• Dezinformację w polskim necie uprawiają od miesięcy banderowcy z Ukrainy i ich pocioty z Polski. Łżecie jak psy.

  • W Ukrainie mamy do czynienia z nazistowskimi banderowcami, którzy zaatakowali wschodnie regiony tego kraju. Wschód nie uznał zamachu stanu, w którym obalono Janukowycza i za to jest obecnie bombardowany artylerią i z samolotów. Bandyci z Kijowa zestrzelili malezyjski samolot, zmieniając wcześniej jego trasę, a następnie obciążyli winą powstańców.

  • jazmig 22 July 2014, 17:08 Kto odpalił rakietę

    Rosjanie podtrzymują twierdzenie, że powstańcy nie mają i nie mieli zestawów Buk. Probanderowski "ekspert" probanderowskiego Naszego Dziennika opowiada androny. Skąd powstańcy mieliby mieć najnowsze wersje tej broni? Rosjanie nie są aż tak głupi, żeby dawać taką broń w rejon, gdzie może ona dość łatwo dostać się w ręce banderowców.

  • jazmig 22 July 2014, 17:04 Kto odpalił rakietę

    Ci terroryści nie tylko nie zacierają śladów, ale oddali czarne skrzynki przedstawicielom Malezji, żeby banderowcy nie mogli przy nich majstrować. Teraz banderowcy mają problem.

  • Agenci . z Kijowa nie zasypują gruszek w popiele , ps krótki tekst agenta rosyjskich służb.

  • Szkoda ze do mobilizacji nie wlaczono "okręgu Lwowskiego" tylu tam przecież "patriotow" Swobody i Prawego Sektora rwącego się do walki,a tu masz! Poroszenko o nich zapomnial cholera.No chyba ze trzyma tych "bojcow" do tłumienia nowych rozruchow,a te zapewne się zaczna wraz z nastaniem zimy i brakiem gazu w mieszkaniach oraz coraz to wyższych cen na art.spozywcze.Kredyty tez trzeba splacac a Ruski nie odpuści.Zreszta ci z piecioramienna gwiazda Dawida teraz tak chętnie otwierający kabze jednak kiedyś przyjdą po swoje + odsetki.

  • Rosjanie podjęli próbę dezinformacji w polskim internecie. Wygląda jednak na to, że byli kompletnie nieprzygotowani. Ani narracja nie jest przekonywująca, ani zasoby niezbyt duże. Prawdopodobnie musiano korzystać z słabiej wyszkolonego personelu, który nawet z językiem polskim miał pewne problemy. O ile więc w przypadku Euromaidanu mogło dojść do wynajmowania Polaków do pisania komentarzy, w przypadku zestrzelenia Boeinga Rosjanie posługiwali się głównie swoimi zasobami wewnętrznymi(firmy z Rosji).

  • DZIKUSY I MORALNI IDIOCI PODAJCIE JEDEN POWÓD DLA KTÓREGO MAMY POPIERAĆ CHUNTĘ KIJOWSKĄ ???

  • Zdjęcia zrobione przez amerykańskiego satelitę pokazują, że ukraińscy wojskowi zestrzelili malezyjski samolot - poinformował znany ze swoich dochodzeń amerykański publicysta i analityk Robert Parry. Według danych dziennikarza, amerykański wywiad dysponuje zdjęciami, które są dowodem na to, że odpowiedzialność za zestrzelony samolot ponosi ukraińskie wojsko. Parry nie podaje nazwiska swojego informatora z amerykańskiego wywiadu, aczkolwiek podkreśla, że jest to pewne źródło, z którego wcześniej otrzymywał wiarygodne informacje w sprawie podobnej sytuacji. USA wpadły w szambo popierając banderowską Ukrainę a Obama rżnie głupa odbiegając od tematu. Strącili samolot aby fałszywie oskarżać. Co za perfidia. Na majdanie się udało. Snaiperzy strzelali do obu stron, oskarżyli i wygnali Janukowycza. Udało się. Podobnie za ludobójstwo Polaków dostali Ukraińcy polski Lwów. Jak długo jeszcze będą korzystać ze zbrodni, kiedy się Polska i świat obudzi?.

  • wilk 22 July 2014, 15:17 Separatyści oddali czarne skrzynki

    Pierwszy samolot z ciałami ofiar wyląduje niedługo w holenderskim Eindhoven. Ciała, zamknięte w metalowych trumnach, nie będą mogły być otwierane, bo zakazali tego Rosjanie... NIE, to nie Smoleńsk. Trumny oczywiście zostaną otwarte, a holenderscy eksperci dokonają identyfikacji i sekcji zwłok. Holendrom towarzyszyć będzie 6 ukraińskich specjalistów - zapowiedział wicepremier Ukrainy Wołodymyr Hrojsman.

  • Na Ukrainie w działaniach najemników rosyjskich całkowicie podporządkowanych rozkazom Kremla możemy dostrzec typowe sowieckie metody.

    Dwa elementy są tutaj najważniejsze: zbrodnia i kłamstwo. Jako Polacy już to przerabialiśmy. Pod płaszczykiem wyzwalania ludu i niesienia pokoju mordowano polskich patriotów, równocześnie osadzając totalitarny, zbrodniczy reżim sowiecki. Dziś na Ukrainie dzieje się to samo. Putin próbuje udowodnić światu, że nie prowadzi w obwodzie donieckim żadnej operacji wojskowej, a jedynie dba o ludność rosyjską, niosąc jej pomoc humanitarną i wspierając ją na drodze wyzwolenia spod ukraińskiego buta. Pod pozorem tych działań kryje się to, co zwykle: ekspansja i przemoc. Tym razem jednak dotknęła ona także mieszkańców Europy Zachodniej. To może być punkt zwrotny. Jeżeli w walkach z Rosją giną Czeczeńcy, Gruzini, Ukraińcy czy Polacy, wówczas świat nie reaguje. Ale teraz zginęli obywatele spokojnego Zachodu. I ten spokój został zachwiany. Może więc świat zechce zobaczyć, że na Wschodzie nie toczą się żadne walki z „separatystami”, a regularna wojna Rosji z Ukrainą, w której Putin nie waha się posunąć do najbardziej bestialskich mordów.

  • Tak, tak ,,a świstak siedzi i zawija"... Każdy kraj ma swoje interesy a w wypadku Niemiec są one bardzo głęboko powiązane z Rosją a Polska no cóż na razie jest dla nich drugorzędnym partnerem jeśli nie ,,krową dojną" więc jest powód by swojego poletka (udoju) bronić. Kłopot będą mieli kiedy UE rozpadnie się a Polska stanie się państwem niezależnym. Takie zapewnienia to nam robili Brytyjczycy i Francuzi przed wojną kupując sobie kłamliwymi obietnicami czas dla siebie.

  • Byle co jesz i byle co p........,.cały świat wie kto się za tym kryje....tylko sovietikusy twierdzą inaczej...

  • Inne przysłowie mówi: Rachuj, rachuj, wszystko na ... nic. Jaki numer wykręcą nam Niemcy skoro wstępnie zapewniają nas o swojej przychylności? Jak do tej pory to jedność Niemiecko - Polsko była jednością bata z tyłkiem, przy jednogłośnym aplauzie polsko języcznej prasy i naszego słoneczka Peru. Idzie się bać?.

  • tutejszym 22 July 2014, 12:34 Zamach samobójczy pod Donieckiem

    Dla tych trzech żołnierzy cały furgon materiałów wybuchowych + pojazd? Ja myślę że jednak... 1.

  • .....Steinmeier: Polska może być pewna sojuszniczej solidarności Niemiec....
    Po prostu nie wierzę w takie zapewnienie - stare przysłowie mówi / Nie licz bo się przeliczysz ( lekcja z historii) , inne zaś mówi ......licz na siebie i na tych, którzy są w takiej samej sytuacji jak Ty ....

  • Zdjęcia zrobione przez amerykańskiego satelitę pokazują ,że Ukraina zestrzeliła malezyjski samolot - poinformował znany ze swoich dochodzeń amerykański publicysta i analityk Robert Perry. Według dziennikarza amerykański wywiad dysponuje zdjęciami, które są dowodem na to ,że odpowiedzialność za zesrzelony samolot cywilny spoczywa na ukraińskich wojskowych .

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raport-samolot-zestrzelony-na-ukrainie/informacje/news-ukraina-oglasza-mobilizacje-miedzy-politykami-doszlo-do-bojk,nId,1472799#pst77625859utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  • tagore 22 July 2014, 11:36 Zamach samobójczy pod Donieckiem

    A może po prostu owoc wojny ,zemsta. Człowiek ,który stracił w ostrzale dom i rodzinę to
    idealny kandydat na samobójcę ,niezależnie od tego czy w Europie czy na Bliskim Wschodzie.

    tagore

  • tutejszym 22 July 2014, 11:18 Zamach samobójczy pod Donieckiem

    Kierowca miał wykonać kurs albo zostać zdalnie odpalony? Czy tylko ten biedak o tym wiedział?. Trasa w każdym razie została odblokowana.

  • tutejszym 22 July 2014, 10:54 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    "W Rosji kopalni wiele, a węgiel z rożnych pokładów rożni się jakością, podobnie jak w Polsce. A dysponujesz Pan może analizą chemiczną tego węgla, bo ja tak..." Panie kami644 !!!, zajrzyj Pan do komórki bo tam chyba Jande chrząka i organoleptycznie Pański węgiel analizuje... "W przeciwieństwie do Pana nie stosuję innych standardów dla Polaków, a innych dla innych nacji." A my z żoną zawsze wybieramy wyrób polski, chyba że cena jest jawną grandą. Tak samo postępują Niemcy, Holendrzy, Francuzi i inne nacje, popierają i wybierają swoje i pracę dla swoich. Jande stosuje jawny bałach, wciska nam ciemnotę w sposób o tyle jawny co bezczelny. Jande pisze "Ja chcę Polski silnej, gospodarnej, zasobnej i szczęśliwej.", przez skromność nie dokończył: " i w ramach FR która wie jak i ja co dla nas jest dobre". Eksport paliwa jakim jest węgiel jest dla FR życiową koniecznością, zbliża się powódź węgla z USA, które też muszą z nim coś zrobić mając nadmiar paliwa z łupków. Nasi producenci też będą musieli znaleźć rozwiązanie dla zbytu węgla z naszych kopalń. Osobiście jestem za Pańskim patriotyzmem a nie za wielkoruskim szowinizmem Jan_De. Ja osobiście kupiłem okazyjnie od zaprzyjaźnionej firmy polski węgiel płukany, w workach. Zero odpadu, szkoda że nie kupiłem go więcej. Domek 120 m2 opalam kominkiem i kuchnią stosując rozdrobnione gałęzie drzew z przecinki. Płacę tylko za transport ( traktor ), rozdrabniam maszyną - Grizzly'm . Parametrów węgla rosyjskiego nie znam, z usilnej reklamy wynika że jest lepszy od polskiego, a na pewno do 30% tańszy. Nasz przemysł węglowy na pewno musi wyrugować pośredników i oszustów. W pierwszym rzędzie stworzyć zdrowy łańcuch dystrybucji. Takie są moje uwagi. Na problemie węgla i ruskiej aureoli nie znam się. Pozdrawiam.

  • kami644 22 July 2014, 10:26 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    Nazewnictwo "nieudolnie" bardzo ciekawe, w każdym razie efekt był ten sam, taka ich taktyka. Jak to moja babcia powiadała, gdy topił się żołnierz rosyjski w II wojnę - chcąc go ratować, drugi żołnierz na próbę ratunku powiedział "nas mnogo" no i tamten się utopił. Taka anegdotka na temat empatii rosyjskich przedstawicieli resortów siłowych. Putin to nie Rosjanie. proszę poczytać wypowiedzi rosyjskich przedsiębiorców, bojących się o utratę pieniędzy przez politykę Putina, ale uwaga "boją się mu o tym powiedzieć'. Rozmówca prosił o anonimowość z obawy przed represjami. Szok, niedowierzanie !!!! To informacja z wczoraj. To jest właśnie ta demoniczna władza psychopatycznego człowieka. Niemcy za czasów Hitlera również były bogate i co z tego?

  • kami644 22 July 2014, 10:14 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    Polityka nie polega na miłości, tylko na realizacji obranego planu. Putin /nie Rosjanie/ nie bardzo przepada za swoimi sąsiadami, no chyba, że mu są bezwzględnie poddani, jak na przykład Białoruś. Niepokornych załatwia po swojemu. Zatem jak można osiągnąć kontakty dobrosąsiedzkie, gdy druga strona uważa swojego sąsiada, za kraj, który nie należy traktować jako równego partnera. Pana teorie są fikcją. Putin zawsze będzie traktował nas jako strefę wpływów - to taki typ despotycznego człowieka. Czy normalny przywódca wprowadza zakazy importu, tego, czy owego, bo nakazał znaleźć coś tam w produktach. Jest to chore, typowe zachowanie despoty. Napisałem, że sytuacja jest patowa, bo Rosja albo jest silna pod rządami despoty, albo przyjazna ale słaba.

  • uri 22 July 2014, 09:57 Kościół Powszechny na Ukrainie

    Jaki "synkretyzm" Panie Pancerny? Przecież w artykule jest mowa tylko o katolikach. Synkretyzm wewnątrz KK? Nie słyszałem o czymś takim ....

  • pancerny 22 July 2014, 09:47 Kościół Powszechny na Ukrainie

    Synkretyzm religijny w pełni!!! Kompletny brak zmysłu katolickiego i wiedzy religijnej. Jednym słowem tragedia!!!

  • pancerny 22 July 2014, 09:47 Kościół Powszechny na Ukrainie

    Synkretyzm religijny w pełni!!! Kompletny brak zmysłu katolickiego i wiedzy religijnej. Jednym słowem tragedia!!!

  • Panie kami, a może za bardzo chciałeś Pan zaoszczędzić na tym węglu? W Rosji kopalni wiele, a węgiel z rożnych pokładów rożni się jakością, podobnie jak w Polsce. A dysponujesz Pan może analizą chemiczną tego węgla, bo ja tak... Nie wciskaj mi więc Pan kitu. Jest tak "denny", że nikt go kupować nie będzie, to problem sam się rozwiąże, nieprawdaż? W przeciwieństwie do Pana nie stosuję innych standardów dla Polaków, a innych dla innych nacji. Pan wybierasz Polskę,od której w końcu wszyscy się odwrócą. Ja chcę Polski silnej, gospodarnej, zasobnej i szczęśliwej. Jak to osiągnąć pisałem wcześniej, ale Pan albo nie zrozumiał, albo nie chciał zrozumieć, albo po prost nie czytał - bo i po co - Pan swoje wie... Z pewnością inaczej rozumiem słowo patriotyzm... Pański przypomina mi raczej szowinizm, i opiera się na ślepej nienawiści...

  • tutejszym 22 July 2014, 09:31 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    Dziękuję.

  • Ciekawe Panie kami644, jak Pańscy znajomi rozliczają się z szefem z tych łapówek… I od kiedy dostają te środki na „wydatki reprezentacyjne”, bo data mogłaby wiele tłumaczyć… Pisze Pan (mnie to zwala z nóg!), że w Rosjanie w Bieslanie „postanowili zlikwidować terrorystów razem z zakładnikami” Sam Pan na to wpadł? Ani krzty obiektywności, ani odrobiny neutralności… Rozumiałbym takie słowa: „Rosjanie przeprowadzili akcję odbicia zakładników skandalicznie nieudolnie, co spowodowało śmierć 300 osób, w większości dzieci…”. Ale Pan WIE więcej: „Rosjanie postanowili zlikwidować terrorystów razem z zakładnikami”! Jak normalny człowiek może wierzyć w takie rzeczy? Ileż musi być w nim zaślepienia i nienawiści by głosić takie poglądy? I jak to w końcu jest Panie kami? „Co innego Rosjanie, a co innego Putin…”? Czy może jednak dla Pana Rosjanie = Putin? Skoro to "Rosjanie postanowili..." Czy dostrzegasz Pan, że nieświadomie pokazałeś, co naprawdę myślisz? Czy szczerze i uczciwie zastanawiałeś się Pan kiedyś nad swoimi poglądami, czy też nie chcesz się Pan przemęczać, i wolisz Pan gotowe „regułki” z polskojęzycznych mediów?

  • kami644 22 July 2014, 09:12 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    Palę węglem to wiem. Raz kupiłem rosyjski i więcej nie kupię. A co do pozostałej części wypowiedzi to się zgadzam. Silna Rosja pod rządami Putina, to Rosja nieprzewidywalna, stwarzająca zagrożenia dla sąsiadów. Zatem i dla nas. Putin faktycznie rozprawił się z ludźmi, którzy w sposób szemrany przejęli majątki - dzięki temu sam został jednym z najbogatszych ludzi na świecie /około 70 mld dolarów/. Sytuacja jest troszkę patowa. Ja patrzę przez pryzmat mojego kraju. jestem Polakiem zatem mi zależy na bezpieczeństwie naszego kraju. Co za tym idzie - wolałem Rosję Jelcyna niż obecną. Która atakuje sąsiadów i zabiera im ziemię./Gruzja 2008 oraz 2014, Krym 2014/. Chyba pamiętamy czasy rozbiorów. Przez pryzmat historii widzimy, że są dwie możliwości: albo silna Rosja pod rządami despoty, albo silna Polska. Ja wybieram Polskę, a jeśli Pan uważa inaczej - to został Pan już zmanipulowany przez GRU, albo są w trakcie realizacji tego zadania. Ale nie jest Pan sam. Po zaborach również wielu Polaków świętowało upadek naszego państwa, a w czasach wojny bolszewickiej - część naszych rodaków wspierała komunistów.

  • Wyjaśnieniem „naszej polityki względem Putina” ma być to, że ”co innego Rosjanie, a co innego Putin„? Nie widzę w tym wiele sensu… Mam natomiast wrażenie, że nie czytał Pan moich wypowiedzi, i nie odróżnia PRZYCZYNY od SKUTKU… Aż muszę powtórzyć za Pismem Św.: „Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?” Rzeczywiście, Jelcyn miał u nas dobrą prasę… Ale dlaczego? Bo nie wylewał za kołnierz? Bo był sympatyczny i zabawny? Nie, dlatego że był NIEUDACZNIKIEM! Za jego rządów Rosja była kolosem na glinianych nogach. A takich sąsiadów bardzo lubimy, szczególnie gdy są naszymi „odwiecznymi wrogami”. Niestety, w 2000 roku przyszedł były KGB-ista Putin, nawrócony na prawosławie i wszystko zmienił… Przez pierwszych 8 lat jego prezydentury nastąpił ośmiokrotny wzrost średniego dochodu na mieszkańca Rosji. Realne płace szły co roku do góry o ca. 10 procent. Nastąpił spadek liczby morderstw o połowę. Putin – choć to się nam nie podoba, bo do tego prawo mamy my, ale nie Rosja - przywrócił godność, dumę i znaczenie Rosji na świecie (przy okazji wysłał do białych niedźwiadków większość podstawionych przez kapitał bliskowschodni "sierot" jelcynowskich), którzy w wieku 18/20 lat stali się miliarderami i właścicielami kopań i banków za przysłowiowego 1 rubla – z Chodorkowskim na czele, o którym każde dziecko w Polsce (dzięki naszym mediom) wie, że był niewinny… I to dlatego Putin cieszy się tak dużym poparciem… Ale ma Pan rację:
    „co innego Rosjanie, a co innego Putin…”. No i ten nieszczęsny, rosyjski węgiel… A pan popatrzył na ten węgiel? Bo ten, na który ja patrzyłem był o 1/3 tańszy, a siarki miał tak mało, że nasze elektrownie spełniały normy emisji do środowiska bez dodatkowych instalacji odsiarczania… Chciałby Pan zakazać importu? Marzy się Panu powrót do czasów, kiedy o wszystkim decydowała „przewodnia siła narodu?” Trzeba bronić polskie kopalnie, ale są na to lepsze sposoby…

  • Poroszenko jak zwykle kłamie. Informacje o tym myśliwcu napłynęły z wielu stron.

  • "Среди них был и Соломон Ляйнберг. В родном Тернополе он и был замучен в местной тюрьме (по другим сведениям - в лагере для интернированных военнопленных бывшей украинской армии) в 1920 году."
    http://www.jewish.ru/history/press/2008/04/news994262043.php
    W chwili obecnej jestem w stanie zaoferować Panu tylko to. O śmierci Lajnberga czytałem kiedyś w Litopysie Czerwonoji Kałyny (chyba) albo w opracowaniu, w którym wspomnienia współwięźniów Lajnberga z LCzK były przytaczane. Drastyczny, szczegółowy opis.

  • azrael 22 July 2014, 07:40 Grybauskaitė udaje się do Warszawy

    I tak wygląda polityka zagraniczna zdradka

  • amstaf358 22 July 2014, 07:27 Grybauskaitė udaje się do Warszawy

    A na cholerę nam ona potrzebna...wszyscy wiemy czym ona pachnie....jadem nienawisci do naszego kraju...

  • Znalezione w sieci , czy to tylko teorie spiskowe ?
    Źródło http://www.prisonplanet.pl/polityka/informator_usa_ma,p1885481142
    "Informator: USA ma zdjęcia satelitarne przedstawiające ukraińskie oddziały strzelające do MH17.
    Paul Joseph Watson, Prison Planet.com USA 2014-07-21
    Nagradzany były reporter Associated Press, Robert Parry został poinformowany przez źródła wywiadowcze, że Stany Zjednoczone są w posiadaniu zdjęć satelitarnych, które pokazują, że wojska ukraińskie były odpowiedzialne za zestrzelenie samolotu malezyjskich linii lotniczych MH 17. Przy braku właściwego dochodzenia, w ciągu ostatnich dni, retoryka mediów obarczyła za strącenie samolotu, wspieranych przez Rosję ukraińskich rebeliantów, ale źródło Parryego opowiada inną historię. " cd. na z ww. stronie. U mnie cienko z językiem separatystów angielskich po stronie których walczył nasz Tadeusz Kościuszko (chyba do dzisiaj mówią angielskim). Ach zapomniałem, im było wolno walczyć o swoją niepodległość i jakoś do dzisiaj żyją w federalizacji stanów. :)

  • kami644 22 July 2014, 06:38 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    Mało oglądam telewizji, w mojej ocenie jedna, czy inna jest przedstawicielem takiej, czy innej władzy. jeśli chodzi o łapownictwo, to mam kilku znajomych kierowców TIR-ów jeżdżących do Białorusi, bądź przez Białoruś. Każdy z nich dostaje od szefa pieniądze na łapówki - JEST TO NORMA. Jeśli chodzi o Biesłan, Rosjanie postanowili zlikwidować terrorystów razem z zakładnikami. A jeśli chodzi o Czeczenię, nie wszyscy byli terrorystami, a Rosjanie zrównali Grozny z ziemią. Nie wspomniał Pan o tym jak Putin nakazał służbom wysadzić w powietrze blok z mieszkańcami, żeby mieć powód do ataku na Czeczenię. To jest właśnie PUTIN. Szatan czy co?

  • kami644 22 July 2014, 06:29 Ukraina - sytuacja na froncie [GRAFIKA]

    Napisałem o Rosjanach i Putinie myśląc, że będzie to pewnym wyjaśnieniem naszej polityki względem Putina. Otóż jak napisałem co innego Rosjanie, a co innego Putin. Za czasów Jelcyna można było rozmawiać z ich władzami. Teraz już nie. Żeby prowadzić politykę wschodnią, trzeba zrozumieć ich aktualnego przywódcę. A Putin jest nieprzewidywalny. Ten człowiek traktuje jako partnera tylko Niemców. Nas natomiast jako starą strefę wpływów. Zatem nie dziwi, mnie fakt, że nasze podejście do Rosji jest takie, a nie inne. Nie można z nimi nawet prowadzić pewnych interesów, gdyż za chwilę Putin nakaże znaleźć jakieś powody do zakazu importu. Proszę popatrzyć przykład węgla rosyjskiego - jakość denna, a pomimo to nikt nie wstrzymuje importu z Rosji. Putin w przeciwieństwie do Polaków handel traktuje jako możliwość walki politycznej. Tak mniej więcej wyglądają w skrócie nasze relacje. Myślę, że się polepszą, jak zabraknie Putina.

  • tutejszym 22 July 2014, 03:44 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    Witam Panie uri. Czy może Pan podać mi źródło tej informacji o zakatowaniu tego Żyda w polskim więzieniu?. Nie potrafię dotrzeć do informacji na temat tych czterech Żydowskich kureni.

  • Poroszenko podaje fałszywe informacje. “All flights, including Malaysian B777, were being escorted by Ukrainian Su-27 Flanker jets over Eastern Ukraine” Wszystkie loty, włącząjąc Malaysian B777, były eskortowane przez ukraińskie odrzutowce SU 27 nad Ukrainą wschodnią. http://theaviationist.com/2014/07/21/su-27s-escorted-mh17.

  • grzegorz710 22 July 2014, 01:02 Żydzi będą walczyć o ukraiński Donbas

    Co już Arabowie Wam nie wystarczają

  • Ukraińcy to tak jak nasz prezes jak się nie pomylą to prawdy nie powiedzą

  • Niech lepiej tych "dowodów" nie pokazują. Bo jak pokazali o broni biologicznej i chemicznej w Iraku to śmiał się cały świat

  • mercy 21 July 2014, 23:08 Kto odpalił rakietę

    Tak. Banderowcy strącili samolot a terroryści donieccy zacierają po nich ślady :D
    Włącznie mózgi zanim coś napiszecie :D

  • A jeszcze pozamykać wszystkie przejścia na Wschodzie, wyburzyć wszystkie cerkwie na Podkarpaciu, bezwzględny zakaz barszczu ukraińskiego i pierogów ruskich w całej Polsce???????
    Proszę wyłączyć w głowach putlera i włączać mózg.

  • Dobrze, że władze Białorusi blokują rozwój sekt protestanckich.

  • jaroslaus 21 July 2014, 21:34 Rosja chce międzynarodowego śledztwa

    Ruscy was załatwią wy żydowskie cwele. Ponadto, cała ta sprawa ujawnia w jakim szambie są "polskie" media na tle Tupolewa.

  • akurat the New York Times i the Washington Post są w pełni żydowskimi gazetami. ŹRÓDŁO Dla znających angielski http://www.jewwatch.com/jew-controlledpress-reports.html#anchor789543

  • votum_separatum 21 July 2014, 20:47 Kto odpalił rakietę

    Su-25 ma pulap praktyczny 7000-10 000 m. Przenosi rakiety R-60M, ktore moga niszczyc cele na pulapie 12 000 m (tzw. atak z przenizenia). Nawet gdy lecial nizej mogl zaatakowac samolot. Jednak...rakieta R-60M ma termiczna GSN, wiec naprowadza sie na dysze silnikow. Istnieje fotografia przedstawiajaca fragment kabiny pilotow:

    http://sf.uploads.ru/0CYPR.jpg

    Widac tutaj, ze wybuch nastapil przed kabina, wiec rakieta naprowadzana radiolokacyjnie. Byc moze samolot byl atakowany przez Ukraincow dwukrotnie.

  • sugarless 21 July 2014, 20:42 Kto odpalił rakietę

    nasz dziennik ,to co jest w Doniecku , to nie będzie na Lotwie , głowa jest do myślenia

  • sugarless 21 July 2014, 20:38 Kto odpalił rakietę

    2001 zestrzelony nad morzem czarnym samolot przez wojska z Kijowa....