Niemozliwe aby przyjaciel Donalda chciałby zrobić mu takie swinstwo.Moze tez i dlatego Donaldinio konczy prace w czwartki a zaczyna od wtorku w Warszawie.Liczy ze przez te 3 dni ciężkiej pracy nic się nie stanie?
czepiasz się szczegółów - obrona przez atak
a skąd się wzięli tam sowieci - wkroczyli jako misja pokojowa - jeśli chcesz wiedzieć, to stoczono kilka potyczek z Sowietami ;)
polskie, ale pod okupacja Sowietów
Spokojnie poczekajmy na razie rozleciał się ich tzw parlament w następnej kolejności rozleci się tzw państwo .Rumuni i Węgrzy już grzeją silniki czołgów żeby odebrać swoje ziemie od tego tworu .
@iwanow: 25.07.2014 01:38). Coś kiepsko z twoją wiedzą historyczną , we Wrześniu 1939 r Wojsko Polskie broniło terytorium Rzeczpospolitej i nie było na terenie Wschodnich województw Rzeczpospolitej żadnych ,,samoobron". Do 1945 r były to Polskie tereny.
Prawda jak widać jest nie wygodna. Przypomina to stwierdzenie ,,jeśli fakty nie są zgodne z wersją oficjalną to tym gorzej dla faktów". Mam nadzieję, że prawda zwycięży i już tym razem.
Banderowski Nasz Dziennik jak zwykle powtarza kłamstwa SBU. Chodakowski nigdy nie powiedział, że powstańcy mają Buki. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to niech pokaże zdjęcia satelitarne, tak jak Rosja pokazała banderowskie Buki w okolicach Doniecka.
Sankcje należy nałożyć na zbrodniczy kijowski reżim za zbrodnie przeciwko ludzkości, jakie popełniają jego banderowscy żołnierze na wschodzie Ukrainy.
Witam, czy to tylko prowokacja (zmodyfikowany obraz) czy faktyczny start rakiety w rejonie konfliktu i strącenia samolotu malezyjskiego, gdyby komisja do katastrofy Smoleńskiej miała taki filmik oj by się działo.
http://www.youtube.com/watch?v=vtWGyQMitUw&list=UUNM7mke1qA6JGAZCbKQZdhw
Poki ukrainski bedacy gina w walce na Donbasie, syn Awakowa (minster MSW) odpoczywa w Szwajcarji i na wyspach Fiji. Syn Turczynowa tez nie walczy, pisze ksiazke "Electi" - o ludziach-supermenach.
Syn ex-ministra oobrony Gricenko poszed do wojska, alez to sie wydaje, jako PR-akcja. Poniewaz blogery pisza, ze Gricenko-junior czesto siedzi w Facebook`u czy tam w jakis innych serwisach internetowych. Dla Gricenko- j. problemu z wolnym czsem i dostepem do komputerza na wojne nie ma :) No i td.
luty 1940, czerwiec 1940 roku oraz w czerwiec 1941 - masowe wywózki Polaków na Syberię. Związek Sybiraków twierdzi, że wywieziono na Wschód 1,3 mln osób. Pamiętamy.
amunicji nie muszą oszczędzać - za darmo dostają od ruskich - łatwo dostępna jest w kioskach po drugiej stronie granicy!!! podobnie jak sprzęt wojskowy...
Ostrzał przedszkoli,szkół,szpitali i dzielnic mieszkalnych...w tym specjalizuje się tylko armia ukraińska. Powstańcy będą raczej oszczędzać amunicję,by użyć jej maksymalnie wobec wojsk ukrów.
radykalizm będzie rósł na Ukrainie - szczególnie nienawiść do Europy, która się wypina na nich... Polacy już tyle razy zostali wystawieni przez Zachód, wydaje się, że to samo czeka Ukrainę. Ciekawe, czy jeszcze ktoś w Polsce wierzy, że nasi sojusznicy będą nas bronić, gdyby wkroczyli do nas Sowieci, hehehe. Uwielbiam ich dyskusje o sankcjach...
Tylko, że jarek nie ma nawet 5% zdolnosci politycznych Orbana. Orban odsuwa postkomunistow i i sluzalcow UE od wplywow ale jednoczesnie ciagnie kredyty z rosji np. Jarek jak dojdzie do wladzy to zewszystkimi sie pokluci i sie okaze, ze bedzie pierwsza partia, ktora z wiekszoscia kostytucyjna nie bedzie w stanie nic zrobic. Taka to indolencja polityczna pisu - eweenement w dziejach Polski.
Jak na ukrainie dzicz banderowska dochodzi do wladzy to Orban staje w obronie swoich rodakow na ukrainie. Wyobrazasz sobie jarka w takiej sytuacji? Jak on i litwe i ukraine przemilcza probujac jednoczesnie zgrywac "patriote rozpamietujacego krzywdy"? Jedno z drugim sie wyklucza. On po prostu dba o interesy amerykansko-izraelskie, a nie polskie. A ten caly jego "patriotyzm" to pokazowka dla ociemnialych. Zeby nie bylo - ja szanuje patriotyzm, ale ten prawdziwy.
Jeśli będą ostrzeliwać kijów- to pewnie i te budynki oberwą. Z drugiej strony ukraińska armia ostrzeliwuje już od dawna tereny separatystów. Czasami myślę, że technika poszła do przodu razem z całym dobrodziejstwem inwentarza, lecz podczas wojny np. w średniowieczu cywile byli choć odrobinę bezpieczniejsi.
A więc do utrzymania do kupy ukrainy zabraknie trzech najważniejszych na wojnie rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy. Jedynie, że ukraińskim żołnierzom będziemy płacić my jako Unia Europejska.
Ale tak w ogóle Wladek, to miałeś rację, слідство ще триває. A w zasadzie to dopiero się rozpocznie, Ajdar schwytał Chodakowskiego :D
http://112.ua/obshchestvo/boycy-batalona-aydar-zaderzhali-komandira-batalona-opolchencev-vostok-hodakovskogo-91819.html
A czy ta wyrzutnia jest przystosowana do kierowanych rakiet ziemia-powietrze? Jeśli nie, to raczej nawet ukraińskich samolotów nie będą niszczyć. Natomiast Ze względu na zamknięcie przestrzeni powietrznej nad tym obszarem (o ile dobrze kojarzę, to pasażerskie nie latają tamtędy od czasu zestrzelenia, poprawcie mnie jeśli się mylę), nawet jeśli by chcieli (w co wątpię) to nie mieliby okazji zestrzelić żadnego cywilnego samolotu.
" Kto im kazał ? Za czyje interesy mamy być tak nie rozsądni ?" Wyborcy PiS-u, a także rosnący elektorat tej partii. Oraz ja, którym nigdy na PiS nie głosował, ale w najbliższych wyborach pewnie zagłosuję.
Na zdjęciu jest widoczny zestaw BM-27 Uragan http://pl.wikipedia.org/wiki/BM-27_Uragan
a nie BM-30 Смерч (tornado). Jeśli wprowadzony został BM-30 to ciekawe co nim będą ostrzeliwać Kijów ? Ten sprzęt ma zasiąg ok. 100km
Bardzo nie odpowiednia chwila. Kto im kazał ? Za czyje interesy mamy być tak nie rozsądni ? Mamy osądzać bez poznania prawdy ? Mam nadzieję, że to nie przejdzie.
Jeden z wpisów na tej stronie co "kolega" uri cytat
"только бандерлогов из батальона Донбасс в Донецке заблокировали.... а они взяли и вышли из окружения вблизи Лисичанска..... фантастику бы таким интренет-воякам как Семенченко писать"
następny cytat z tej strony
"Отряд "Лешего" разгромил батальон "Чернигов" в Лисичанске 24.07.2014 - 20:37 Как сообщают источники в Новороссии, Отряд ополченцев под командованием "Лешего" заманил в Лисичанск батальон карателей "Чернигов" и фактически разгромил его на улицах города. Как сообщают местные жители, трупы карателей киевской хунты лежат на улицах, здесь же горит уничтоженная бронетехника противника, а территория вокруг и включая бывшее административное здание СБУ в ходе боев превращена в руины. По последней информации, понеся большие потери, каратели отступили из Лисичанска."
o tym też już czytałem na innych stronach. Czekamy do jutra i zobaczymy czy się potwierdzi wersja z 112.ua i tych "trolli" co robią pod pióra UA
Już po strachu, kilku rannych. Lisiczańsk wzięty:
http://112.ua/glavnye-novosti/sily-vsu-i-batalon-donbass-osvobodili-lisichansk-semenchenko-92460.html
@Wolak: Zle Pan trafil.Mamy swoje media a i sporo czytamy.Czasem w innych jezykach niż polski.Historie Polski nie opieramy na filmikach podanych na rosyjskich czy ukraińskich portalach.
Co do tego mordowania? To ze Pan masz opcje zbiorowych samobójstw popełnianych przez Polakow na oczach ich ukochanych sasiadow Ukraincow,to jeszcze nie znaczy ze my mamy "pomroczność jasn a".
@Jan @jazmig. Nie chce komentowac bzdur na temat rdzennych mieszkancow, tym bardziej o ich mordowaniu. Panowie, mniej putlerowskiegoTV w glowach - i wszystko bedzie u was w porzadku.
Niech by to nie bylo klamstwem. Wole, zeby byla to prawda. Im mniej koloradow tym lepiej.
Bez roznicy z kim będziemy graniczyć.Ruski?Ukrainiec?Swoboda już pokazuje na co ja stać,a jej "patriotyczna" postawa zyskuje coraz więcej zwolennikow.Jest możliwość zjednoczenia z Prawym Sektorem lub zawiązania jakiejś koalicji.Egzotyki w polityce się niewyklucza.I co wtedy?
Nie wiem czemu panuje taka "podnieta"? Wpadajac z deszczu pod rynne nie widze nic atrakcyjnego w "starym-nowym" sąsiedzie.
patrząc na Pan wypowiedzi, bo musi się Pan zaszczuty w Polsce - tylu u nas banderowców ("banderowcy zdecydowanie bliżej") - jeśli Pana świat wygląda tak: przeciwnik Rosji - banderowiec - to się nie dziwię, że ma Pan stany lekowe przed banderowcami - zapraszam na strony związane z PiSem - dopiero się Pan przerazi...
Skąd to Użytkownik "zna" moje marzenia? Muszę zawieść Użytkownika - nie wspomagam żadnych ruchów separatystycznych. Ani złotówką, ani czynnie. Jestem obywatelem Polski bez ukraińskich korzeni (choć przodkowie zamieszkiwali na terenach obecnie należących do Ukrainy) a nie Ukrainy, nie wiem czemu miałbym wedle Użytkownika obowiązek walczyć lub oddać choćby złotówkę na obronę owej? Mało Ukraina ma obywateli w swych granicach, mało Ukraińców w Polsce? To nie moja sprawa - separatyści są daleko, banderowcy zdecydowanie bliżej. Patrzę na to co może być bezpośrednim zagrożeniem tej mojej "malej ojczyzny" - może to i krótkowzroczne, ale nie mogę martwić się o cały świat.
Niemozliwe aby przyjaciel Donalda chciałby zrobić mu takie swinstwo.Moze tez i dlatego Donaldinio konczy prace w czwartki a zaczyna od wtorku w Warszawie.Liczy ze przez te 3 dni ciężkiej pracy nic się nie stanie?
czepiasz się Pan szczegółów
czepiasz się szczegółów - obrona przez atak
a skąd się wzięli tam sowieci - wkroczyli jako misja pokojowa - jeśli chcesz wiedzieć, to stoczono kilka potyczek z Sowietami ;)
polskie, ale pod okupacja Sowietów
Spokojnie poczekajmy na razie rozleciał się ich tzw parlament w następnej kolejności rozleci się tzw państwo .Rumuni i Węgrzy już grzeją silniki czołgów żeby odebrać swoje ziemie od tego tworu .
@iwanow: 25.07.2014 01:38). Coś kiepsko z twoją wiedzą historyczną , we Wrześniu 1939 r Wojsko Polskie broniło terytorium Rzeczpospolitej i nie było na terenie Wschodnich województw Rzeczpospolitej żadnych ,,samoobron". Do 1945 r były to Polskie tereny.
Pierdu pierdu panie Gowin. Jak to można zmienić swoją orientację polityczną. Normanie jak policja Granatowa w czasie okupacji
wspólczuję Panu żyć w banderowskim Państwie... proponuję przenieść się do Putlerlandii...chyba, że Pan tam mieszka :)
Co to znaczy "Silne, choć ograniczone"? Jedno wyklucza drugie.
Prawda jak widać jest nie wygodna. Przypomina to stwierdzenie ,,jeśli fakty nie są zgodne z wersją oficjalną to tym gorzej dla faktów". Mam nadzieję, że prawda zwycięży i już tym razem.
A może to Kuba je zestrzeliła. Co to nie wymyślą biedni banderowcy
Przedszkola szkoły i szpitale to standardowy cel banderowców. Powstańcy strzelają wyłącznie do banderowskich bandytów
samoloty pasażerskie ostrzeliwują banderowcy z Buków.
Banderowski Nasz Dziennik jak zwykle powtarza kłamstwa SBU. Chodakowski nigdy nie powiedział, że powstańcy mają Buki. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to niech pokaże zdjęcia satelitarne, tak jak Rosja pokazała banderowskie Buki w okolicach Doniecka.
Sankcje należy nałożyć na zbrodniczy kijowski reżim za zbrodnie przeciwko ludzkości, jakie popełniają jego banderowscy żołnierze na wschodzie Ukrainy.
Zawsze głosowałem na PIS, ale teraz widzę że całkiem im się pod berecikami porąbało. Ma Pan absolutną rację, biorą rozbrat ze zdrowym pomyślunkiem.
fake
Witam, czy to tylko prowokacja (zmodyfikowany obraz) czy faktyczny start rakiety w rejonie konfliktu i strącenia samolotu malezyjskiego, gdyby komisja do katastrofy Smoleńskiej miała taki filmik oj by się działo.
http://www.youtube.com/watch?v=vtWGyQMitUw&list=UUNM7mke1qA6JGAZCbKQZdhw
Poki ukrainski bedacy gina w walce na Donbasie, syn Awakowa (minster MSW) odpoczywa w Szwajcarji i na wyspach Fiji. Syn Turczynowa tez nie walczy, pisze ksiazke "Electi" - o ludziach-supermenach.
Syn ex-ministra oobrony Gricenko poszed do wojska, alez to sie wydaje, jako PR-akcja. Poniewaz blogery pisza, ze Gricenko-junior czesto siedzi w Facebook`u czy tam w jakis innych serwisach internetowych. Dla Gricenko- j. problemu z wolnym czsem i dostepem do komputerza na wojne nie ma :) No i td.
luty 1940, czerwiec 1940 roku oraz w czerwiec 1941 - masowe wywózki Polaków na Syberię. Związek Sybiraków twierdzi, że wywieziono na Wschód 1,3 mln osób. Pamiętamy.
wrzesień 1939. Chwała obrońcom polskich redut kresowej samoobrony.
amunicji nie muszą oszczędzać - za darmo dostają od ruskich - łatwo dostępna jest w kioskach po drugiej stronie granicy!!! podobnie jak sprzęt wojskowy...
Ostrzał przedszkoli,szkół,szpitali i dzielnic mieszkalnych...w tym specjalizuje się tylko armia ukraińska. Powstańcy będą raczej oszczędzać amunicję,by użyć jej maksymalnie wobec wojsk ukrów.
radykalizm będzie rósł na Ukrainie - szczególnie nienawiść do Europy, która się wypina na nich... Polacy już tyle razy zostali wystawieni przez Zachód, wydaje się, że to samo czeka Ukrainę. Ciekawe, czy jeszcze ktoś w Polsce wierzy, że nasi sojusznicy będą nas bronić, gdyby wkroczyli do nas Sowieci, hehehe. Uwielbiam ich dyskusje o sankcjach...
Tylko, że jarek nie ma nawet 5% zdolnosci politycznych Orbana. Orban odsuwa postkomunistow i i sluzalcow UE od wplywow ale jednoczesnie ciagnie kredyty z rosji np. Jarek jak dojdzie do wladzy to zewszystkimi sie pokluci i sie okaze, ze bedzie pierwsza partia, ktora z wiekszoscia kostytucyjna nie bedzie w stanie nic zrobic. Taka to indolencja polityczna pisu - eweenement w dziejach Polski.
Jak na ukrainie dzicz banderowska dochodzi do wladzy to Orban staje w obronie swoich rodakow na ukrainie. Wyobrazasz sobie jarka w takiej sytuacji? Jak on i litwe i ukraine przemilcza probujac jednoczesnie zgrywac "patriote rozpamietujacego krzywdy"? Jedno z drugim sie wyklucza. On po prostu dba o interesy amerykansko-izraelskie, a nie polskie. A ten caly jego "patriotyzm" to pokazowka dla ociemnialych. Zeby nie bylo - ja szanuje patriotyzm, ale ten prawdziwy.
W połączeniu z radarem artyleryjskim idealnie nadają się do niszczenia artylerii przeciwnika,
przy nakryciu medycy raczej nie mają wiele pracy.
tagore
Jeśli będą ostrzeliwać kijów- to pewnie i te budynki oberwą. Z drugiej strony ukraińska armia ostrzeliwuje już od dawna tereny separatystów. Czasami myślę, że technika poszła do przodu razem z całym dobrodziejstwem inwentarza, lecz podczas wojny np. w średniowieczu cywile byli choć odrobinę bezpieczniejsi.
A więc do utrzymania do kupy ukrainy zabraknie trzech najważniejszych na wojnie rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy. Jedynie, że ukraińskim żołnierzom będziemy płacić my jako Unia Europejska.
Hm, no to w takim razie przedszkola, szkoły, szpitale itp. Szerokie spectrum zastosowań.
WOŁYŃ 1943. Chwała obrońcom polskich redut kresowej samoobrony.
fajne maja te kioski w Rosji - ciekawe, czy w mięsnym mozna kupic bombe atomową
Ale tak w ogóle Wladek, to miałeś rację, слідство ще триває. A w zasadzie to dopiero się rozpocznie, Ajdar schwytał Chodakowskiego :D
http://112.ua/obshchestvo/boycy-batalona-aydar-zaderzhali-komandira-batalona-opolchencev-vostok-hodakovskogo-91819.html
A czy ta wyrzutnia jest przystosowana do kierowanych rakiet ziemia-powietrze? Jeśli nie, to raczej nawet ukraińskich samolotów nie będą niszczyć. Natomiast Ze względu na zamknięcie przestrzeni powietrznej nad tym obszarem (o ile dobrze kojarzę, to pasażerskie nie latają tamtędy od czasu zestrzelenia, poprawcie mnie jeśli się mylę), nawet jeśli by chcieli (w co wątpię) to nie mieliby okazji zestrzelić żadnego cywilnego samolotu.
" Kto im kazał ? Za czyje interesy mamy być tak nie rozsądni ?" Wyborcy PiS-u, a także rosnący elektorat tej partii. Oraz ja, którym nigdy na PiS nie głosował, ale w najbliższych wyborach pewnie zagłosuję.
"Tymczasowym premierem będzie Wołodymyr Grojsman-Awakow" Grojsman to nie Awakow, a Awakow to nie Grojsman.
"ciekawe co nim będą ostrzeliwać Kijów ?" Obawiam się, że kolejne samoloty pasażerskie.
Na zdjęciu jest widoczny zestaw BM-27 Uragan http://pl.wikipedia.org/wiki/BM-27_Uragan
a nie BM-30 Смерч (tornado). Jeśli wprowadzony został BM-30 to ciekawe co nim będą ostrzeliwać Kijów ? Ten sprzęt ma zasiąg ok. 100km
Bardzo nie odpowiednia chwila. Kto im kazał ? Za czyje interesy mamy być tak nie rozsądni ? Mamy osądzać bez poznania prawdy ? Mam nadzieję, że to nie przejdzie.
A bał się ktoś???
Jeden z wpisów na tej stronie co "kolega" uri cytat
"только бандерлогов из батальона Донбасс в Донецке заблокировали.... а они взяли и вышли из окружения вблизи Лисичанска..... фантастику бы таким интренет-воякам как Семенченко писать"
następny cytat z tej strony
"Отряд "Лешего" разгромил батальон "Чернигов" в Лисичанске 24.07.2014 - 20:37 Как сообщают источники в Новороссии, Отряд ополченцев под командованием "Лешего" заманил в Лисичанск батальон карателей "Чернигов" и фактически разгромил его на улицах города. Как сообщают местные жители, трупы карателей киевской хунты лежат на улицах, здесь же горит уничтоженная бронетехника противника, а территория вокруг и включая бывшее административное здание СБУ в ходе боев превращена в руины. По последней информации, понеся большие потери, каратели отступили из Лисичанска."
o tym też już czytałem na innych stronach. Czekamy do jutra i zobaczymy czy się potwierdzi wersja z 112.ua i tych "trolli" co robią pod pióra UA
Panowie z Ukrainy wieczny premier techniczny prof Gliński już do Was jedzie. Przyjmijcie Go z honorami
Może im też, ktoś pomoże https://www.youtube.com/watch?v=DDA-QgxBpXA
Już po strachu, kilku rannych. Lisiczańsk wzięty:
http://112.ua/glavnye-novosti/sily-vsu-i-batalon-donbass-osvobodili-lisichansk-semenchenko-92460.html
@Wolak: Zle Pan trafil.Mamy swoje media a i sporo czytamy.Czasem w innych jezykach niż polski.Historie Polski nie opieramy na filmikach podanych na rosyjskich czy ukraińskich portalach.
Co do tego mordowania? To ze Pan masz opcje zbiorowych samobójstw popełnianych przez Polakow na oczach ich ukochanych sasiadow Ukraincow,to jeszcze nie znaczy ze my mamy "pomroczność jasn a".
Zostal Prawy Sektor i Swoboda ale i to chyba już obsadzone.
A nie udawał niedorozwiniętego
@Jan @jazmig. Nie chce komentowac bzdur na temat rdzennych mieszkancow, tym bardziej o ich mordowaniu. Panowie, mniej putlerowskiegoTV w glowach - i wszystko bedzie u was w porzadku.
Niech by to nie bylo klamstwem. Wole, zeby byla to prawda. Im mniej koloradow tym lepiej.
W ramach przyjaźni wyślijcie im technicznego naszego
Pis jest nawet gotów oświadczyć, ze Rosja pod przywództwem Putina ukrzyżowała Jezusa
Bez roznicy z kim będziemy graniczyć.Ruski?Ukrainiec?Swoboda już pokazuje na co ja stać,a jej "patriotyczna" postawa zyskuje coraz więcej zwolennikow.Jest możliwość zjednoczenia z Prawym Sektorem lub zawiązania jakiejś koalicji.Egzotyki w polityce się niewyklucza.I co wtedy?
Nie wiem czemu panuje taka "podnieta"? Wpadajac z deszczu pod rynne nie widze nic atrakcyjnego w "starym-nowym" sąsiedzie.
patrząc na Pan wypowiedzi, bo musi się Pan zaszczuty w Polsce - tylu u nas banderowców ("banderowcy zdecydowanie bliżej") - jeśli Pana świat wygląda tak: przeciwnik Rosji - banderowiec - to się nie dziwię, że ma Pan stany lekowe przed banderowcami - zapraszam na strony związane z PiSem - dopiero się Pan przerazi...
Skąd to Użytkownik "zna" moje marzenia? Muszę zawieść Użytkownika - nie wspomagam żadnych ruchów separatystycznych. Ani złotówką, ani czynnie. Jestem obywatelem Polski bez ukraińskich korzeni (choć przodkowie zamieszkiwali na terenach obecnie należących do Ukrainy) a nie Ukrainy, nie wiem czemu miałbym wedle Użytkownika obowiązek walczyć lub oddać choćby złotówkę na obronę owej? Mało Ukraina ma obywateli w swych granicach, mało Ukraińców w Polsce? To nie moja sprawa - separatyści są daleko, banderowcy zdecydowanie bliżej. Patrzę na to co może być bezpośrednim zagrożeniem tej mojej "malej ojczyzny" - może to i krótkowzroczne, ale nie mogę martwić się o cały świat.