• ems 25 July 2014, 19:33 Rozgowory Borodaja [+VIDEO]

    Jaka to świetnie zorganizowana ta SBU. O wszystkim wiedzą. Wszystkich nagrywają. Ja tak sobie myślę że znają każdy krok separatystów zanim tamci go zrobią. Tylko czemu jeszcze nie wygrali ?

  • nina-pl 25 July 2014, 19:07 Rosja strzela z ukrycia?

    To w końcu polscy faszyści czy komuchy ? bo jakbyś się pogubił.

  • votum_separatum 25 July 2014, 18:52 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    Już były przypadki w tej wojnie, że luźne grupki rezuńskie postrzelały się między sobą. Może teraz też - jakieś frakcje UPA - będą dzaiałać na własną rękę. Step ukraiński ma swoje prawa hehe.

  • @Jan53, czy w Jałcie ustalono przynależność Krymu do Ukrainy? Coś pan kręcisz.

  • votum_separatum 25 July 2014, 18:45 Rozgowory Borodaja [+VIDEO]

    Eh te filmiki SBU...Mają dwa wydziały - od zestrzeliwania samolotów cywilnych i do produkcji a'la Hollywood.

  • wepwawet 25 July 2014, 18:18 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    Mobilizacja ludności o podejrzanej lojalności względem rządu to taktycznie dobry krok. Część będzie mogła się zrehabilitować, wielu pewnie zginie. Tych nieprzyjaznych będzie można spokojnie zlikwidować, ich śmierć przypisując walecznej walce z separatystami. Pewnie nikt nie da im od razu broni do ręki, pewnie trafią do obozów szkoleniowych gdzie zostaną poddani weryfikacji.

  • Ciężko uwierzyć w tą wiadomość, choć wpisać kogoś na listę a rzeczywiście ścigać to różnica. Pewnie przeholował z tym: "...apelował także o wysadzenie gazociągów przebiegających przez Ukrainę a transportujących rosyjski gaz." Europie bowiem bardzo by się to nie spodobało.

  • wepwawet 25 July 2014, 18:11 Borodaj: Zrobimy im Stalingrad!

    Widać, że to twardy człek - zapowiada kolejny Stalingrad... Donieck będzie więc już drugim "Stalingradem" po Słowiańsku. Może tym razem się uda, kto wie. Na wszelki wypadek powinien już zacząć szukać miejsca na trzeci.

  • iwanow 25 July 2014, 17:52 Rosyjskie stop dla polskich jabłek

    sabotaż - mało to Ukraińców w Polsce!!!

  • @lokis1271: Pisalem w kontekście zajecia Krymu.Do tego czasu pomimo zawirowan politycznych i innych kryzysow w Europie granic nie zmieniono.Oczywiscie Jugoslawia.Jednak była to sprawa bez "zielonych ludzikow".Teraz drzwi zostały otwarte.

  • Szanowny Panie Jan53
    Umowy Jałtańskie przestały obowiązywać z dniem 12 września 1990 roku, kiedy to podpisany został tzw. Traktat Dwa Plus Cztery.
    Pozdrawiam
    Lokis

  • cichy 25 July 2014, 17:06 Rosyjskie stop dla polskich jabłek

    Równie dobrze żadnych pestycydów mogło nie być, a jest to po prostu sposób Rosjan na odwet za działania polskich władz w sprawie Ukrainy i nie tylko. Skoro do wstrzymania całego importu wieprzowiny wystarczyła jedna zakażona sztuka, to może tutaj też znaleźli jedno gorsze jabłko.

  • przecież to prowokacja banderowców - żaden powstaniec, by nie mógł popełnić takiej zbrodni, tym bardziej Rosjanin - to prawi ludzie!!!

  • przecież to prowokacja banderowców - żaden powstaniec, by nie mógł popełnić takiej zbrodni, tym bardziej Rosjanin - to prawi ludzie!!!

  • iwanow 25 July 2014, 16:47 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    Putin ma przyznań niedługo odznaczenia podobne jak za Krym - niektórzy nasi furomowicze dwoją się i troją, żeby i ich działalnośc zuważyli w Rosji - nawet niektórzy już dumnie wypinaja pierś...

  • iwanow 25 July 2014, 16:44 Rosyjskie stop dla polskich jabłek

    banderowcy skazili polskie jabłka, żeby wstrzymać nam eksport, sabotażyści!!!

  • Ciekawe co Interpol by zrobil gdyby ktoś wystapil o sciganie listem gończym Putina który obecnie patronuje calemu temu bajzlowi.Pierwszy zarzut to zrewanie tzw."Umow Jaltanskich".Teraz zacznie się burdel na swiatowa skale.A kto zaczal?Putin.

  • jan53 25 July 2014, 16:01 „Na Ukrainie otwarto drugi front”

    Czyli jednym słowem "bardak".

  • wolak 25 July 2014, 16:00 Rosja strzela z ukrycia?

    Jesteś Polakiem? To tylko prywatna deklaracja. Jakoś nie podobny jesteś do większości Polaków. Czyżby nie komuch moskiewsko-koloradski?

  • jan53 25 July 2014, 15:47 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    Nie wiedziałem ze ma Pan wgląd w listy przelewow bankowych? Trzeba je oglosic w prasie a media się tym zajma.Z tego zyja.

  • wolak 25 July 2014, 15:38 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    Mam nadzieje, że terroryści nie mają. I nie tylko z Kijowa, ale i z Wiednia, Oslo czy Lublina.

  • wolak 25 July 2014, 15:36 Rosja strzela z ukrycia?

    Głupi polscy faszyści (tak liczni na tej stronie) nawet się nie boją, że ktoś teoretycznie może odebrać też swoje, należące obecnie do II RP.
    Faszystowska nieliczna współnoto, możecie sobie krzyczeć i bredzić. Możecie przeklinać i napinać się. Na szczęście jest was MAŁO. Nikt was nieszczęsnych komuchów i tak nie zauważy.

  • sugarless 25 July 2014, 15:28 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    terrorysci z Kijowa nie mają pieniędzy

  • wolak 25 July 2014, 15:25 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    Tak, Rosja rozpoczęła tylko wojnę. A to, że banderowcy mają jakiś stosunek do poboru to chyba widać przez kremlowski wizjer. Proszę nadal patrzeć

  • Kolejny narkoman cytowany w tabloidzie. Jak nie kretyn, to idiota.

  • Siłe państwu daje mocna gospodarka, a tej PiS i Gowin na pewno nie zapewnią, podobnie jak PO, SLD, PSL i TR.

  • jazmig 25 July 2014, 15:21 Rosja strzela z ukrycia?

    Ja jestem Polakiem i jestem u siebie, a miejsce banderowców jest w Ukrainie, spieprzaj dziadu.

  • Co tam mają do szukania Australijczycy? Może jeszcze przyślą Aborygenów?

  • jazmig 25 July 2014, 15:16 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    To nie Rosja, ale banderowcy rozpoczęli ten pobór. Na dodatek oni nie mają pieniędzy na wojsko, bo właśnie obalili rząd i nie mają ustawy budżetowej. Jak widać, Ukrainą rządzą idioci-zbrodniarze

  • jazmig 25 July 2014, 15:13 „Na Ukrainie otwarto drugi front”

    Trzeba mieć świadomość, że ta wojna jest niesłychanie kosztowna, a za 2 miesiące będzie jesień, a po niej zima, które to pory roku na Ukrainie są o wiele zimniejsze niż w Polsce.

    Rząd, zamiast przygotowywać kraj do zimnych pór roku, bombarduje miasta i wioski na wschodzie, mordując obywateli swojego kraju. Gdy nadejdzie zimno, wybuchnie taki Majdan, że obecni majdaniarze w popłochu uciekną z Ukrainy.

  • wolak 25 July 2014, 15:08 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    Nie musi, a jest. Trwa wojna - śmierdzących koloradów i terrorystów niszczą na ukraińskim Donbasie

  • jan53 25 July 2014, 15:01 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    Musi cos być na rzeczy skoro przez tyle miesięcy nic się nie dzialo a tu raptem tak szybko,nagle i bez wyjątku?

  • Wołodymyr Grojsman-Awakow - to jak Donald Tusk-Sienkiewicz

  • @Hawranek: "Do 1945 r były to Polskie tereny" - Siadaj, Hawranku, dwója z historii.

  • Kulturalny faszysto, podziel się tymy swoimi urojeniami ze swoimi sąsiedźmi. Zastanowią się, kto jest naprawdę swołocz.
    Na obrazku na twoim awatarzu zaznaczyłeś zachodnie kresy, żeby odzyskały je Niemcy? Chore....

  • Polscy faszyści podejrzliwie nie komentują tej wiadomości? No, śmiało krzyczeć "To banderowcy!"

  • wolak 25 July 2014, 14:34 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    Lepszego sposobu na obudzeniu wrogości ludzi do Rosji chyba nie można było znaleźć

  • tagore 25 July 2014, 14:31 Pospieszna mobilizacja na Ukrainie

    Lepszego sposobu na obudzeniu wrogości ludzi do rządu chyba nie mogli znaleźć.
    Poza tym całkiem możliwe ,że znaczna część rekrutów gdy dostanie broń do ręki
    zmieni stronę i separatystom przybędzie ludzi.

    tagore

  • dopalacze w Rosji są juz obecne niestety....autor się napier..

  • cóż to będzie za problem pozbyć się banderowskiej swołoczy gdy odzyskamy Kresy. Sami uciekną pod Kijów.

  • Fakt tej wywózki banderowcy potraktowali jako okazję .

    tagore

  • Paradoksalnie, mimo wszystko uniknęli dzięki temu ukraińskiej siekiery

  • Coś się jednak dzieje: Pan generał nowy mundurek dostał, w razie czego przyda się w cyrku albo na innej maskaradzie. A tak z resztą to na Litwie bez zmian.

  • iwanow 25 July 2014, 12:18 Polska to kamień przy litewskiej szyi

    jakbym słyszał banderowców marzących o Przemyślu
    albo ziomkostwo z Niemiec

    mam nadzieję, że nie jest Pan katolikiem - "Osobiście nie będę miał moralnych oporów aby likwidować fizycznie bałtów"

  • michail 25 July 2014, 11:45 Polska to kamień przy litewskiej szyi

    bliżej niż teraz Rosji nam nie trzeba...

  • michail 25 July 2014, 11:42 Polacy nie chcą wracać do kraju

    wygląda na to, że nic się przez te pare lat nie zmieniło. od czasów wielkiego ruszenia 'na zachód' kiedy rządziło PiS, do teraz, kiedy rządzi PO. trudno się dziwić, niestety..

  • michail 25 July 2014, 11:37 Wyboista droga Ukrainy do normalności

    przykro na to wszystko patrzeć...

  • zapomniał podać daty - 2066 rok :P

  • Pogadac dobra rzecz.A jeszcze obiecać i nie dotrzymac,to już super.Nasze elity będą miały o czym bredzić przynajmniej przez tydzień.

  • Przeciez praktycznie od zawsze graniczyliśmy z Rosja i owszem wojenki bywaly.Jednak mielismy politykow z glowa na karku w miare kumatych sasiadow oraz armie ze zdolnymi wodzami.Potem przyszlo warcholstwo.korupcja oraz gownozjadztwo wśród możnych.Zreszta to trwa do dziś.Sasiedzi zas zblatowali się z bolszewikami i mamy to co mamy.Po prostu trzeba postawić na armie i ludzi tam madrych.Starych komuszkow wyslac na emeryture do Rosji,Litwy i Ukrainy.Zrobic porządek i zacząć zbrojenia na olbrzymia skale.Bedzie armia,praca.Bedzie inaczej.Obecnie to marazm i wegetacja państwa.