usraina w pełnej krasie - ministrowie prywatnie mówią po rosyjsku, a w polskich szkołach na Ukrainie polskie dzieci będą musiały uczyć się po ukraińsku. a premier jest (był) pedałem - dosłownie i w przenośni
To tylko pokazuje jak dziecinnie naiwna jest polityka Polski wobec tych kacapów. Przykład Węgier pokazuje, że z nimi trzeba twardo, bo tylko ten język do nich przemawia, a nie język cywilizowanych ludzi. Bo nawet do niektórych krajów afrykańskich im daleko w wielu dziedzinach
Przydałoby się dementi. W ataku na amerykańską bazę pokrzywdzonymi są wyłącznie żołnierze iraccy (amerykanie uciekli wcześniej?) Wszyscy żołnierze doznali wstrząśnienia mózgu - jak to możliwe? Żadnych ran, tylko wstrząśnienia mózgu. Radio Erewań się kłania, ale nie kupuje tych wiadomości, gdyż nikt w nie nie uwierzy.
„Dziękuję przedstawicielom koalicji, premierowi oraz prezesowi AWPL-ZChR za wsparcie, zrozumienie i pomoc, że nie zważając na ogromną nagonkę medialną wobec mnie i która, jestem pewien, będzie nadal trwała, prace były prowadzone przez ten cały okres bezpodstawnych ataków i cała uwaga była skoncentrowana nad wykonaniem konkretnych działań. Te prace planuję kontynuować nadal na potrzeby koalicji rządzącej i programu rządowego" – powiedział minister łączności Jarosław Narkiewicz.
To co obecnie najlepsze i wartościowe - wynika z mocnej pozycji samych Wilniuków, czyli z siły AWPL-ZChR, obecnej w koalicji rządowej, w sejmie Litwy, w samorządach gdzie sprawuje władzę samodzielnie (rejon wileński i solecznicki) albo w koalicjach (m.in. Wilno, rejon trocki i in.). To Waldemar Tomaszewski prowadzi skuteczne negocjacje z premierem Skvernelisem i szefem głównej partii rządowej Karbauskisem oraz z innymi partiami koalicji.
Niestety jak już zdążyliśmy zauważyć, wsparcie dyplomatyczne Macierzy jest znikome lub wręcz żadne. A czasami wręcz paskudnie przeszkadza, jak pewna fundacja ścigająca działaczy kresowych czy obecna ambasador w Wilnie całkiem uległa wobec doktryny giedroycia czyli faktycznej rezygnacji ze wzmacniania polskości kresowej.
Potwierdzam na własnym przykładzie,nie wchodzcie w ŻADNE układy z prokuratorem Młynarczykiem,żadne "dobrowolne poddanie się karze',tylko na tym stracicie.Widać że facet buduje swoją "karierę" (awans,nagrody) na sciganiu Polaków i tylko ich.Jego uzasadnienie to papka pseudo naukowa,filozoficzna,gdzie twierdzi ze wpisy takie przyczyniaja sie do niechęci wobec ukraińców(dziwne ze jeszcze pana Smarzewskiego nie sciga za film "Wołyń'),choć do tej niechęci przyczyniaja się oni sami swoim postępowaniem.
Przypominam PO raz kolejny, że na elewacji polskiej szkoły we Lwowie tzw. Rada Miasta Lwowa POwiesiła POpiersie jednego z największych krwawych rzeźników Polaków w ramach tzw. "dobrej" i "braterskiej" współpracy z Rzeczpospolitą Polską!
POpiesie tego krwawego rzeźnika Polaków jak wisiało tak nadal wisi do tej pory i jest dowodem kacapskiej (turańskiej) mentalności Ukraińców (prof. Feliks Koneczny - Cywilizacje)!!!!!!!.....
Dowód czytaj poniżej:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Nie wszyscy banderowcy są Ukraińcami i nie wszyscy Ukraińcy są banderowcami. "Mowa nienawiści" w stosunku do banderowców to jest jedyny zrozumiały dla nich język. Więc albo mówić z nienawiścią albo do gnoji nie odzywac się wcale.
Cała nagonka opierała się na serii kłamstw. Widocznie wprowadzane reformy naruszyły strefę wpływów na styku wielkiego biznesu i polityki.
W tym wściekłym ataku na zamówienie opozycji, a szczególnie wrogich wobec polskości sajudzistów od Landsbergisa, brały udział niektóre litewskie media, w tym nadające po polsku radio Znad Wilii należące do Cz. Okinczyca (taki tutejszy mentalny "mały Michnik", figuruje na tzw. liście Tomkusa czyli współpracowników KGB z czasów sowieckich, dostaje wielkie pieniądze z Polski co jest olbrzymim skandalem i wstydem dla Macierzy).
Ostatecznie premier i koalicja zachowali się jak należy, a minister i rząd kontynuują pracę.
Co wpis to prowokacja.. Kto obronił Wilno przed bolszewikami? Może mieszość żydowska? Czy liwini, których praktycznie na Wileńszczyźnie nie było?
A może Wilno powinno wejść w skład Białoruskiej RL? W końcu Białoruś to większość terenów historycznej Litwy. Ponaddto w I Rzeczypospolitej obok polskiego był drugi język urzędowy - ruski. Bynajmniej nie litewski. Przestań łgać i prowokować i weź się za coś pożytecznego. No chyba że Ci ktoś płaci...
Antypolskie bydlo nalezy pogonic z Polski, razem z takim "prokuratorem". Zdrada stala sie widocznie bardzo oplacalna, bo mam nadzieje ze piata kolumna nie jest az tak wszechwladna.
O ile wiem, sá pewne przesladowania konwertytów z islamu. Czyli wlasnie glównie skupiajácych sié w domach malych wspólnot zapewne protestanckich.
To jest jednak problem calego islamu - odstépca jest przez nich traktowany gorzej niz najwiekszy wróg. Co do tradycyjnych wspólnot, Asyryjczyków, czy Ormian, a takze przyjezndych chrzescijan to nie slyszalem o przesladowaniach. Znacznie gorzej jest w Arabii Saudyjskiej i wielu innych krajach islamskich. Mówienie ze Iran jest w zlej czolówce moze byc propagandowym naduzyciem.
"Ukruć waszmość język świński bom ja jest katolik rzymski". A to herezjarcho czytałeś, co mówił Pan Jezus: "Nie wszyscy to pojmują, lecz tylko ci, którym to jest dane. Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili; i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje!” (Mt 19, 11-12)."? Czytałeś czy nie, ale na pewno nie pojąłeś.
A w I liście Św. Pawła do Koryntian 7, 1-40: "Co do spraw, o których pisaliście, to dobrze jest człowiekowi nie łączyć się z kobietą. 2 Ze względu jednak na niebezpieczeństwo rozpusty niech każdy ma swoją żonę, a każda swojego męża. (...)38 Tak więc dobrze czyni, kto poślubia swoją dziewicę, a jeszcze lepiej ten, kto jej nie poślubia."
To znaczy, ze Litwini nie gniewaja sie za anexje ich stolicy Wilna w 1922 r. Liczy sie zatem interes. Jak u Niemcow. Wiec stare zatargi ida w niepamiec. Tylko pomarzyc, aby tak bylo w RP.
Jeżeli samolot zestrzelono celowo, to winowajcami mogą być wyłącznie syjoniści, jankesi lub brytole. Władze Iranu na pewno nie miały interesu w tym, żeby zestrzelić cywilny samolot.
dls Maverick: najpierw sowieci czekali aż Niemcy zabiją ok.200 tyś. Polaków,
potem wkroczyli do miasta bez ludzi i pełnego zniszczonych budowli.
Po ich wkroczeniu NKWD zaczęło zabijać przywódców powstania i ocalałych powstańców.
Rozpoczęła się dla Polski noc okupacji sowieckiej i mordowanie polskiej inteligencji.
Tego ruski trollu nie napiszesz, ruskie płacą tylko za zakłamaną propagandę.
Żołnierze byli takimi samymi bezwolnymi ofiarami jak i Polacy.
Z tą różnicą że Polska obecnie stara się wybić na pełną niepodległość,
a rosyjska głubinka nadal cierpi na ekonomiczną i polityczną nędzę.
T0 pięknie ale nie do końca. Iran jest w czołówce państw prześladujących chrześcijan. Jak podaje instytut "Otwarte Drzwi" - W Iranie życie chrześcijan skupionych jest w „kościołach domowych”, gdzie wielu chrześcijan spotyka się potajemnie. Mimo to regularnie stają się oni celem ataków, a kapłani są narażeni na więzienia i tortury. Na krótko przed Bożym Narodzeniem w 2018 irańskie władze aresztowały 194 chrześcijan. Z powodu prześladowań wielu chrześcijańskich konwertytów opuściło kraj.
W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK,liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony demokracji.
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Stąd nadużywanie bezwzględnego prawa silniejszego dla realizacji ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Tą strategię z narzędziem jakim jest KULT HOLOKAUSTU i nadużywanie pojęcia ANTYSEMITYZMU opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.
Do dls Maveric. 600 000 żołnierzy radzieckich, czyli bezwolnej masy mięsa armatniego najwyższego wodza i dyktatora stalina. Co do wyzwolenia Polski. Na powyższym zdjęciu widać "spontaniczne masy" ludzi witających armię sowiecką. Zdecydowanie rzuca się w oczy pozowanie załogi czołgu a także garstka ludzi prawdopodobnie zagoniona siłą. Tak wyglądała radość ludzi wyzwolonych. Doskonale wiedzieli co ich czeka. Widziałeś powitanie żołnierzy amerykańskich wyzwalających miasta zachodniej Europy?
Mozna sié bylo spodziewac, ze bezczelnosc pejsatych bedzie szla reka w reke z bezczelnoscia kremlowskich kundli. Obawiam sie, zeby do tego glosu nie dolaczyli jeszcze oficjalnie potomkowie zaginionych nazistow, ktorzy na razie siedza cicho z ostroznosci.
Było kwestią czasu kiedy kacapy odpłacą Polsce za ciągłe kopanie ich po kostkach, bynajmniej nie w interesie Polski lecz głównie Ukrainy. Niemniej jednak zwalanie winy na Polskę za wybuch II WŚ czy holokaust to perfidne (przepraszam wieprzki) świństwo, zdolne wykluć się w kacapskich łbach oczadziałych od duginowej ideologii.
Poszerzenie ZUwP o imigrantów z Ukrainy to krok w celu utworzenia mniejszości narodowej a co za tym idzie zmiana ich statusu prawnego. Efektem będzie nadanie praw obywatelskich i w konsekwencji wprowadzenia na tyle dużej reprezentacji do sejmu i rządu, że polski interes narodowy będzie narażony na marginalizację i sabotowanie na rzecz interesów Ukrainy. Sprytne!
Polityka zagraniczna "demokratycznego" świata oparta jest na hegemonii i braku poszanowania woli innych państw. Ludzie normalni nazywają to bezczelną agresją.
usraina w pełnej krasie - ministrowie prywatnie mówią po rosyjsku, a w polskich szkołach na Ukrainie polskie dzieci będą musiały uczyć się po ukraińsku. a premier jest (był) pedałem - dosłownie i w przenośni
Mam nadzieję, że będą nam płacić za ten gas... Możliwe jednak, że PiS będzie chcial w ten sposób sponsorować naszych ukraińskich "przyjaciół".
To tylko pokazuje jak dziecinnie naiwna jest polityka Polski wobec tych kacapów. Przykład Węgier pokazuje, że z nimi trzeba twardo, bo tylko ten język do nich przemawia, a nie język cywilizowanych ludzi. Bo nawet do niektórych krajów afrykańskich im daleko w wielu dziedzinach
Pani Szydło - Wy uważaliście, że się nie da (w ślad z PO), a Węgry pokazały, że się da. Życzę dobrego samopoczucia.
Przydałoby się dementi. W ataku na amerykańską bazę pokrzywdzonymi są wyłącznie żołnierze iraccy (amerykanie uciekli wcześniej?) Wszyscy żołnierze doznali wstrząśnienia mózgu - jak to możliwe? Żadnych ran, tylko wstrząśnienia mózgu. Radio Erewań się kłania, ale nie kupuje tych wiadomości, gdyż nikt w nie nie uwierzy.
To ważna decyzja koalicji rządzącej, bo pokazująca jedność, a także że koalicja jest silna i nie ugnie się pod naciskami mediów itp.
„Dziękuję przedstawicielom koalicji, premierowi oraz prezesowi AWPL-ZChR za wsparcie, zrozumienie i pomoc, że nie zważając na ogromną nagonkę medialną wobec mnie i która, jestem pewien, będzie nadal trwała, prace były prowadzone przez ten cały okres bezpodstawnych ataków i cała uwaga była skoncentrowana nad wykonaniem konkretnych działań. Te prace planuję kontynuować nadal na potrzeby koalicji rządzącej i programu rządowego" – powiedział minister łączności Jarosław Narkiewicz.
To co obecnie najlepsze i wartościowe - wynika z mocnej pozycji samych Wilniuków, czyli z siły AWPL-ZChR, obecnej w koalicji rządowej, w sejmie Litwy, w samorządach gdzie sprawuje władzę samodzielnie (rejon wileński i solecznicki) albo w koalicjach (m.in. Wilno, rejon trocki i in.). To Waldemar Tomaszewski prowadzi skuteczne negocjacje z premierem Skvernelisem i szefem głównej partii rządowej Karbauskisem oraz z innymi partiami koalicji.
Niestety jak już zdążyliśmy zauważyć, wsparcie dyplomatyczne Macierzy jest znikome lub wręcz żadne. A czasami wręcz paskudnie przeszkadza, jak pewna fundacja ścigająca działaczy kresowych czy obecna ambasador w Wilnie całkiem uległa wobec doktryny giedroycia czyli faktycznej rezygnacji ze wzmacniania polskości kresowej.
Po kase USA nie przyjezdza, PIS wysyla przelewem 447.
A PIS do rozmów nie jest powazny
Oficjalnie :)
USA przysyłają do Polski niższych rangą i stopniem (także rozwoju)
żołnierzy amerykańskich...
Nie wiem czy to ładnie śmiać się z mądrych inaczej?
Kiedy koronacja na cara?
Potwierdzam na własnym przykładzie,nie wchodzcie w ŻADNE układy z prokuratorem Młynarczykiem,żadne "dobrowolne poddanie się karze',tylko na tym stracicie.Widać że facet buduje swoją "karierę" (awans,nagrody) na sciganiu Polaków i tylko ich.Jego uzasadnienie to papka pseudo naukowa,filozoficzna,gdzie twierdzi ze wpisy takie przyczyniaja sie do niechęci wobec ukraińców(dziwne ze jeszcze pana Smarzewskiego nie sciga za film "Wołyń'),choć do tej niechęci przyczyniaja się oni sami swoim postępowaniem.
Widać ile w narodzie żydów, wójtów i plebanów...
W Polsce odwrotnie, każdy polityk zna się na wszystkim! Przynajmniej tak twierdzi...
https://www.youtube.com/watch?v=y3Tpm1LyXfM
Przypominam PO raz kolejny, że na elewacji polskiej szkoły we Lwowie tzw. Rada Miasta Lwowa POwiesiła POpiersie jednego z największych krwawych rzeźników Polaków w ramach tzw. "dobrej" i "braterskiej" współpracy z Rzeczpospolitą Polską!
POpiesie tego krwawego rzeźnika Polaków jak wisiało tak nadal wisi do tej pory i jest dowodem kacapskiej (turańskiej) mentalności Ukraińców (prof. Feliks Koneczny - Cywilizacje)!!!!!!!.....
Dowód czytaj poniżej:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Nie wszyscy banderowcy są Ukraińcami i nie wszyscy Ukraińcy są banderowcami. "Mowa nienawiści" w stosunku do banderowców to jest jedyny zrozumiały dla nich język. Więc albo mówić z nienawiścią albo do gnoji nie odzywac się wcale.
He, he... Brawo, jak widać jeszcze im mało. :-) Cóż... wedle życzenia.
Czy prokurator Młynarczyk i pozostali funkcjonariusze, którzy dopuścili się tego procederu ponieśli już konsekwencje dyscyplinarne, czy jeszcze nie?
fakty są faktami, a pomówienia pomówieniami. Min. Narkiewicz utrzymał zaufanie koalicjantów, a to świadczy o tym, że padł ofiarą oszczerców.
Cała nagonka opierała się na serii kłamstw. Widocznie wprowadzane reformy naruszyły strefę wpływów na styku wielkiego biznesu i polityki.
W tym wściekłym ataku na zamówienie opozycji, a szczególnie wrogich wobec polskości sajudzistów od Landsbergisa, brały udział niektóre litewskie media, w tym nadające po polsku radio Znad Wilii należące do Cz. Okinczyca (taki tutejszy mentalny "mały Michnik", figuruje na tzw. liście Tomkusa czyli współpracowników KGB z czasów sowieckich, dostaje wielkie pieniądze z Polski co jest olbrzymim skandalem i wstydem dla Macierzy).
Ostatecznie premier i koalicja zachowali się jak należy, a minister i rząd kontynuują pracę.
Czy to Polska jeszcze?!!! Na Polaków można wszystko napisać czy powiedzieć, nam zamyka się usta i krępuje ręce za co i w imię czego?!!
Przecież to "antyukraiński" reportaż. Dziennikarze i Policja powinni przeprosić mniejszość ukraińską w Polsce!
Widać co za oszołomy głosują na PiS... szkodliwe nie mniej niż ci od multikulti i zaprzańców.
Co wpis to prowokacja.. Kto obronił Wilno przed bolszewikami? Może mieszość żydowska? Czy liwini, których praktycznie na Wileńszczyźnie nie było?
A może Wilno powinno wejść w skład Białoruskiej RL? W końcu Białoruś to większość terenów historycznej Litwy. Ponaddto w I Rzeczypospolitej obok polskiego był drugi język urzędowy - ruski. Bynajmniej nie litewski. Przestań łgać i prowokować i weź się za coś pożytecznego. No chyba że Ci ktoś płaci...
"uległa ocena stosunków polsko-litewskich" - jest to zasluga Polaków mieszkajacych na Litwie, bynajmniej nie uleglosci kolejnych Warszawskich rzádów.
Antypolskie bydlo nalezy pogonic z Polski, razem z takim "prokuratorem". Zdrada stala sie widocznie bardzo oplacalna, bo mam nadzieje ze piata kolumna nie jest az tak wszechwladna.
O ile wiem, sá pewne przesladowania konwertytów z islamu. Czyli wlasnie glównie skupiajácych sié w domach malych wspólnot zapewne protestanckich.
To jest jednak problem calego islamu - odstépca jest przez nich traktowany gorzej niz najwiekszy wróg. Co do tradycyjnych wspólnot, Asyryjczyków, czy Ormian, a takze przyjezndych chrzescijan to nie slyszalem o przesladowaniach. Znacznie gorzej jest w Arabii Saudyjskiej i wielu innych krajach islamskich. Mówienie ze Iran jest w zlej czolówce moze byc propagandowym naduzyciem.
"Ukruć waszmość język świński bom ja jest katolik rzymski". A to herezjarcho czytałeś, co mówił Pan Jezus: "Nie wszyscy to pojmują, lecz tylko ci, którym to jest dane. Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili; i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje!” (Mt 19, 11-12)."? Czytałeś czy nie, ale na pewno nie pojąłeś.
A w I liście Św. Pawła do Koryntian 7, 1-40: "Co do spraw, o których pisaliście, to dobrze jest człowiekowi nie łączyć się z kobietą. 2 Ze względu jednak na niebezpieczeństwo rozpusty niech każdy ma swoją żonę, a każda swojego męża. (...)38 Tak więc dobrze czyni, kto poślubia swoją dziewicę, a jeszcze lepiej ten, kto jej nie poślubia."
To znaczy, ze Litwini nie gniewaja sie za anexje ich stolicy Wilna w 1922 r. Liczy sie zatem interes. Jak u Niemcow. Wiec stare zatargi ida w niepamiec. Tylko pomarzyc, aby tak bylo w RP.
proste pytanie do Polaków którzy popierają udział w wojnie z Iranem - co wam , kurwa, zrobił Iran, i co złego KIEDYKOLWIEK Iran zrobił Polsce?
Imigranci z Ukrainy nie są mniejszością narodową, bo nie urodzili się w Polsce ani oni, ani ich przodkowie.
Jeżeli samolot zestrzelono celowo, to winowajcami mogą być wyłącznie syjoniści, jankesi lub brytole. Władze Iranu na pewno nie miały interesu w tym, żeby zestrzelić cywilny samolot.
dls Maverick: najpierw sowieci czekali aż Niemcy zabiją ok.200 tyś. Polaków,
potem wkroczyli do miasta bez ludzi i pełnego zniszczonych budowli.
Po ich wkroczeniu NKWD zaczęło zabijać przywódców powstania i ocalałych powstańców.
Rozpoczęła się dla Polski noc okupacji sowieckiej i mordowanie polskiej inteligencji.
Tego ruski trollu nie napiszesz, ruskie płacą tylko za zakłamaną propagandę.
Żołnierze byli takimi samymi bezwolnymi ofiarami jak i Polacy.
Z tą różnicą że Polska obecnie stara się wybić na pełną niepodległość,
a rosyjska głubinka nadal cierpi na ekonomiczną i polityczną nędzę.
Te państwa nie dotrzymują umowy i stosują się do nielegalnych sankcji USA.
T0 pięknie ale nie do końca. Iran jest w czołówce państw prześladujących chrześcijan. Jak podaje instytut "Otwarte Drzwi" - W Iranie życie chrześcijan skupionych jest w „kościołach domowych”, gdzie wielu chrześcijan spotyka się potajemnie. Mimo to regularnie stają się oni celem ataków, a kapłani są narażeni na więzienia i tortury. Na krótko przed Bożym Narodzeniem w 2018 irańskie władze aresztowały 194 chrześcijan. Z powodu prześladowań wielu chrześcijańskich konwertytów opuściło kraj.
Read more: http://www.pch24.pl/open-doors--na-swiecie-jest-przesladowanych-okolo-260-milionow-chrzescijan-,73383,i.html#ixzz6BAcJ0epo
W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK,liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony demokracji.
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Stąd nadużywanie bezwzględnego prawa silniejszego dla realizacji ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Tą strategię z narzędziem jakim jest KULT HOLOKAUSTU i nadużywanie pojęcia ANTYSEMITYZMU opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.
https://www.youtube.com/watch?v=y3Tpm1LyXfM
Taka tania prostytutka?
Do dls Maveric. 600 000 żołnierzy radzieckich, czyli bezwolnej masy mięsa armatniego najwyższego wodza i dyktatora stalina. Co do wyzwolenia Polski. Na powyższym zdjęciu widać "spontaniczne masy" ludzi witających armię sowiecką. Zdecydowanie rzuca się w oczy pozowanie załogi czołgu a także garstka ludzi prawdopodobnie zagoniona siłą. Tak wyglądała radość ludzi wyzwolonych. Doskonale wiedzieli co ich czeka. Widziałeś powitanie żołnierzy amerykańskich wyzwalających miasta zachodniej Europy?
Iran & usa WSPÓLNA akcja LIKWIDACJI OPOZYCJI https://youtu.be/AlT_Fi9XQM0
Mozna sié bylo spodziewac, ze bezczelnosc pejsatych bedzie szla reka w reke z bezczelnoscia kremlowskich kundli. Obawiam sie, zeby do tego glosu nie dolaczyli jeszcze oficjalnie potomkowie zaginionych nazistow, ktorzy na razie siedza cicho z ostroznosci.
Bédá szkolic terrorystów z ISIS jak uzywa sie widel?
Piekna historia! Jak widac spotkala sie w Iranie z pewnym odzewem. Moze Naród naprawi to co POPiS zepsul.
To jest chore. USA zerwały umowę, a reszta państw potulnie milczała. Teraz gdy Iran odmawia stosowania umowy mają być sankcje. Może wobec USA?
Ich kraj zbankrutowal, a we Wroclawiu juz mowia na to miasto banderstadt...
Było kwestią czasu kiedy kacapy odpłacą Polsce za ciągłe kopanie ich po kostkach, bynajmniej nie w interesie Polski lecz głównie Ukrainy. Niemniej jednak zwalanie winy na Polskę za wybuch II WŚ czy holokaust to perfidne (przepraszam wieprzki) świństwo, zdolne wykluć się w kacapskich łbach oczadziałych od duginowej ideologii.
Poszerzenie ZUwP o imigrantów z Ukrainy to krok w celu utworzenia mniejszości narodowej a co za tym idzie zmiana ich statusu prawnego. Efektem będzie nadanie praw obywatelskich i w konsekwencji wprowadzenia na tyle dużej reprezentacji do sejmu i rządu, że polski interes narodowy będzie narażony na marginalizację i sabotowanie na rzecz interesów Ukrainy. Sprytne!
Polityka zagraniczna "demokratycznego" świata oparta jest na hegemonii i braku poszanowania woli innych państw. Ludzie normalni nazywają to bezczelną agresją.