banderowska zakłamana nacja - Doktryna UN UPA stoworzona przez tych psychopatów w Kanadzie na początku lat 90. zakłada,że za wszelką cenę trzeba doprowadzić do powstania ukrainy. Bo takiego tworu formalnie nie ma i nigdy nie było. Miejmy nadzieję,że nie będzie - bo to w tej chwili jedyna na świecie nacja, która w majestacie prawa gloryfikuje zwykłych ( no może nie do końca - bo nie każdy morderca jest psychopatą) rzeźników. Zezwala na paradowanie z flagami SS. ta nacja nie jest nie będzie i nie była nigdy godna tego by miec coś swojego. Zawsze mordowali, kradli i kłamali. W tej chwili odbywa się na terenie Kresów, POLSKICH kresów, obstawianie urzędów najbardziej zaciekłymi faszystami, którym marzy się "ukraina". Nasza granica powinna być już szczelna - żeby ŻADEN ukrainiec, dla którego bandero to heroj nie miała prawa wjazdu ani tutaj ani gdziekolwiek.
Budżet, w którym obcinają emerytury i renty, które na Ukrainie i tak są nędzne, oraz posyłają na urlopy bezpłatne urzędników, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczają na wojnę ze swoimi obywatelami. Oni wszyscy powinni wisieć, a nie rządzić. Ludzie mają zdychać z głodu, byle oni mogli mordować niewinnych ludzi na wschodzie i południu kraju.
Kto jeszcze wierzy w to że tam są jacyś powstańcy... to są pozostałości armii ZSRR dowodzone przez FSB przy niewielkim wsparciu sfrustrowanych mieszkańców którzy niewiedzą kto z kim w co tam gra... od samego początku ustanowione tam "standardy" moskiewskiej władzy mają jeden cel opisany tu:
https://www.youtube.com/watch?v=xUjiqxxytdQ
Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym. - J.Piłsudski (…)Chcemy obrócić tak daleko koło historii, aby Wielka Rzeczpospolita Polska, była największa potęgą(…)na całym wschodzie. – J. Piłsudski. I to byłoby moje kredo wszystko dla Polski nic dla obcych. a NA FORUM NALEŻY TĘPIĆ WSZELKIE PRZEJAWY DZIAŁALNOŚCI BANDEROWSKICH TROLI .
Nie kłam. Nikt nie ustawia artylerii między wysokimi budynkami. Ponadto co tam mają do szukania banderowscy terroryści w mundurach ukraińskiej armii? Nikt ich tam nie zapraszał, niech się wynoszą do swojego Lwowa i Kijowa i wezmą się do uczciwej pracy, bo w zimie zamarzną na śmierć.
Jest bardziej konserwatywny niż dominujący „Washington Post”. Zaiste specyficzny musi być ten "konserwatyzm" Washington Post biorąc pod uwag e fakt, że to żydowska gazeta dla gojów.
przecież Hawranek to agent wpływu Moskwy - pracuje za rubelki - na pewno dziadek walczył po stronie bolszewików, zaś ojciec niósł nam kaganem wolności na rosyjskich czołgach
Mlodziutka kobieta i jej male dziecko zabity przez ukrainska artylerie w Gorlowce (drastyczne zdjecie) http://korrespondent.net/ukraine/politics/3397901-v-horlovke-ot-hrada-pohybly-mama-s-malenkym-rebenkom-foto-18
niestety separatyści będą tam tworzyć swoje stanowiska ogniowe, żeby do nic nie strzelać.....
niestety Ukraińcy będą strzelać, żeby do nich nie strzelano.... niestety taka jest wojna w mieście...
szkoda czasu dla nich - dla nich każdy, kto im się nawinie pod rękę i nie pieje z radości na widok Putina jest banderowcem - wg. nich nie można popierać Ukrainy - dla nich świat jest bardzo prosty - każdy Ukrainiec to banderowiec - taki forumowy folklor
Poniżej kilka uwag dr Lucyny Kulińskiej na ten temat:
/Działalność terrorystyczna i sabotażowa nacjonalistycznych organizacji ukraińskich w Polsce w latach 1922-1939, Kraków 2009; str 49/
Rozpocznijmy od ukraińskiego hymnu Szcze ne wmerła Ukraina - znajdziemy tu zwrotkę:
Nałewajko, Zalizniak i Taras Triasiło
Z domowyny kłyczut nas na świateje diło
Do jakiej to „świętej pracy" wzywają herosi, z których dwaj pierwsi zamordowali swoje matki za to, że były Polkami i rzymskimi katoliczkami? Czyż nie do rzezi Polaków? Bohaterowie zwrotki kierowali antypolskim ruchem hajdamackim w chwili słabości Rzeczypospolitej. Pod ich nożami zginęło wówczas ok. 200 tys. ludności polskiej na Ukrainie, Podolu, południowo-wschodnim Wołyniu. W samym Humaniu w 1768 r. okrutnie wymordowano prawie całą ludność (w większości polską i żydowską) liczącą 20 tys. osób. Z pochwyconych zdzierano żywcem pasy skóry, wkopywano ich w ziemię, a potem ich głowy koszono kosą, rozpruwano brzuchy, a dziećmi wypełniono 3 studnie. Przy gościńcach wznoszono szubienice, a na każdej wisiał szlachcic polski, ksiądz, Żyd i pies, a nad nimi był umieszczany napis: „Polak, Żyd i pies - jedna wiara" (Lach, Żyd i sobaka to wira odnaka). Podobne postępki opisywał wieszcz ukraiński Szewczenko w poemacie Hajdamacy. Znane są przypadki przyjmowania przez członków OUN-UPA w czasie ostatniej wojny pseudonimów: „Hajdamaka", „Rizun", „Hołoworiz", „Krwawyj Wyszatil", „Polakożer" „Żydożer"... Opisywanie i gloryfikowanie okrucieństwa w wierszach i pieśniach bojówek UPA, wznawianych nota bene do dziś, stanowiły więc nawiązanie do długiej i mrocznej tradycji.
Panie Moskal - dla ciebie tak - pamiętaj o 15.08 - święto Polaków i patriotów tuż tuż, Polacy dali dupę takim jak ty - nic na to nie poradzisz - jest was garstka - ruskich agentów
Polecam , może razem pomyślimy. Przedstawiam film ukraiński z 16.07.2014 w 4:48 min widać pracujący system przeciw-lotniczy BUK w strefie operacji ATO
https://www.youtube.com/watch?v=Q3MomxNHnUA
To ten mer co w 68 rocznice UPA zwolal wiec w Lwowie i wrzeszczał ze mlodziez powinna brac przykład z bandery i isc jego sladem.
Drugi będzie zapewne celny.
Nie wiadomo kto to zestrzelił, ale być może czas pokaże. Dobrze, że Max zadaje pytania na złość lemingom które chciałyby dostać łatwą przyjemną odpowiedź (że zrobili to Ruskie), a i na złość politykom którym tzw polityka wschodnia (tj polityka lizania dupy ukraińskim nacjonalistom) stoi pod znakiem zapytania.
Proponuję zapoznać się ze stosownymi rezolucjami Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wschodnia Jerozolima jest w świetle prawa międzynarodowego obszarem okupowanym i bezprawnie kolonizowanym przez Izrael. Dlatego właśnie Rzeczpospolita Polska nie uznaje Jerozolimy za stolicę państwa żydowskiego.
"Ludzi, ktorych Cariow wykupia, chyba myslili ozemste , kiedy wzieli bron do reki" - no, tak jak ten Dołgow, którego Cariow wcześniej wykupił i który natychmiast sp...ł na Krym. Ci pewnie zwieją na Tajmyr, tam będą bezpieczni przed Jaroszem i jego kumplami.
"Oto skutki kolejnego bomabrdowania Donbasu Uwaga! Bardzo drastyczne video" Drastyczne, owszem, ale sprzed tygodnia. Mnie tak zastanawia, bo ciągle pokazują w kółko zdjęcia i filmy sprzed tego samego solarium, z różnymi datami i z różnym wskazaniem miejsca. Ale może się mylę, może to jest miejsce, na którym ciąży szczególne fatum, ciągle tam giną ludzie. Albo wszystkie te miejsca na wschodniej Ukrainie takie podobne do siebie .... Głupi koloradzie - nie zwróciłeś uwagi na datę wykonania filmu, która jak byk wtopiona jest w ścieżkę wideo. Tylko bezmyślnie pokazujesz jako skutki "kolejnego bombardowania".
Z tego filmu nic nie wynika. Nie daje nadal odpowiedzi na to czym, w jaki sposob i przez kogo zostal zestrzelony pasazerski samolot. Jeszcze jedno takie lelu polelum. Rosjanie mowia tylko o tym o czym chca. Niech powiedza o tym co zarejestrowal ich samolot wczesnego ostrzegania ktory tam przez caly czas krazy.
Ludzi, ktorych Cariow wykupia, chyba myslili ozemste , kiedy wzieli bron do reki Oto skutki kolejnego bomabrdowania Donbasu Uwaga! Bardzo drastyczne video https://www.youtube.com/watch?v=8jjVkdlmA18
Rannych i zaginionych ukrainskich zolnierzy Kijow ewakuuje przez Rosje do Ukrainy http://www.1tv.ru/news/world/263985 W szpitalach Rostowa juz sa ranny zolnierzy wojska ukrainskiego. Niektorzy nie ccha wracac na Ukraine
koło niskiego przedszkola - szkoły - mieszka Pan na wsi, to nie wiem Pan jak wygląda miasto - ponadto byłem w wojsku w artylerii
banderowska zakłamana nacja - Doktryna UN UPA stoworzona przez tych psychopatów w Kanadzie na początku lat 90. zakłada,że za wszelką cenę trzeba doprowadzić do powstania ukrainy. Bo takiego tworu formalnie nie ma i nigdy nie było. Miejmy nadzieję,że nie będzie - bo to w tej chwili jedyna na świecie nacja, która w majestacie prawa gloryfikuje zwykłych ( no może nie do końca - bo nie każdy morderca jest psychopatą) rzeźników. Zezwala na paradowanie z flagami SS. ta nacja nie jest nie będzie i nie była nigdy godna tego by miec coś swojego. Zawsze mordowali, kradli i kłamali. W tej chwili odbywa się na terenie Kresów, POLSKICH kresów, obstawianie urzędów najbardziej zaciekłymi faszystami, którym marzy się "ukraina". Nasza granica powinna być już szczelna - żeby ŻADEN ukrainiec, dla którego bandero to heroj nie miała prawa wjazdu ani tutaj ani gdziekolwiek.
Teraz już wiemy czemu jest takie poparcie z zagranicy. Zawsze mówiłem , ze Ukraina trzyma z germanami!!!
Budżet, w którym obcinają emerytury i renty, które na Ukrainie i tak są nędzne, oraz posyłają na urlopy bezpłatne urzędników, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczają na wojnę ze swoimi obywatelami. Oni wszyscy powinni wisieć, a nie rządzić. Ludzie mają zdychać z głodu, byle oni mogli mordować niewinnych ludzi na wschodzie i południu kraju.
Kto jeszcze wierzy w to że tam są jacyś powstańcy... to są pozostałości armii ZSRR dowodzone przez FSB przy niewielkim wsparciu sfrustrowanych mieszkańców którzy niewiedzą kto z kim w co tam gra... od samego początku ustanowione tam "standardy" moskiewskiej władzy mają jeden cel opisany tu:
https://www.youtube.com/watch?v=xUjiqxxytdQ
Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym. - J.Piłsudski (…)Chcemy obrócić tak daleko koło historii, aby Wielka Rzeczpospolita Polska, była największa potęgą(…)na całym wschodzie. – J. Piłsudski. I to byłoby moje kredo wszystko dla Polski nic dla obcych. a NA FORUM NALEŻY TĘPIĆ WSZELKIE PRZEJAWY DZIAŁALNOŚCI BANDEROWSKICH TROLI .
iwanow to banderowiec, który na zmianę z uri trolują na tym forum.
Nie kłam. Nikt nie ustawia artylerii między wysokimi budynkami. Ponadto co tam mają do szukania banderowscy terroryści w mundurach ukraińskiej armii? Nikt ich tam nie zapraszał, niech się wynoszą do swojego Lwowa i Kijowa i wezmą się do uczciwej pracy, bo w zimie zamarzną na śmierć.
Taka uwaga do sz. p. rezuna Iwanowa: 15.08 to święto patriotów polskich, nie ukraińskich
Banderowska, a nie polska, dziennikarka.
Banderowski agent Sianożęcki powtarza kłamstwa benderowców uważając ludzi za idiotów. Wg niego powstańcy ostrzeliwują swoje domy.
Głupota i bezczelność banderowców nie znają granic. Tymczasem HRW obciąża banderowców winą za ostrzał dzielnic mieszkalnych Doniecka i innych miast.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz/human-right-watch-obciaza-ukrainska-armie-za-smierc-cywili-video#
iwanow: 28.07.2014 08:07/. Za taki tekst powinieneś w realu dostać po parszywym ukraińskim ryju .
Jest bardziej konserwatywny niż dominujący „Washington Post”. Zaiste specyficzny musi być ten "konserwatyzm" Washington Post biorąc pod uwag e fakt, że to żydowska gazeta dla gojów.
Życzliwy Polsce to ten Pan i jego koledzy radni raczej nie są ,jakoś trudno mi wykrzesać współczucie.
tagore
Jan Paweł II chyba nie przemyślał konsekwencji zwrotu tej ikony zdobytej przez Lisowczyków.
tagore
przecież Hawranek to agent wpływu Moskwy - pracuje za rubelki - na pewno dziadek walczył po stronie bolszewików, zaś ojciec niósł nam kaganem wolności na rosyjskich czołgach
Znalezione nie kradzione , coś może w tym być.
http://www.youtube.com/watch?v=9PtfJX9kTuo
Większej NAWIEDZONEJ pierdoły nie widziałem...
Mlodziutka kobieta i jej male dziecko zabity przez ukrainska artylerie w Gorlowce (drastyczne zdjecie) http://korrespondent.net/ukraine/politics/3397901-v-horlovke-ot-hrada-pohybly-mama-s-malenkym-rebenkom-foto-18
wszystko było i tak wiadomo teraz tylko potwierdzone
Chyba miales na mysli, ze nasi dali bolszewikom "W" dupe?
niestety separatyści będą tam tworzyć swoje stanowiska ogniowe, żeby do nic nie strzelać.....
niestety Ukraińcy będą strzelać, żeby do nich nie strzelano.... niestety taka jest wojna w mieście...
szkoda czasu dla nich - dla nich każdy, kto im się nawinie pod rękę i nie pieje z radości na widok Putina jest banderowcem - wg. nich nie można popierać Ukrainy - dla nich świat jest bardzo prosty - każdy Ukrainiec to banderowiec - taki forumowy folklor
http://www.kki.pl/pioinf/przemysl/dzieje/rus/hymn/hymn.html
w oryginalnej wersji jest jeszcze 4 zwrotka:
Poniżej kilka uwag dr Lucyny Kulińskiej na ten temat:
/Działalność terrorystyczna i sabotażowa nacjonalistycznych organizacji ukraińskich w Polsce w latach 1922-1939, Kraków 2009; str 49/
Rozpocznijmy od ukraińskiego hymnu Szcze ne wmerła Ukraina - znajdziemy tu zwrotkę:
Nałewajko, Zalizniak i Taras Triasiło
Z domowyny kłyczut nas na świateje diło
Do jakiej to „świętej pracy" wzywają herosi, z których dwaj pierwsi zamordowali swoje matki za to, że były Polkami i rzymskimi katoliczkami? Czyż nie do rzezi Polaków? Bohaterowie zwrotki kierowali antypolskim ruchem hajdamackim w chwili słabości Rzeczypospolitej. Pod ich nożami zginęło wówczas ok. 200 tys. ludności polskiej na Ukrainie, Podolu, południowo-wschodnim Wołyniu. W samym Humaniu w 1768 r. okrutnie wymordowano prawie całą ludność (w większości polską i żydowską) liczącą 20 tys. osób. Z pochwyconych zdzierano żywcem pasy skóry, wkopywano ich w ziemię, a potem ich głowy koszono kosą, rozpruwano brzuchy, a dziećmi wypełniono 3 studnie. Przy gościńcach wznoszono szubienice, a na każdej wisiał szlachcic polski, ksiądz, Żyd i pies, a nad nimi był umieszczany napis: „Polak, Żyd i pies - jedna wiara" (Lach, Żyd i sobaka to wira odnaka). Podobne postępki opisywał wieszcz ukraiński Szewczenko w poemacie Hajdamacy. Znane są przypadki przyjmowania przez członków OUN-UPA w czasie ostatniej wojny pseudonimów: „Hajdamaka", „Rizun", „Hołoworiz", „Krwawyj Wyszatil", „Polakożer" „Żydożer"... Opisywanie i gloryfikowanie okrucieństwa w wierszach i pieśniach bojówek UPA, wznawianych nota bene do dziś, stanowiły więc nawiązanie do długiej i mrocznej tradycji.
Jaki z niego (Kukiza) banderowiec?
http://www.kresy.pl/wydarzenia,ukraina?zobacz/kukiz-w-kijowie-wali-w-bandere-az-milo-video
Zastanow sie zanim napiszesz o czyms o czym nie masz pojecia!
mam nadzieję, że jako "patriota" 15 sierpnia wywiesi Pan flagę Polski, boć wtedy pokonaliśmy przodków Putina
Gdzieś znad czarnobylskiej wody
Bierze widły rezun młody
Czule żegna się z sumieniem
Jeszcze czulej wita z sąsiadów mieniem.
ref:
Hej, hej, hej bandera
W sercu on, w łapie siekiera
Tnij! Kłuj! Rozrywaj ludzi
ta zabawa nigdy im sie nie znudzi
Hej, hej, hej bandera
Tyś ich wódz, klon hitlera
Płacz, płacz, płacz niemowlaku
Zaraz nabiją cie na haku.
Wiele dziewcząt zamordowano
Lecz najwięcej w upa-inie,
Tam jednej serce pozostało,
Jako trofeum w formalinie
ref:
Hej, hej, hej bandera
W sercu on, w łapie siekiera
Tnij! Kłuj! Rozrywaj ludzi
ta zabawa nigdy im sie nie znudzi
Hej, hej, hej bandera
Tyś ich wódz, klon hitlera
Płacz, płacz, płacz niemowlaku
Zaraz nabiję cie na haku.
O widze że banderowiec Kukiz już w moro, ciekawe czy zaciągnął się w końcu do nazi gwardii czy jeszcze się cyka.
Wygląda to na osłonę lądowiska dla śmigłowców i sztabu .
tagore
Panie Moskal - dla ciebie tak - pamiętaj o 15.08 - święto Polaków i patriotów tuż tuż, Polacy dali dupę takim jak ty - nic na to nie poradzisz - jest was garstka - ruskich agentów
Izraelski minister zadowolony z działań armii , ludobójstwo w pełnym toku .
Ale zmanipulowane pierdoły
Polecam , może razem pomyślimy. Przedstawiam film ukraiński z 16.07.2014 w 4:48 min widać pracujący system przeciw-lotniczy BUK w strefie operacji ATO
https://www.youtube.com/watch?v=Q3MomxNHnUA
Paskudne ukraińskie ryje...Nawet sami sobie nie umieli mundurów uszyć . Najpierw chodzili w polskich potem niemieckich a teraz w sowieckich.
To ten mer co w 68 rocznice UPA zwolal wiec w Lwowie i wrzeszczał ze mlodziez powinna brac przykład z bandery i isc jego sladem.
Drugi będzie zapewne celny.
http://www.youtube.com/watch?v=i5vZwVoq9cc
http://www.youtube.com/watch?v=cCuHakwloiY
Nie wiadomo kto to zestrzelił, ale być może czas pokaże. Dobrze, że Max zadaje pytania na złość lemingom które chciałyby dostać łatwą przyjemną odpowiedź (że zrobili to Ruskie), a i na złość politykom którym tzw polityka wschodnia (tj polityka lizania dupy ukraińskim nacjonalistom) stoi pod znakiem zapytania.
Proponuję zapoznać się ze stosownymi rezolucjami Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wschodnia Jerozolima jest w świetle prawa międzynarodowego obszarem okupowanym i bezprawnie kolonizowanym przez Izrael. Dlatego właśnie Rzeczpospolita Polska nie uznaje Jerozolimy za stolicę państwa żydowskiego.
41 ukrainski zolnierz - na terene Rosji. Wsrod nich - duzo rannych. Wracac sie do Ukrainy zamierzaja nie wszystcy http://www.1tv.ru/news/world/264007
Video wczotajszych ostrzalow Luganska - tez drastyczne! http://www.youtube.com/watch?v=r0AdPLZI0ns#t=255
"Ludzi, ktorych Cariow wykupia, chyba myslili ozemste , kiedy wzieli bron do reki" - no, tak jak ten Dołgow, którego Cariow wcześniej wykupił i który natychmiast sp...ł na Krym. Ci pewnie zwieją na Tajmyr, tam będą bezpieczni przed Jaroszem i jego kumplami.
"Oto skutki kolejnego bomabrdowania Donbasu Uwaga! Bardzo drastyczne video" Drastyczne, owszem, ale sprzed tygodnia. Mnie tak zastanawia, bo ciągle pokazują w kółko zdjęcia i filmy sprzed tego samego solarium, z różnymi datami i z różnym wskazaniem miejsca. Ale może się mylę, może to jest miejsce, na którym ciąży szczególne fatum, ciągle tam giną ludzie. Albo wszystkie te miejsca na wschodniej Ukrainie takie podobne do siebie .... Głupi koloradzie - nie zwróciłeś uwagi na datę wykonania filmu, która jak byk wtopiona jest w ścieżkę wideo. Tylko bezmyślnie pokazujesz jako skutki "kolejnego bombardowania".
Z tego filmu nic nie wynika. Nie daje nadal odpowiedzi na to czym, w jaki sposob i przez kogo zostal zestrzelony pasazerski samolot. Jeszcze jedno takie lelu polelum. Rosjanie mowia tylko o tym o czym chca. Niech powiedza o tym co zarejestrowal ich samolot wczesnego ostrzegania ktory tam przez caly czas krazy.
A ty Ukraińcu do batalionu Donbas się zaciągnij i wspomagaj swą ojczyznę nie tylko klawiaturą.
A ty Ukraińcu do batalionu Donbas się zaciągnij i wspomagaj swą ojczyznę nie tylko klawiaturą.
Ludzi, ktorych Cariow wykupia, chyba myslili ozemste , kiedy wzieli bron do reki Oto skutki kolejnego bomabrdowania Donbasu Uwaga! Bardzo drastyczne video https://www.youtube.com/watch?v=8jjVkdlmA18
To widzą tylko nawiedzone rusofoby...z uporem maniaka lansujące swoje urojone teorie..
Mariusz Max Kolonko jest Polakiem
15 cywilow zginelo w Lugansku od strzalow artylerii ukrainskiej https://www.youtube.com/watch?v=Rd3i_xXZWmw
Rannych i zaginionych ukrainskich zolnierzy Kijow ewakuuje przez Rosje do Ukrainy http://www.1tv.ru/news/world/263985 W szpitalach Rostowa juz sa ranny zolnierzy wojska ukrainskiego. Niektorzy nie ccha wracac na Ukraine
Drastyczne video i wywiad Ukrainskych zolnierzy 72 brygady o smierci swojej brygady http://rusvesna.su/news/1406403724