Wg doniesień, w marszu wzięło udział 1,5 tysiąca osób, ciekawe czy na całej Ukrainie jest aż tylu odważnych? Reszta niewątpliwie się podda, albo przyjmie Rosjan z wdzięcznością. To dobra wiadomość, gdyż koniec banderstanu jest bliski.
Histeria, histeria. histeria. Cały czas o wojskach rosyjskich, ani słowa o wojskach ukraińskich. Czy może bezpiecznie ewakuowały się do Polski? Jeżeli nie, to gdzie są i w jakiej ilości? Tumanienia Polaków ciąg dalszy. Już nie ma polskiego bezładu, podsłuchiwania pegasusem, inflacji, dyktatury Kaczyńskiego. Coraz więcej w Polsce wojsk okupacyjnych i to ma być ponoć największy sukces niepodległej Polski.
W pozostałych mediach tzw. polskich ani słowa na temat coraz większej cenzury w banderstanie. W Polsce jednak też jej nie brakuje. Kresy są w tym przypadku chlubnym wyjątkiem.
Putin prawie na pewno wymorduje ukraińskie kobiety i dzieci - to tytuł artykułu niejakiego pana Jakuba Kralki. Jeżeli ktoś o jednym z czołowych polskich polityków powiedział, że jest debilem, to może ten polityk się cieszyć, iż są inni, znacznie głupsi od niego.
Taki post został przez Interię usunięty jako sprzeczny z regulaminem.
Nie odnoszac sie do tego kto ma racje chce tylko zauwazyc ze kierowcy zdaniem wladz nie przedstwwicielami ogolu kierowcow.... Zastanawiam sie czy wladze sa przedstawicielami ogolu. To jest pokrecona demokracja
WIDZIAL GO KTO POZA ZDJECIAMI ZROBIONYMI KOMPUTEROWO ????HAHAHA A JUZ WYLICZAJA ILE PASAZEROW . PROPAGANDA DLA GLUPIEGO POLACZKA ZEBY ODWROCIC UWAGE OD INNYCH PROBLEMOW!
PiSmaki czy ktos widzial te zloto ktore sprowadzono do Polski ?????? W JAKIM CELU KUPUJE SIE TERAZ ZLOTO GDY IFLACJA WALI NA LEB, A POLIN ZADLUZONA NA 6 MILIARDOW ZLOTYCH ???
Ciekawa twórczość. W Polsce nie ma nawet 1000 miast a oni naliczyli ponad 1000 aglomeracji. Szkoda że nie umiejscowili w Polsce magalopolis.
Ręce opadają
Ktoś chyba sobie kpi z Polaków. Ci co popierają Ukrainę jednocześnie uważają, iż wojskową pomoc bandersynom powinni zapewnić posłowie, senatorowie, inni rządzący i pismaki (kiedyś byli dziennikarze, ale oni nie popierają).
NIE WIERZE W ZADNE SADAZE . ZAWSZE SLUZA TEMU KTO JE ROBI, ALE JEZELI GLUPIE POLACTWO JEST TAKIE CHETNE ZEBY POMAGAC UPADLINIE WIEC SMIALO NA PIERSZA LINIE FRONTU, MIEJSCA DOSC NA LACZCE.
To się nie mieści w głowie, gdyż po pierwsze, dajemy za darmo broń potomkom naszych oprawców, a po drugie, stwierdzamy, iż Polska ma broni za dużo. Cynizm do n-tej potęgi. Gorzej, że PO dałaby więcej. Takich przywódców ma Polska.
w latach 40-tch słusznie minionego ubiegłego wieku niemcy przekazali broń i amunicję ukroceppom którzy uciekli z nią do lasu i zrobili z niej pożytek niezbyt humanitarny.
Czyżby powtórka z histerii?
Okazuje się, że ruski kołchoz zwany ZSRR był przysłowiowym PIKUŚ-iem w POrównaniu z germańskim zwanym UE!
ZSRR-em zarządzał ruski I-szy sekretarz np. Breżniew a nie jakiś I-szy sekretarz w kukuryku np. w tzw. PRL-u !.
Kołchozem zwanym UE zarządza kanclerz Niemiec a nie tzw. "prezydent" Nadwiślańskiego Landu PO-land w.g. znanego przysłowia - cytat " co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"!.
Różnica zarządzania w obu kołchozach taka, ze Ruski nie byli aż tak chamsko bezczelni w obłudzie jak Niemcy!
Ciekawy jestem czy dla polepszenia dobrosąsiedzkich stosunków nakaże usunięcia z elewacji polskiej szkoły we Lwowie popiersia jednego z najkrwawszych rzeźników cywilnej polskiej ludności z okresu II wojny światowej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
W rejonie wilenskim, gdzie działał Łupaszka i jego oddział (tam moja rodzina), Łupaszka uchodził za bohatera i patriotę. Obraniał miejscowych polakow. Czasy były straszne i gdyby nie polska partyzanka, to zginełoby więcej cywilow polskiej narodowosci. Wiem z opowiesci rodzicow. Jego szanowano.
W rejonie wilenskim, gdzie działał Łupaszka i jego oddział (tam moja rodzina), Łupaszka uchodził za bohatera i patriotę. Obraniał miejscowych polakow. Czasy były straszne i gdyby nie polska partyzanka, to zginełoby więcej cywilow polskiej narodowosci. Wiem z opowiesci rodzicow. Jego szanowano.
Nie rozumiem dlaczego sejm modlił się za Łupaszkę (czy nie ma nic innego do roboty), ale wyrazy hołdu? To bandyta, którego oddział mordował miejscową ludność. Niedługo będziemy czcić morderców z UPA. Kukliński i Łupaszka w Polsce, na Ukrainie Bandera i Szuchewycz. Czyja jest ta Polska?
Nawet Towarzysze - Komisarze ZSRR nie byli tak bezwstydnie bezczelni w swoich działaniach do POdległych krajów demokracji ludowej jak komisarze UE!!!!.....
Germański kołchoz zwany UE jest bardziej absurdalny - księżycowy niż ruski kołchoz ZSRR!
Polacy z przysłowiowego deszczu (PRL-u) weszli bezPOśrednio POd rynnę!
Spis społeczny Związku Polaków na Litwie jeszcze trwa. W wielu miejscowościach udało się dotrzeć do każdego Polaka, wynik takiego wysiłku wygląda na imponujący. Dane z wielu gmin Wileńszczyzny już są zbliżone do roku 2011 albo już przewyższyły tamte wyniki: Bujwidze (127 proc.), Czarny Bór (102 proc.), Turgiele (104 proc.), Kowalczuki (101 proc.), Biała Waka (138 proc.). Oznacza to, że mieszkańców narodowości polskiej jest więcej niż oficjalnie wskazywano, mimo że ogólna liczba ludności w naszym kraju ma tendencję spadkową.
Moim zdanie prezydent Putin powinien poinformować USA i UNIĘ, iż w przypadku napaści NATO na Meksyk lub Kanadę Rosja zastosuje wobec nich daleko idące sankcje i powtarzać to jak mantrę, podobnie jak robią to politycy i pismaki zachodni.
bla, bla, bla...
będą uchodzić?, nie będa bronić ,,nezałeżnej,, ? a przecież wszyscy są powołani do wojska, łacznie z kobietami do 60 lat
Wg doniesień, w marszu wzięło udział 1,5 tysiąca osób, ciekawe czy na całej Ukrainie jest aż tylu odważnych? Reszta niewątpliwie się podda, albo przyjmie Rosjan z wdzięcznością. To dobra wiadomość, gdyż koniec banderstanu jest bliski.
Histeria, histeria. histeria. Cały czas o wojskach rosyjskich, ani słowa o wojskach ukraińskich. Czy może bezpiecznie ewakuowały się do Polski? Jeżeli nie, to gdzie są i w jakiej ilości? Tumanienia Polaków ciąg dalszy. Już nie ma polskiego bezładu, podsłuchiwania pegasusem, inflacji, dyktatury Kaczyńskiego. Coraz więcej w Polsce wojsk okupacyjnych i to ma być ponoć największy sukces niepodległej Polski.
kogo tak naprawdę obawiają sie Izraelczycy, Rosjan, czy Ukraińców spo znaku Azowa?
we wszelkich biedach zachodu jest winna Rosja i oczywiście WW Putin, on jak czegoś nie nabroi to nie może normalnie spać
Takich sobie wybieramy.
Sprowadzić łatwo, tym bardziej, że na nasz koszt, trudniej będzie wyprowadzić, czego doświadczyliśmy po '45r.
Demokracja a konkretnie wolność słowa po ukraińsku. U nas nie lepiej.
Nie tylko on (żałuje głosowania na Dudę), nie tylko za Izbę Dyscyplinarną...
Chwała Wałęsie, że wyprowadził z Polski wojska radzieckie. Hańba Tuskowi i Kaczyńskiemu, że sprowadzili inne wojska okupacyjne.
W pozostałych mediach tzw. polskich ani słowa na temat coraz większej cenzury w banderstanie. W Polsce jednak też jej nie brakuje. Kresy są w tym przypadku chlubnym wyjątkiem.
Putin prawie na pewno wymorduje ukraińskie kobiety i dzieci - to tytuł artykułu niejakiego pana Jakuba Kralki. Jeżeli ktoś o jednym z czołowych polskich polityków powiedział, że jest debilem, to może ten polityk się cieszyć, iż są inni, znacznie głupsi od niego.
Taki post został przez Interię usunięty jako sprzeczny z regulaminem.
Nie odnoszac sie do tego kto ma racje chce tylko zauwazyc ze kierowcy zdaniem wladz nie przedstwwicielami ogolu kierowcow.... Zastanawiam sie czy wladze sa przedstawicielami ogolu. To jest pokrecona demokracja
A WY SIE JESZCZE W TO WPISUJCIE HAHAHA CZEKAMY NA PROWOKACJE JANKIESOW W POLSKICH MUNDURACH
serio? stawiasz tezę że "IATA" robi propagandę dla "głupiego polaczka"? czy to niezbyt śmiała teza jak na "głupiego polaczka"?
WIDZIAL GO KTO POZA ZDJECIAMI ZROBIONYMI KOMPUTEROWO ????HAHAHA A JUZ WYLICZAJA ILE PASAZEROW . PROPAGANDA DLA GLUPIEGO POLACZKA ZEBY ODWROCIC UWAGE OD INNYCH PROBLEMOW!
Angole są zawsze gotowi pomóc i nigdy nie po mogą. To tylko reklama.
A T-34 nie postanowili "unowocześnić"?
Boże chroń Polskę przed "pomocą" ze strony Wielkiej Brytanii!
Wszawa gnida oddała się w łapska KGB i bredzi na rozkaz. Sam wydał na siebie wyrok.
PiSmaki czy ktos widzial te zloto ktore sprowadzono do Polski ?????? W JAKIM CELU KUPUJE SIE TERAZ ZLOTO GDY IFLACJA WALI NA LEB, A POLIN ZADLUZONA NA 6 MILIARDOW ZLOTYCH ???
Akurat, pomogą jak w '39!
Ciekawa twórczość. W Polsce nie ma nawet 1000 miast a oni naliczyli ponad 1000 aglomeracji. Szkoda że nie umiejscowili w Polsce magalopolis.
Ręce opadają
Ktoś chyba sobie kpi z Polaków. Ci co popierają Ukrainę jednocześnie uważają, iż wojskową pomoc bandersynom powinni zapewnić posłowie, senatorowie, inni rządzący i pismaki (kiedyś byli dziennikarze, ale oni nie popierają).
NIE WIERZE W ZADNE SADAZE . ZAWSZE SLUZA TEMU KTO JE ROBI, ALE JEZELI GLUPIE POLACTWO JEST TAKIE CHETNE ZEBY POMAGAC UPADLINIE WIEC SMIALO NA PIERSZA LINIE FRONTU, MIEJSCA DOSC NA LACZCE.
powinien siedzieć minimum 8 lat w między czasie pracując na swoje utrzymanie, np. w kopalni czy w hospicjum.
jak sądzicie, PiS ma jaja i odliczy sobie te pieniądze od składki do budżetu UE?
To się nie mieści w głowie, gdyż po pierwsze, dajemy za darmo broń potomkom naszych oprawców, a po drugie, stwierdzamy, iż Polska ma broni za dużo. Cynizm do n-tej potęgi. Gorzej, że PO dałaby więcej. Takich przywódców ma Polska.
w latach 40-tch słusznie minionego ubiegłego wieku niemcy przekazali broń i amunicję ukroceppom którzy uciekli z nią do lasu i zrobili z niej pożytek niezbyt humanitarny.
Czyżby powtórka z histerii?
Okazuje się, że ruski kołchoz zwany ZSRR był przysłowiowym PIKUŚ-iem w POrównaniu z germańskim zwanym UE!
ZSRR-em zarządzał ruski I-szy sekretarz np. Breżniew a nie jakiś I-szy sekretarz w kukuryku np. w tzw. PRL-u !.
Kołchozem zwanym UE zarządza kanclerz Niemiec a nie tzw. "prezydent" Nadwiślańskiego Landu PO-land w.g. znanego przysłowia - cytat " co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"!.
Różnica zarządzania w obu kołchozach taka, ze Ruski nie byli aż tak chamsko bezczelni w obłudzie jak Niemcy!
NIE UDAWAJCIE GREKA ! KTO CHCIAL DO UEROKOLCHOZU ??? KTO ZANIEDBAL PERTRAKTACJE Z CZECHAMI ??? KOMORNIK NIE PYTA CZY KIEDYS ZAPLACISZ TYLKO BIERZE !!
W zamian co? G..no!
Ciekawy jestem czy dla polepszenia dobrosąsiedzkich stosunków nakaże usunięcia z elewacji polskiej szkoły we Lwowie popiersia jednego z najkrwawszych rzeźników cywilnej polskiej ludności z okresu II wojny światowej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Czy będzie potrzebna nowa (po 2003 roku) bratnia pomoc zachodu w postaci rakiet i bombardowań?
Czyli jeden banderowiec zastąpił drugiego
W rejonie wilenskim, gdzie działał Łupaszka i jego oddział (tam moja rodzina), Łupaszka uchodził za bohatera i patriotę. Obraniał miejscowych polakow. Czasy były straszne i gdyby nie polska partyzanka, to zginełoby więcej cywilow polskiej narodowosci. Wiem z opowiesci rodzicow. Jego szanowano.
W rejonie wilenskim, gdzie działał Łupaszka i jego oddział (tam moja rodzina), Łupaszka uchodził za bohatera i patriotę. Obraniał miejscowych polakow. Czasy były straszne i gdyby nie polska partyzanka, to zginełoby więcej cywilow polskiej narodowosci. Wiem z opowiesci rodzicow. Jego szanowano.
Nie rozumiem dlaczego sejm modlił się za Łupaszkę (czy nie ma nic innego do roboty), ale wyrazy hołdu? To bandyta, którego oddział mordował miejscową ludność. Niedługo będziemy czcić morderców z UPA. Kukliński i Łupaszka w Polsce, na Ukrainie Bandera i Szuchewycz. Czyja jest ta Polska?
hmm może wystarczy odjąć zagrabione fundusze, ze składki do budżetu UE?
Nawet Towarzysze - Komisarze ZSRR nie byli tak bezwstydnie bezczelni w swoich działaniach do POdległych krajów demokracji ludowej jak komisarze UE!!!!.....
Germański kołchoz zwany UE jest bardziej absurdalny - księżycowy niż ruski kołchoz ZSRR!
Polacy z przysłowiowego deszczu (PRL-u) weszli bezPOśrednio POd rynnę!
Spis społeczny Związku Polaków na Litwie jeszcze trwa. W wielu miejscowościach udało się dotrzeć do każdego Polaka, wynik takiego wysiłku wygląda na imponujący. Dane z wielu gmin Wileńszczyzny już są zbliżone do roku 2011 albo już przewyższyły tamte wyniki: Bujwidze (127 proc.), Czarny Bór (102 proc.), Turgiele (104 proc.), Kowalczuki (101 proc.), Biała Waka (138 proc.). Oznacza to, że mieszkańców narodowości polskiej jest więcej niż oficjalnie wskazywano, mimo że ogólna liczba ludności w naszym kraju ma tendencję spadkową.
Wygląda na to, iż Ukraina wspólnie z NATO chcą napaść na Rosję - świadczy o tym stałe dozbrajanie Ukrainy.
Moim zdanie prezydent Putin powinien poinformować USA i UNIĘ, iż w przypadku napaści NATO na Meksyk lub Kanadę Rosja zastosuje wobec nich daleko idące sankcje i powtarzać to jak mantrę, podobnie jak robią to politycy i pismaki zachodni.
Moi drodzy kresowiacy. Finowie nie są nordykami ani Skandynawami. Bądźcie uwazniejsi. Pzdr
Może NATO uzgodni jakąś graniczną datę, do której Rosja ma napaść na Ukrainę, gdyż na razie odnosi się z tym ad calendas grecas.
Niemcy nie dopuszczają gazu przez Nord Stream 2, a potem narzekają, że mają gazu za mało.
Pomoc banderowcom to plucie w twarz rodzinom pomordowanych przez UPA
To jest skutek obłąkańczej polityki zagranicznej Polski