• lipinski 10 September 2010, 20:26 Od Skały do Skałatu

    Trzeba tam jeździć. Ja w Komarnie byłem dopiero dwa razy. Ale nie zamierzam odpuszczać ;)

  • andrzej_szozda 10 September 2010, 19:45 Od Skały do Skałatu

    Skałat to rodzinne miasto mojej rodziny. Byłem tam raz w życiu niestety. Kiedyś nam nie było wolno, teraz żal tam jechać. Miasto w ruinie, dom rodzinny w większości zburzony, A przed wojną to było, według mojego ojca tętniące życiem miasteczko. Artykuł bardzo przyjemny.