Czy DEZINFORMACJĄ dla tzw. trójkąta lubelskiego jest fakt powieszenia na elewacji polskiej szkoły we Lwowie przez Radę Miasta Lwowa, popiersia jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej bezbronnej polskiej ludności w czasie II wojny światowej?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Aaaa.... tak przy okazji publicznie pytam, także Ukraińców, komu i czemu ma służyć taki "zaszczytny" fakt?
Jeśli Niemcy mogą przypisywać w mediach swoje zorganizowane bestialskie mordy Polakom - polskie obozy koncentracyjne,
Żydzi domagając się miliardowych odszkodowań od Polaków za skutki II wojny światowej to Ukraińcy mogą bezkarnie "zaszczyć" Polaków popiersiem ludobójcy na elewacji polskiej szkoły ?.
Nic to, Duda pojedzie na Litwę i ostudzi patriotyczne zapędy Polaków a nadstawi d(..) szaulisom. Wszak czego się nie robi aby zadość uczynić interesom mocodawców zza Atlantyku?
Jeśli nie potrafimy wymusić od Ukraińców elementarnego i przyzwoitego zachowania w stosunku do nas - patrz --> https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
to nie żądajmy od Niemców by przestali nazywać obozy koncentracyjne " polskimi" lub też żeby Żydzi przestali nas molestować o odszkodowania wojenne za II wojnę światową!!....
Widać wyraźnie, że Schechter nadal ma kontakty rodzinne na Ukrainie. Treść listu w równym stopniu bałamutna i kłamliwa jak redakcja Wyborczej z jej guru, "legendarnym redaktorem" na czele. Założę się, że treść listu podyktował tym Ukraińcom sam Michnik.
Frapuje mnie dlaczego towarzysze ze wschodu tak uparcie drążą temat zezwoleń na kierunku polskim porzucając słowacki, węgierski czy rumuński. Samo tłumaczenie targetu do Niemiec jest tylko przykrywką. Nie jest tajemnicą poliszynela, że gros towaru ma się "ulatniać" w naszym kraju co jeszcze mocniej zdławi naszą produkcję zaś dyrdymały o konkurencyjności należy włożyć między bajki podobnie jak te z rynku racy.
Czyli ... nie za obecnej kadencji rządzącej tak jak zresztą za POprzedniej gdzie "strategiczne partnerstwo" z nadmiernie rozpieszczonym sąsiadem było nieomal jednym z "nurtów religijnych".
Twój cytat "Teraz ino czekać aż środowiska banderowskie zażądają Nadsania i Chełmszczyzny....."
Aaaaa....... ja wielokrotnie pytam, kiedy Rada Miejska we Lwowie zdemontuje z elewacji polskiej szkoły we Lwowie, popiersie jednego z największych krwawych rzeźników bezbronnej cywilnej polskiej ludności z okresu II wojny światowej?!.....
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Skoro pan Rau powiedział, że "będziemy wspierać Ukraińców w taki sposób, o jaki poproszą" to nie ma co się dziwić. Teraz ino czekać aż środowiska banderowskie zażądają Nadsania i Chełmszczyzny, no bo grzech by było takiej okazji nie wykorzystać...
Najemnicy Sorosa, niech się zajmą banderyzacją Ukrainy. Tam jest naprawdę szerokie pole do działania, jednak strach się wychylić bo rychło można zostać skróconym o głowę.
Czekam teraz na dobre wiadomości, mianowicie: że wszystkie te niedojdy i pasożyty z PiS odpowiedzialne za marnotrawienie pieniędzy podatników i robienie z armii oraz branży zbrojeniowej cyrku zostaną oskarżone przed sądem, skazane, a wyroki wykonane. Wronki i inne kurorty czekają; że wreszcie będzie normalny system procedur przetargowych i znajdą się ludzie, którzy mają jakąś sensowną wizję, co do utworzenia nowoczesnej, silnej i skutecznej armii i posiadają jakiś zmysł geostrategiczny.
Oj, tak, Niemcy lubują się w opaskach noszonych na ramionach. W XX wieku już nosili opaski, a nawet narzucili noszenie opasek mniejszości żydowskiej, tylko nieco innych. A jakie opaski będą nosić zaszczepieni? Takie z białym kółkiem na czerwonym tle, a na kółku napis "2G"?
Pytanie czy Chuculi jako odrębna narodowość życzą sobie by Ukraińcy taki film propagandowy "wyprodukowali" ?
Ukraińcy zachowują się w uprawianej propagandzie podobnie jak Rosjanie - przedstawiciele cywilizacji turańskiej (prof. Feliks Koneczny - Cywilizacje)
Na elewacji polskiej szkoły we Lwowie powiesili jednego z największych krwawych rzeźników bezbronnej cywilnej polskiej ludności z II wojny światowej!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Pytanie retoryczne do rządzących - jesteśmy państwem prawa, jesteśmy państwem demokratycznym... skoro w imię demokracji jedni podjęli decyzję, bez przymusu i wszelakich restrykcji i segregacji, bez nacisku, w sposób demokratyczny, że poddadzą się szczepieniu (a raczej eksperymentowi medycznemu), to dlaczego pozostałą cześć narodu, która również skorzystała z demokratycznego prawa do samostanowienia i wyboru i zdecydowała o nie szczepieniu się, rząd zamierza uciskać, nękać - nie nazywając rzeczy po imieniu - terroryzować...
dlaczego wybór jednych - zaszczepionych - jest słuszny/właściwy a drugich zły, wszak wszyscy płacimy po równi podatki... przemilcze fakt, iż skoro część społeczeństwa się zaszczepiła to chyba nie powinna się już obawiać zarażenia - taka jest definicja szczepionki.
Poza tym myślałem, że jako najbardziej ciemiężony naród podczas okupacji faszystowskich Niemiec, jak również najbardziej doświadczony naród - rozbiory, wiemy co to faszyzm i jako pierwsi damy przykład i świadectwo światu, że w naszych granicach nie ma miejsca na tego typu ideologie. że nie ma miejsca na powtórkę z historii...
brak miejsc na podziały...
W takim razie drogie Panie posłanki i drodzy Panowie posłowie co się zmieniło?
No skoro mamy obowiązek to sugestia dla naszych "królewiczów"... wpuścić ich i nie zatrzymywać ich... dać im prowiant, błogosławieństwo i krzyżyk na droigę i niech cisną do Niemiec czy gdzie tam chcą...
Natomiast poprawmy relacje ze wschodnimi sąsiadami, bo na usmańców, co widać po zajęciu stanowiska Usa wobec Ukrainy, że i nas poświęcą gdy zajdzie taka potrzeba... miejmy chociaż neutralne stosunki ze wschodem...
Pamiętamy i nie zapomnimy, że w 1939r. wschód się wypiął ma nas, ale to nie przeszkadza robić z nimi interesy... zgadzam się z poglądem, że "najbardziej pomocna dłoń znajdziesz na końcu swojego ramienia" i trzeba liczyć tylko i wyłącznie na siebie - bierzmy przykład z "narodu wybranego" i "klepajmy" po plecach zarówno jednych "zaborców" jak i drugich i stawiajmy na interes naszego kraju i narodu... i jak mój śp. Ojciec mawiał "pokorne ciele dwie krowy ssie" czerpmy korzyści z dobrych stosunków zarówno ze wschodem jak i zachodem by dobrze man się żyło. Bliżej nam kulturowo do byłego bloku wschodniego niż do tzw. zachodu czy europy... z resztą pokazała już nam wszystkim kim a raczej czym dla europy jesteśmy - dojną krową...
Nadwiślański Land zwany PO+Land też PO+traci sobie w tzw. "składkach" do tzw. euro+kołchozu!
Toż to cyrk!!!......
Czy nie uważacie, że moskiewski kołchoz zwany ZSRR pod patronatem ruskich był tzw. pikusiem w porównaniu z kołchozem zwanym UE pod patronatem germańskim?
mają nagranie, widac czarno na białym, a prowokatorzy protestują, mówiąc , że to nieprawda. Powinni byli zestrzelić i nie byłoby wątpliwości, przekroczył czy nie granicę
Straszenie Ukrainy na trzy głosy,Berlin,Moskwa i Waszyngton.Zaakceptujcie to co wam zaproponujemy ,a potem ani piśniecie.Po Budapesztańskim referendum słabo to brzmi i w Kijowie jeleni łatwo nie znajdą.Rosja może zdobyć Chersoń,tylko czy go utrzyma?Cała armia lądowa Moskwy to ok 350 tyś ludzi ,a wrogów na granicach mają dostatecznie dużo aby to wykorzytali gdy ugrzęzną w przewlekłych starciach na dużym obszarze.O wyniku walki zadecyduje poziom akceptacji społeczeństwa i polityków Ukrainy i Rosji dla strat w ludziach.
Po głębszej analizie planu Putina, widzę w planie agresji rosyjskiej wyraźne "luki"..... Po owocnych rozmowach na Kremlu, nasza "misja stabilizacyjna" w postaci 2-3 Leopardów, bez problemu zatrzyma neobolszewicką nawałę przed Żytomierzem i Humaniem......
Czyżby Putin chciał nas prosić na Kremlu, abyśmy wkroczyli, aby obronić lwowszczyznę przed zagonami Armii Czerwonej...tfu... rosyjskiej....jaja jak berety
Wg artykułu, Rosja ma zając 2/3 Ukrainy z Kijowem !!!!
Zatem komu Rosja chce zostawić ta 1/3 nazywaną Zachodnią Ukrainą z Lwowem i okolicami ????...."cuda Panie Cuda"
Czy Polska może być "przyjacielem" Rosji i za jaka cenę ????
15 lutego nasz MSZ zaproszony na Kreml....czy to ma być pakt Ławrow-Rau ?????
Ale my Panie Putin w zimie nie ruszymy...najwcześniej to dalibyśmy radę tak....17 wrzesnia ....
Propaganda antyrosyjska rozkręca się coraz bardziej za sprawą najmniej wiarygodnych polityków (banderowskich) i pismaków (tych z Bilda). Oświadczenia Rosji, że odpowie na atak na Krym lub na separatystów donbaskich nie wskazuje na chęć agresji, tylko na zdecydowaną obronę przed atakiem Ukrainy. Na marginesie, Ukraina wzmaga antyrosyjską histerię, gdyż chce jak najdłużej stopować Nord Stream II oraz wyciągać od zachodu kasę i zbrojenie. Ogłupiały zachód cały czas wspiera Ukrainę zamiast krytykować ją za odradzający się faszyzm i za korupcję.
Zachód ustawicznie twierdzi, iż Rosja wkrótce zaatakuje Ukrainę, następnie twierdzi, że nie dopuści do tego. Pomijając, iż zawarta jest tu wyraźna sprzeczność, to potem zachód będzie twierdził, iż Rosja nie zaatakowała Ukrainy ze względu na dzielną postawę zachodu. Kociokwik i nic więcej.
Panie Duda opanuj się, to jest Polska a nie Polin! Czy w Izraelu zapalą lampki choinkowe i świece na Boże Narodzenie? Panu już się całkiem pomieszało, co polskie, co żydowskie czy ukraińskie...
Nooo.... i proszę jaki wielki dobrodziej i łaskawca !..
W wywiadzie dla BBC (Steve Rosenberg) przyznał, że katowano białoruskich opozycjonistów !
Swoich katuje a dla ludzi uprawiających ekstremalną dolarową turystykę na Białorus jest wielkim łaskawcą!
Myślę że ten facet został tam wstawiony przez "naród wybrany" po to by rozbic prawicę,sam jest żydem algierskiego pochodzenia i jego gadki o blokowaniu imigracji sa niewiarygodne.Lewusy i ich mocodawcy zaniepokoili sie wzrostem notowań LePen i dali konia trojańskiego.
To teraz Łukaszenka nie musi stosować antypolskiej propagandy,zastąpią go "dziennikarze" z polskojęzycznych mediów.Teraz taki "newsy" jak ten z "imigrantem" pływającym 6 dni w rzece to będzie norma.Żenada.
Dobrze byłoby, gdyby rząd polski pilnował interesów Polaków, nie zaś banderowców. Co gorsze, gdy zwycięży PO banderowcy będą mieli jeszcze lepiej.
Czy DEZINFORMACJĄ dla tzw. trójkąta lubelskiego jest fakt powieszenia na elewacji polskiej szkoły we Lwowie przez Radę Miasta Lwowa, popiersia jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej bezbronnej polskiej ludności w czasie II wojny światowej?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Aaaa.... tak przy okazji publicznie pytam, także Ukraińców, komu i czemu ma służyć taki "zaszczytny" fakt?
Jeśli Niemcy mogą przypisywać w mediach swoje zorganizowane bestialskie mordy Polakom - polskie obozy koncentracyjne,
Żydzi domagając się miliardowych odszkodowań od Polaków za skutki II wojny światowej to Ukraińcy mogą bezkarnie "zaszczyć" Polaków popiersiem ludobójcy na elewacji polskiej szkoły ?.
Ile dostała Polska, "najzawziętszy" sojusznik uesa?!!
Kapitalna zagrywka KGB.
Nic to, Duda pojedzie na Litwę i ostudzi patriotyczne zapędy Polaków a nadstawi d(..) szaulisom. Wszak czego się nie robi aby zadość uczynić interesom mocodawców zza Atlantyku?
Istnieje uzasadniona obawa, że szanowny kolega ma rację.
Ziobro ma rację., ale czy pisiate coś z tego zrealizują to już inna bajka.
Warszawa pod Trzaskowskim stała się siedliskiem i rozsadnikiem zgnilizny moralnej i obyczajowej, oby nie spotkała ją kara jak podczas wojny.
Jeśli nie potrafimy wymusić od Ukraińców elementarnego i przyzwoitego zachowania w stosunku do nas - patrz --> https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
to nie żądajmy od Niemców by przestali nazywać obozy koncentracyjne " polskimi" lub też żeby Żydzi przestali nas molestować o odszkodowania wojenne za II wojnę światową!!....
Aaa....... co na to herrrrr...... Won Tusk, który PO+wrócił do Nadwiślańskiego Landu PO+land?
Widać wyraźnie, że Schechter nadal ma kontakty rodzinne na Ukrainie. Treść listu w równym stopniu bałamutna i kłamliwa jak redakcja Wyborczej z jej guru, "legendarnym redaktorem" na czele. Założę się, że treść listu podyktował tym Ukraińcom sam Michnik.
Frapuje mnie dlaczego towarzysze ze wschodu tak uparcie drążą temat zezwoleń na kierunku polskim porzucając słowacki, węgierski czy rumuński. Samo tłumaczenie targetu do Niemiec jest tylko przykrywką. Nie jest tajemnicą poliszynela, że gros towaru ma się "ulatniać" w naszym kraju co jeszcze mocniej zdławi naszą produkcję zaś dyrdymały o konkurencyjności należy włożyć między bajki podobnie jak te z rynku racy.
Czyli ... nie za obecnej kadencji rządzącej tak jak zresztą za POprzedniej gdzie "strategiczne partnerstwo" z nadmiernie rozpieszczonym sąsiadem było nieomal jednym z "nurtów religijnych".
Wtedy, gdy konsul generalny RP we Lwowie a w ślad za nim polskie MSZ zachowa się jak należy.
Twój cytat "Teraz ino czekać aż środowiska banderowskie zażądają Nadsania i Chełmszczyzny....."
Aaaaa....... ja wielokrotnie pytam, kiedy Rada Miejska we Lwowie zdemontuje z elewacji polskiej szkoły we Lwowie, popiersie jednego z największych krwawych rzeźników bezbronnej cywilnej polskiej ludności z okresu II wojny światowej?!.....
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Skoro pan Rau powiedział, że "będziemy wspierać Ukraińców w taki sposób, o jaki poproszą" to nie ma co się dziwić. Teraz ino czekać aż środowiska banderowskie zażądają Nadsania i Chełmszczyzny, no bo grzech by było takiej okazji nie wykorzystać...
Białorusini naśladowali tylko Usa i Austrię w czasie zatrzymania samolotu w Wiedniu. Im chwała? KALI.
No i Россия ma już pretekst do najazdu.
Będą bronić swoją ludność pod okupacją, jak we wrześniu ub. wieku...
Podobno szefu ukraińskiego MSZ stwierdził, że armię rosyjską czeka masakra, jeśli zaatakują Ukrainę...
Najemnicy Sorosa, niech się zajmą banderyzacją Ukrainy. Tam jest naprawdę szerokie pole do działania, jednak strach się wychylić bo rychło można zostać skróconym o głowę.
Czekam teraz na dobre wiadomości, mianowicie: że wszystkie te niedojdy i pasożyty z PiS odpowiedzialne za marnotrawienie pieniędzy podatników i robienie z armii oraz branży zbrojeniowej cyrku zostaną oskarżone przed sądem, skazane, a wyroki wykonane. Wronki i inne kurorty czekają; że wreszcie będzie normalny system procedur przetargowych i znajdą się ludzie, którzy mają jakąś sensowną wizję, co do utworzenia nowoczesnej, silnej i skutecznej armii i posiadają jakiś zmysł geostrategiczny.
Oj, tak, Niemcy lubują się w opaskach noszonych na ramionach. W XX wieku już nosili opaski, a nawet narzucili noszenie opasek mniejszości żydowskiej, tylko nieco innych. A jakie opaski będą nosić zaszczepieni? Takie z białym kółkiem na czerwonym tle, a na kółku napis "2G"?
Pytanie czy Chuculi jako odrębna narodowość życzą sobie by Ukraińcy taki film propagandowy "wyprodukowali" ?
Ukraińcy zachowują się w uprawianej propagandzie podobnie jak Rosjanie - przedstawiciele cywilizacji turańskiej (prof. Feliks Koneczny - Cywilizacje)
Na elewacji polskiej szkoły we Lwowie powiesili jednego z największych krwawych rzeźników bezbronnej cywilnej polskiej ludności z II wojny światowej!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Pytanie retoryczne do rządzących - jesteśmy państwem prawa, jesteśmy państwem demokratycznym... skoro w imię demokracji jedni podjęli decyzję, bez przymusu i wszelakich restrykcji i segregacji, bez nacisku, w sposób demokratyczny, że poddadzą się szczepieniu (a raczej eksperymentowi medycznemu), to dlaczego pozostałą cześć narodu, która również skorzystała z demokratycznego prawa do samostanowienia i wyboru i zdecydowała o nie szczepieniu się, rząd zamierza uciskać, nękać - nie nazywając rzeczy po imieniu - terroryzować...
dlaczego wybór jednych - zaszczepionych - jest słuszny/właściwy a drugich zły, wszak wszyscy płacimy po równi podatki... przemilcze fakt, iż skoro część społeczeństwa się zaszczepiła to chyba nie powinna się już obawiać zarażenia - taka jest definicja szczepionki.
Poza tym myślałem, że jako najbardziej ciemiężony naród podczas okupacji faszystowskich Niemiec, jak również najbardziej doświadczony naród - rozbiory, wiemy co to faszyzm i jako pierwsi damy przykład i świadectwo światu, że w naszych granicach nie ma miejsca na tego typu ideologie. że nie ma miejsca na powtórkę z historii...
brak miejsc na podziały...
W takim razie drogie Panie posłanki i drodzy Panowie posłowie co się zmieniło?
No skoro mamy obowiązek to sugestia dla naszych "królewiczów"... wpuścić ich i nie zatrzymywać ich... dać im prowiant, błogosławieństwo i krzyżyk na droigę i niech cisną do Niemiec czy gdzie tam chcą...
Natomiast poprawmy relacje ze wschodnimi sąsiadami, bo na usmańców, co widać po zajęciu stanowiska Usa wobec Ukrainy, że i nas poświęcą gdy zajdzie taka potrzeba... miejmy chociaż neutralne stosunki ze wschodem...
Pamiętamy i nie zapomnimy, że w 1939r. wschód się wypiął ma nas, ale to nie przeszkadza robić z nimi interesy... zgadzam się z poglądem, że "najbardziej pomocna dłoń znajdziesz na końcu swojego ramienia" i trzeba liczyć tylko i wyłącznie na siebie - bierzmy przykład z "narodu wybranego" i "klepajmy" po plecach zarówno jednych "zaborców" jak i drugich i stawiajmy na interes naszego kraju i narodu... i jak mój śp. Ojciec mawiał "pokorne ciele dwie krowy ssie" czerpmy korzyści z dobrych stosunków zarówno ze wschodem jak i zachodem by dobrze man się żyło. Bliżej nam kulturowo do byłego bloku wschodniego niż do tzw. zachodu czy europy... z resztą pokazała już nam wszystkim kim a raczej czym dla europy jesteśmy - dojną krową...
Kolejne ściemy dla wymuszenia na Ukrainie poddania się "woli Panów".Jestem przekonany ,że do konsultacji z Polska nie dojdzie.
ruski janosik?
Komiczne,Dobosza zastrzelił Rusin ,którego żonę chciał "przelecieć".A poza tym większość bogatej szlachty w tej okolicy to byli Rusini.
"Kto wierzy CNN ten sam sobie winien"
https://strana.today/img/forall/u/11/33/%D1%84%D1%84%D1%84%D1%84(1).png
Karty już dawno rozdane, dwaj panowie zrobili show dla pozoru. Prawdziwe cele są ukryte przed opinią publiczną.
Nadwiślański Land zwany PO+Land też PO+traci sobie w tzw. "składkach" do tzw. euro+kołchozu!
Toż to cyrk!!!......
Czy nie uważacie, że moskiewski kołchoz zwany ZSRR pod patronatem ruskich był tzw. pikusiem w porównaniu z kołchozem zwanym UE pod patronatem germańskim?
mają nagranie, widac czarno na białym, a prowokatorzy protestują, mówiąc , że to nieprawda. Powinni byli zestrzelić i nie byłoby wątpliwości, przekroczył czy nie granicę
Kolejne ględzenie bez sensu.Przekazanie bezpłatnie wyposażenia dwuch rozformowanych batalionów pancernych zrobiło by dużo większe wrażenie.
Straszenie Ukrainy na trzy głosy,Berlin,Moskwa i Waszyngton.Zaakceptujcie to co wam zaproponujemy ,a potem ani piśniecie.Po Budapesztańskim referendum słabo to brzmi i w Kijowie jeleni łatwo nie znajdą.Rosja może zdobyć Chersoń,tylko czy go utrzyma?Cała armia lądowa Moskwy to ok 350 tyś ludzi ,a wrogów na granicach mają dostatecznie dużo aby to wykorzytali gdy ugrzęzną w przewlekłych starciach na dużym obszarze.O wyniku walki zadecyduje poziom akceptacji społeczeństwa i polityków Ukrainy i Rosji dla strat w ludziach.
Po głębszej analizie planu Putina, widzę w planie agresji rosyjskiej wyraźne "luki"..... Po owocnych rozmowach na Kremlu, nasza "misja stabilizacyjna" w postaci 2-3 Leopardów, bez problemu zatrzyma neobolszewicką nawałę przed Żytomierzem i Humaniem......
Czyżby Putin chciał nas prosić na Kremlu, abyśmy wkroczyli, aby obronić lwowszczyznę przed zagonami Armii Czerwonej...tfu... rosyjskiej....jaja jak berety
Wg artykułu, Rosja ma zając 2/3 Ukrainy z Kijowem !!!!
Zatem komu Rosja chce zostawić ta 1/3 nazywaną Zachodnią Ukrainą z Lwowem i okolicami ????...."cuda Panie Cuda"
Czy Polska może być "przyjacielem" Rosji i za jaka cenę ????
15 lutego nasz MSZ zaproszony na Kreml....czy to ma być pakt Ławrow-Rau ?????
Ale my Panie Putin w zimie nie ruszymy...najwcześniej to dalibyśmy radę tak....17 wrzesnia ....
Propaganda antyrosyjska rozkręca się coraz bardziej za sprawą najmniej wiarygodnych polityków (banderowskich) i pismaków (tych z Bilda). Oświadczenia Rosji, że odpowie na atak na Krym lub na separatystów donbaskich nie wskazuje na chęć agresji, tylko na zdecydowaną obronę przed atakiem Ukrainy. Na marginesie, Ukraina wzmaga antyrosyjską histerię, gdyż chce jak najdłużej stopować Nord Stream II oraz wyciągać od zachodu kasę i zbrojenie. Ogłupiały zachód cały czas wspiera Ukrainę zamiast krytykować ją za odradzający się faszyzm i za korupcję.
Zachód ustawicznie twierdzi, iż Rosja wkrótce zaatakuje Ukrainę, następnie twierdzi, że nie dopuści do tego. Pomijając, iż zawarta jest tu wyraźna sprzeczność, to potem zachód będzie twierdził, iż Rosja nie zaatakowała Ukrainy ze względu na dzielną postawę zachodu. Kociokwik i nic więcej.
Prawie jak za Adolfa, brakowało tylko "Heil Angela" .
Panie Duda opanuj się, to jest Polska a nie Polin! Czy w Izraelu zapalą lampki choinkowe i świece na Boże Narodzenie? Panu już się całkiem pomieszało, co polskie, co żydowskie czy ukraińskie...
Przypudrowany posowiecki złom
Kali - jak NATO ćwiczy koło graniczy rosyjskiej, to dobrze; jak ćwiczy Rosja koło granicy ukraińskiej, to źle. Kali być mądry jak Blinken.
UNIA powinna utworzyć specjalną komórkę ds sankcji, gdyż stają się one znaczącym działaniem przeciwko innym niezależnym państwom.
Panie Prezydencie to jest święto chanuka a tutaj jest Polska.
Nooo.... i proszę jaki wielki dobrodziej i łaskawca !..
W wywiadzie dla BBC (Steve Rosenberg) przyznał, że katowano białoruskich opozycjonistów !
Swoich katuje a dla ludzi uprawiających ekstremalną dolarową turystykę na Białorus jest wielkim łaskawcą!
rodzina tuska chyba. A miał być niemcem.
Czekaja na zgodę z Waszyngtonu i Kijowa.
Myślę że ten facet został tam wstawiony przez "naród wybrany" po to by rozbic prawicę,sam jest żydem algierskiego pochodzenia i jego gadki o blokowaniu imigracji sa niewiarygodne.Lewusy i ich mocodawcy zaniepokoili sie wzrostem notowań LePen i dali konia trojańskiego.
To teraz Łukaszenka nie musi stosować antypolskiej propagandy,zastąpią go "dziennikarze" z polskojęzycznych mediów.Teraz taki "newsy" jak ten z "imigrantem" pływającym 6 dni w rzece to będzie norma.Żenada.