jest jednym z okupantów Iraku. PiS wprowadził do Polski amerykańskich okupantów i już widzimy, ja trudno będzie się ich pozbyć z Polski.
Jak była Polska Niepodległa i rządził rząd Polski, nie było żadnych holokaustów, polokaustów itp. z całej Europy najwięcej Żydów zamieszkało w biednej II-ej RP, wyniszczonej przez zaborców i I-ą w.ś.. Te wszystkie nieszczęścia, z obydwu stron Bugu pojawiły się gdy na tych terenach swoje porządki zaprowadziły Niemcy przy pomocy Werhmachtu i Rosja przy pomocy Armii Czerwonej. Rządu Polskiego i Wojsk Polskich w tym czasie tu nie było.
Ruskie warchoły łżą w "dobrym" stalinowskim stylu i idą ręka w rękę z międzynarodowymi syjonistami... cóż - nic nowego. Winą PiSdzielców nie jest rozpętanie awantury, tylko brak wyrazistości w relacjach z żydami, ruskimi i wszystkimi innymi.
Nie liczcie na ŻADNA pomoc od obecnych władz RP,oni wolą wspierać lewaka Radczenkę czy byłego KGB-owca Okińczyca niż prawdziwych Polaków.Ten rząd jest za DEPOLONIZACJĄ Kresów w imię chorej giedroyciowej ideologii.
Od 1620 do 1795 - Polska upadała przez 175 lat.
Regres mocarstw rzadko jest szybki i spektakularny. A już mocarstw światowych, jak dzisiaj Rosji czy Wielkiej Brytanii, a kiedyś np Cesarstwa Rzymskiego - potrafi trwać wiele setek lat.
Trwająca WOJNA O PIENIĄDZ z doskonaleniem sztuki wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać ,którą opisał Song Hongbin,ma swoją historię.Aktualnie w skali globalnej przeciw koalicji PETRODOLAROWEJ występuje ANTYDOLAROWA,bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.Rosja na pozycji "obrotowego" w pojedynku USA-Chiny?!
Jestem wołyńskim kresowianinem.Dokładnie znam historię Rodziny jako PIONIERÓW POLSKOŚCI na tych Ziemiach.Równe miasto mojego urodzenia to była stolica BANDERYZMU.
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.
W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Dziś ANTYPOLONIZM jest realizowany za sprawą EKONOMII ŻYDOWSKIEJ,vide 447,którą to ekonomię opisał Feliks Koneczny,autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
Trwająca WOJNA O PIENIĄDZ z doskonaleniem sztuki wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać ,którą opisał Song Hongbin,ma swoją historię.Aktualnie w skali globalnej przeciw koalicji PETRODOLAROWEJ występuje ANTYDOLAROWA,bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.Rosja na pozycji "obrotowego" w pojedynku USA-Chiny?!
Jestem wołyńskim kresowianinem.Dokładnie znam historię Rodziny jako PIONIERÓW POLSKOŚCI na tych Ziemiach.Równe miasto mojego urodzenia to była stolica BANDERYZMU.
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.
W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Dziś ANTYPOLONIZM jest realizowany za sprawą EKONOMII ŻYDOWSKIEJ,vide 447,którą to ekonomię opisał Feliks Koneczny,autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
Polacy na Kresach są zakładnikami dupolizostwa polskich elit w stosunku do USA a ich przydatność dla polskich elit ogranicza się w przechwalaniu się darowania secondhandowych misi pluszowych.
odkąd żyję cały czas słyszę, ze Rosja jest w upadku i regresie a widzę, że była już w trudniejszych sytuacjach niż teraz. I co dalej jak już zniszczycie Rosję? za kogo weźmiecie się dalej?
USA ma ogromny szacunek dla prawa międzynarodowego, Stalin i Hitler też mieli ogromny szacunek dla tegoż prawa, ciekawe kto od kogo się uczył. Jak nazywał się odpowiednikindiańskiego Arafata? :)
W czwartek premier Kanady Justin Trudeau powiedział podczas konferencji prasowej w Ottawie, że według informacji wywiadowczych uzyskanych przez władze jego kraju z własnych źródeł, a także od sojuszników Kanady wskazują, że długość członka Ajatollaha Jakiegośtam wynosi 12,345 cm w stanie erekcji.
Czy on uważa ludzi za debili? Chiny niosą światu stabilizację, hadel i wzrost poziomu życia przeciętnego człowieka. Liż kurwo dalej amerykańską dupę.
niedługo okaże się, że oficerzy w Katyniu i innych miejscach kaźni nie zostali rozstrzelani, tylko z nudów, z uporem maniaka, grali w rosyjską ruletkę...
Coś w ruskim mirze się psuje.
Niewiele trzeba wysiłku by nie pisać takiego tekstu, opartego na niewiedzy.
ruskie k*#wy
Urządzili tam ludziom piekło a teraz jeszcze karzą sobie płacić.
Większej bzdury chyba nie czytałem.
Ktoś, kto uważa Macierewicza za psychola (oczywiście, słusznie) musi jednak pomyśleć, że to niewielki psychol w zestawieniu z Trumpem
No, sęk w tym, że te straty ponieśliśmy nie tylko przez faszyzm.
Niemcy to powazny kraj, liczy sie kasa, nie sentymenty. Nordstream 2 to swietny business, tanszy gaz. Teraz kazdy zarabia jak moze.
Dlatego tak mordowali chrześcijan
Pełne wyznanie winy jest takie, że przyczyną tego zestrzelenia była amerykańska zbrodnia zamachu na irańskiego generała, co spowodowało wzrost napięcia w Iranie, który spodziewał się prób ataku na swoje terytorium ze strony USA i reszty zachodniej bandy.
Nie było presji międzynarodowej, bo nikt poważnie nie traktuje kanadyjskiego premiera, a nie było jasne, czy doszło do zestrzelenia tego samolotu. Nawet Ukraińcy, w oparciu o informacje od USA nie stawiali zarzutu zestrzelenia tego samolotu.
Błaszczak niepotrzebnie się napina, bo jego też nikt poważnie nie traktuje, poza podwładnymi.
Taiwan nigdy nie był częścią Chin, jak Chińczycy na Taiwanie tak lubią Chiny niech tam powrócą pozostawiając pozostałych mieszkańców w spokoju.
Nic nie wiecie o Białorusi. Białorusini czują się Rosjanami, używają j. rosyjskiego w domu na co dzień, a białoruskiego używa nieliczna grupka na zapadłych wsiach. Dlatego włączenie do Rosji nie stanowi dla nich żadnego problemu.
Jak widać, JP przyznaje, że ISIS to twór powstały na potrzeby Izraela. ISIS w ogóle nie walczy z Izraelem, a kiedy raz niechcący ostrzelał Izrael, to natychmiast publicznie przeprosili.
Kijowscy politycy stojący na berlińskiej wycieraczce pełni szczęścia.
Moskiewskie ataki odnoszą się formalnie do historii ,ale jest to wsparcie dla ataków Berlina na Polskę. Na DW już to można znaleźć.
"Przedsiębiorstwo Holokaust" znalazło wreszcie idealną tubę do gnojenia Polski i Polaków. Będąc poza zasięgiem instrumentów prawnych zachodniej cywilizacji może bezkarnie wygadywać i wypisywać największe oszczerstwa. Wszak już dr Goebbels twierdził, że kłamstwo powtórzone sto razy staje się prawdą... Nie udało się od strony Kongresu USA to próbują teraz poprzez agendy starego czekisty Putina. Wszak widmo 447 act wciąż krąży nad nami, czeka tylko sposobnej chwili...
Dron amerykański DOPROWADZIŁ do MASAKRY ukraińskiego samolotu nad Teheranem https://youtu.be/e2gZ2tnhaz4
O jedną KOMPROMITACJĘ judy MNIEJ ! https://youtu.be/hknRtxiS9ew
Zełenski oczekuje ukarania winnych. Jak Iran ma ukarać Ukraińców, którzy chcieli latać po niebie zagrożonym wojną? Nie nauczyło ich zestrzelenie samolotu nad wschodnią Ukrainą?
Jaką trzeba być swołoczą żeby w ogóle pisać coś takiego? Chyba ruską swołoczą żydowskiego pochodzenia.
To odpowiedz Rosji na "rezulucje nienawisci" poslow PiS w Eurokomunie.
W trakcie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski,a szczególnie na Wołyniu wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk to za LITERATURĘ,CZY za ANTYPOLONIZM?!
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI opisał ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ z KULTEM HOLOKAUSTU i nadużywaniem pojęcia ANTYSEMITYZMU,aby ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.To co aktualnie Polski dotyczy to efekt procesu od ŻYDOBOLSZEWIAMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Potwierdziło się,że narzędziem to EKONOMIA ŻYDOWSKA,vide AKTA 447,którą opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Nie przez przypadek ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,ten polski badacz antyku,scharakteryzował w BIZANTYJSKIEJ,pozostawiając po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS.Korzenie konfliktu opisał inny polski badacz antyku Tadeusz Zieliński w liście rozwodowym HELLENIZM A JUDAIZM.OBRONIĆ POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
Wstyd mi, że Polska jest jednym z okupantów Iraku. PiS wprowadził do Polski amerykańskich okupantów i już widzimy, ja trudno będzie się ich pozbyć z Polski.
Jest zmiana. Odpowiedź otrzymali Izraelczycy, Polaków potraktowano ze wzgardliwą ciszą.
Jak była Polska Niepodległa i rządził rząd Polski, nie było żadnych holokaustów, polokaustów itp. z całej Europy najwięcej Żydów zamieszkało w biednej II-ej RP, wyniszczonej przez zaborców i I-ą w.ś.. Te wszystkie nieszczęścia, z obydwu stron Bugu pojawiły się gdy na tych terenach swoje porządki zaprowadziły Niemcy przy pomocy Werhmachtu i Rosja przy pomocy Armii Czerwonej. Rządu Polskiego i Wojsk Polskich w tym czasie tu nie było.
Rosja jest wciąż pod post-stalinowską okupacją... ten lud chyba się nigdy nie wyzwoli.
Ruskie warchoły łżą w "dobrym" stalinowskim stylu i idą ręka w rękę z międzynarodowymi syjonistami... cóż - nic nowego. Winą PiSdzielców nie jest rozpętanie awantury, tylko brak wyrazistości w relacjach z żydami, ruskimi i wszystkimi innymi.
Może zamordowanie tego irańskiego generała przez usraelskich terrorystów miało między innymi pomóc ich sojusznikom z ISIS..?
Ciekawy jestem jak skomentują ten artykuł kremlowskie pachołki... wciąż ujadające na tym forum... na szczęście już dość rzadko.
Nie liczcie na ŻADNA pomoc od obecnych władz RP,oni wolą wspierać lewaka Radczenkę czy byłego KGB-owca Okińczyca niż prawdziwych Polaków.Ten rząd jest za DEPOLONIZACJĄ Kresów w imię chorej giedroyciowej ideologii.
Od 1620 do 1795 - Polska upadała przez 175 lat.
Regres mocarstw rzadko jest szybki i spektakularny. A już mocarstw światowych, jak dzisiaj Rosji czy Wielkiej Brytanii, a kiedyś np Cesarstwa Rzymskiego - potrafi trwać wiele setek lat.
w TV można wiele rzeczy pokazać.
Zgoda, Wojnę o Pieniądz powinien każdy przeczytać, również polecam "Doktrynę Szoku" Naomi Klein (również film na youtubie)
Może pisdzielce byście zrobili coś z HREBENNEM ??!!!!!!
SS
Trwająca WOJNA O PIENIĄDZ z doskonaleniem sztuki wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać ,którą opisał Song Hongbin,ma swoją historię.Aktualnie w skali globalnej przeciw koalicji PETRODOLAROWEJ występuje ANTYDOLAROWA,bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.Rosja na pozycji "obrotowego" w pojedynku USA-Chiny?!
Jestem wołyńskim kresowianinem.Dokładnie znam historię Rodziny jako PIONIERÓW POLSKOŚCI na tych Ziemiach.Równe miasto mojego urodzenia to była stolica BANDERYZMU.
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.
W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Dziś ANTYPOLONIZM jest realizowany za sprawą EKONOMII ŻYDOWSKIEJ,vide 447,którą to ekonomię opisał Feliks Koneczny,autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
Trwająca WOJNA O PIENIĄDZ z doskonaleniem sztuki wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać ,którą opisał Song Hongbin,ma swoją historię.Aktualnie w skali globalnej przeciw koalicji PETRODOLAROWEJ występuje ANTYDOLAROWA,bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.Rosja na pozycji "obrotowego" w pojedynku USA-Chiny?!
Jestem wołyńskim kresowianinem.Dokładnie znam historię Rodziny jako PIONIERÓW POLSKOŚCI na tych Ziemiach.Równe miasto mojego urodzenia to była stolica BANDERYZMU.
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.
W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Dziś ANTYPOLONIZM jest realizowany za sprawą EKONOMII ŻYDOWSKIEJ,vide 447,którą to ekonomię opisał Feliks Koneczny,autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
Polacy na Kresach są zakładnikami dupolizostwa polskich elit w stosunku do USA a ich przydatność dla polskich elit ogranicza się w przechwalaniu się darowania secondhandowych misi pluszowych.
Sliczna ta P. Zacharowa. Cala ta klotnie zapoczatkowala na rozkaz JK grupa Pisakow w UE.
A to ciekawe, bo w TV pokazano kawalek rakiety miedzy szczatkami samolotu. Swiec Panie nad Ich duszami.
Zacharowa, trzeba to przyznać, góruje znacznie nad "polskimi" przywódcami i posłami
Bellingcat - to nie ci przypadkiem którzy powstali 2 dni (!) przed zestrzeleniem malazyjskiego Boeinga i żadnej ich genialnej wersji nie potwierdzono?
Pismaki skaza i wywolaja wojne Hehehe
PIS ma wrogów wszedzie. Banderowcy pluja, Zydzi, Rosjanie itd.
odkąd żyję cały czas słyszę, ze Rosja jest w upadku i regresie a widzę, że była już w trudniejszych sytuacjach niż teraz. I co dalej jak już zniszczycie Rosję? za kogo weźmiecie się dalej?
USA ma ogromny szacunek dla prawa międzynarodowego, Stalin i Hitler też mieli ogromny szacunek dla tegoż prawa, ciekawe kto od kogo się uczył. Jak nazywał się odpowiednikindiańskiego Arafata? :)
W czwartek premier Kanady Justin Trudeau powiedział podczas konferencji prasowej w Ottawie, że według informacji wywiadowczych uzyskanych przez władze jego kraju z własnych źródeł, a także od sojuszników Kanady wskazują, że długość członka Ajatollaha Jakiegośtam wynosi 12,345 cm w stanie erekcji.
nie "ożywienie i zachowanie" tylko sfałszowanie i przymusowe wklepywanie