Haha, przyganiał kocioł garnkowi. Arabia Saudyjska ma pole namiotowe z klimatyzacją na 3 000 000 pielgrzymów, mogła w nich zakwaterować ich. Co z katarem ZEA, Bahrajnem i kuwejtem???? Czemu ich nie chcieli.
Prezydent Polski, rzekomo niepodległego państwa, prosi o zgodę szefa pentagonu USA. To nowy wzór niepodległości państw członków NATO. Swoją drogą Duda przestał być prezydentem Polski od czasu gdy przerwał jazdę na nartach; teraz jest II prezydentem Ukrainy, tyle że rezydującym w Polsce.
Tusk i inni dygnitarze polityczni powinni się zdecydować, czy Polska ma być 51 stanem USA, czy też kolonią neobanderowców. W obu przypadkach Polska nie będzie Polską.
Ta kreatura - już od dłuższego czasu - ewidentnie prowokuje swoim szowinistycznym tonem pogardy wobec tych Polaków, którzy mają własne zdanie w szczególności odmienne od jego.
Nota bene - imigrant - rości sobie prawo do "wywalania z Polski takich jak" ... każdy Polak z niezgodnymi z jego "widzimisię" poglądami (!!!?) Na dodatek poprzedza to "stwierdzenie" ewidentną groźbą wynikającą z kontekstu - "kiedy wygra Ukraina" - siłowej egzekucji takiego wydalenia nawet jeśli Polska (w domyśle słaba) będzie temu przeciwna. Wprost zdumiewające! W takim okresie próby dla państwa ukraińskiego ich "rodak" nadal wykonuje niesamowicie pożyteczną robotę dla ... kremla! W pojedynkę jest jak cały zespół trolli z olgino.
Mało tego, szarga i drwi z symboli narodowych naszego państwa, z naszej tradycji. Uzurpuje sobie prawo do "naprawiania" naszego języka czy nawet zmiany władzy.
Zakończę przesłaniem do pomieszkującego w moim kraju ігора ісаєва: ПІШОВ НА ХУЙ
100 Ukraińców blokuje naszą polską granicę, zaś policja jest bezradna. Nie ma możliwości ich ekstradycji? Co będzie z Polską gdy kilka milionów Ukraińców będzie chciało pokazać kto rządzi w Polsce? Na manifestujące Polki można było wysłać siły porządkowe, na Ukraińców nie. Oj, żeby Polska była Polską. Panie Pietrzak, do dzieła.
No NIEMOŻLIWE,prokuratura postawiła mu zarzuty!!!!??? Przecież od lat pisze co pisze ten......a nikt go nie ruszał,ba pewien prokurator z nim współpracował!!!!!!! No cuda,oczywiście wyrok to będzie żenada ale sam fakt to już szok.
900 zabitych osób cywilnych w ciągu prawie miesiąca wojny, a media "polskie", inne, nie Kresy, piszą o stałym bombardowaniu przez Rosjan osiedli mieszkalnych, szkół i szpitali. Sama wojna jest strasznym okrucieństwem, po co dodawać celowe oszczerstwa Ukraińców. Może niech powiedzą lepiej ilu Polaków zamordowali na Wołyniu.
Nic tak dobrze nie wychodzi USA jak misje pokojowe, ostatnie w Iraku i Afganistanie - łącznie ponad milion zabitych. To jest amerykańskie umiłowanie pokoju.
Gurianow (jakie ładne polskie nazwisko) bada zbrodnię katyńską, która jest w znacznym stopniu wyjaśniona. A kto bada zbrodnię wołyńską, której Ukraińcy zaprzeczają?
Kiedyś narzekaliśmy, że prezydent nic nie robi, ale gdy się wziął do pracy to jest o wiele gorzej. Dobrze, że nie pracuje dla Polski, tylko dla kraju banderowców, ale co to za pocieszenie skoro nie emigruje.
Idealne zgranie w czasie ,prasa i bomby.A swoja drogą sypianie w koszarach w takiej sytuacji to proszenie się o smierć ,to już chyba trzecia taka sytuacja.Lokalny dowódca nie wykazał się.
Panczenko funkcjonuje jak klasyczny prowokator, tworzy potencjalnie niebezpieczna sytuacje idealną do wykorzystania przez Moskwę lub Baćkę.Jeśli dojdzie do pobicia kierowcy przez blokujacych lub odwrotnie da to dobry materiał wrogom Polski.Organizacje w to zaangażowane sterowane są przez Berlin.
Polacy są najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Ilość sztuk broni na 100 mieszkańców: Niemcy 30.3, Francja 31.2, Włochy 11.9, Finlandia 45.3, Polska 1.3 :) Przypadek?
Tą osobą powinny zająć się odpowiednie polskie służby. Jak chce robić „bohaterka” blokady to niech robi po białoruskiej stronie.
A nasi obecni goście których przyjęliśmy do siebie niech nie zapominają że są gośćmi.
Efekt końcowy może być inny od zamierzonego.
Teraz takie szykany będą coraz częściej,bo teraz mamy kochać ukraińców.Ten histeryczny,sterowany,zmanipulowany amok pro ukraiński osiąga już takie absurdy że jest to patologia.Na niektórych budynkach nie ma flag Polski sa za to ukraińskie.
czego można się spodziewać po Ruskach czy Niemiaszkach? przypominam że Ruscy kolaborowali z Niemcami od 1922 (Włochy, Rapallo) gdy podpisano pierwsze TAJNE pakty (umożliwiające Niemcom potajemne omijanie restrykcji traktatów Wersalskich) których zwieńczeniem był słynny pakt hańby Ruskiego i Niemieckiego czyli bolszewika i nazisty pakt Ribbentrop - Mołotow.
Herr Normann jaką to trzeba być mendą aby rzucać takimi kłamstwami. Chcę przypomieć że to pana naród czyli niemcy razem z ruskimi ( celowo z małej litery)rozpętali piekło II wojny światowej, włącznie z różnej maści kolaborantami.
Dobrze, że nie Holandia. Reszta trzęsie portkami przed Putinem. Rosja zawsze będzie niebezpieczna, dopóki nie zmieni się na pokojową mentalności 50% zindoktrynowanych maniakalnie Rosjan.
Samodzielne ukraińskie pułki dokonywały takich masakr w Donbasie, że sprawa trafiła aż do senatu w USA. Skoro Zełenski uważa, że Rosja kłamie, niech się zapozna z dowodami ludobójstwa jakie Rosja przesłała do Niemiec i Francji.
Tak było by w każdym innym europejskim kraju a w szczególności na Ukrainie, ale nie u nas. U nas racjonalne myślenie zastąpiła histeria, która na dłuższą metę przyniesie poważne problemy społeczne.
Jak Bush i niemal całe NATO, w tym Polska, napadły pod zmyślonym pretekstem na Irak, gdzie zabito kilkaset tysięcy ludzi, to było dobrze. Gdy Arabia Saudyjska lub Izrael bombardują sąsiadów, to również jest dobrze. Gdy na Ukrainie przeprowadzona w 2014 roku zbrojny pucz, to było bardzo dobrze. Doskonale było, gdy zachód zbroił na potęgę Ukrainę i kierował ją przeciwko Rosji. Źle jest natomiast, gdy Rosja się zorientowała (dość późno) i postanowiła zareagować. Ale jest bardzo dobrze, gdy media w Polsce piszą bzdury, głównie o rosyjskich atakach na kobiety (zwłaszcza w ciąży) i na dzieci (zwłaszcza kalekie), zaś wiele osób z wypranymi mózgami w to wierzy. Współczesne "dziennikarstwo" osiągnęło ten sam poziom co stosunki rosyjsko amerykańskie
Polska straci tylko i wyłącznie na własne życzenie. "Podziękowania" dla wszystkich rządzących po 90 roku, którzy przyczyniali się do unicestwienia polskiego przemysłu stalowego.
Wydaje się, że nasi rządzący uparli się aby Polskę pchnąć do wojny za Ukrainę i nic ich od tego nie odwiedzie, nawet widok masakrowanych miast na Ukrainie. Mam nadzieję, że decyzje w Waszyngtonie jeszcze nie zapadły ale jest maleje ona z każdą kolejną ich wypowiedzią.
Dość tej obłudy. Wojna trwa niewiele ponad dwa tygodnie, a już 2000 ukraińskich chorych w szpitalach. Polak na przyjęcie do szpitala oczekuje miesiącami lub latami. Jak Polak może zostać ukraińskim uchodźcą, aby jego prawa były takie same?
Właśnie strona ukraińska zestrzeliła rosyjski dron w rejonie Jaworowa ,który dwukrotnie przekroczył polską granicę dokonując zwiadu na terytorium Polski.
Czyzby po polskiej stronie nie było czym tego zrobić?
Kacapy rozwalają, to niech kacapy płacą, z nawiązką. Ale istnieje obawa, że nasi przywódcy wyjdą jak zwykle przed szereg i płacili będziemy my, oczywiście przy wtórze oklasków UE i NATO.
Zmieńcie obywatelstwo na ukraińskie, wtedy Rzeczpospolita Polska wam pomoże.
Boże, czy już zawsze u steru rządów RP będą tylko i wyłącznie kretyni?..
Jak można zgłaszać chęć pośredniczenia a zarazem oświadczać, iż jest po stronie jednego z wrogów.
To się wszystko nie mieści w głowie. Rząd w Polsce chętnie poświęci 10 Polaków by ocalić jednego banderowca.
Haha, przyganiał kocioł garnkowi. Arabia Saudyjska ma pole namiotowe z klimatyzacją na 3 000 000 pielgrzymów, mogła w nich zakwaterować ich. Co z katarem ZEA, Bahrajnem i kuwejtem???? Czemu ich nie chcieli.
Prezydent Polski, rzekomo niepodległego państwa, prosi o zgodę szefa pentagonu USA. To nowy wzór niepodległości państw członków NATO. Swoją drogą Duda przestał być prezydentem Polski od czasu gdy przerwał jazdę na nartach; teraz jest II prezydentem Ukrainy, tyle że rezydującym w Polsce.
Onet,czyli Niemcy ujawniają tajemnicę państwową narażając wazne interesy RP.Gdzie prokuratura?
Tusk i inni dygnitarze polityczni powinni się zdecydować, czy Polska ma być 51 stanem USA, czy też kolonią neobanderowców. W obu przypadkach Polska nie będzie Polską.
To wszystko w ramach wdzięczności za Wołyń, tyle tyko że Ukraińcy się do niego nie przyznają,
Przytomni politycy przytomnego państwa Węgier.
Ta kreatura - już od dłuższego czasu - ewidentnie prowokuje swoim szowinistycznym tonem pogardy wobec tych Polaków, którzy mają własne zdanie w szczególności odmienne od jego.
Nota bene - imigrant - rości sobie prawo do "wywalania z Polski takich jak" ... każdy Polak z niezgodnymi z jego "widzimisię" poglądami (!!!?) Na dodatek poprzedza to "stwierdzenie" ewidentną groźbą wynikającą z kontekstu - "kiedy wygra Ukraina" - siłowej egzekucji takiego wydalenia nawet jeśli Polska (w domyśle słaba) będzie temu przeciwna. Wprost zdumiewające! W takim okresie próby dla państwa ukraińskiego ich "rodak" nadal wykonuje niesamowicie pożyteczną robotę dla ... kremla! W pojedynkę jest jak cały zespół trolli z olgino.
Mało tego, szarga i drwi z symboli narodowych naszego państwa, z naszej tradycji. Uzurpuje sobie prawo do "naprawiania" naszego języka czy nawet zmiany władzy.
Zakończę przesłaniem do pomieszkującego w moim kraju ігора ісаєва: ПІШОВ НА ХУЙ
100 Ukraińców blokuje naszą polską granicę, zaś policja jest bezradna. Nie ma możliwości ich ekstradycji? Co będzie z Polską gdy kilka milionów Ukraińców będzie chciało pokazać kto rządzi w Polsce? Na manifestujące Polki można było wysłać siły porządkowe, na Ukraińców nie. Oj, żeby Polska była Polską. Panie Pietrzak, do dzieła.
Całkiem utrafiona diagnoza...
No NIEMOŻLIWE,prokuratura postawiła mu zarzuty!!!!??? Przecież od lat pisze co pisze ten......a nikt go nie ruszał,ba pewien prokurator z nim współpracował!!!!!!! No cuda,oczywiście wyrok to będzie żenada ale sam fakt to już szok.
900 zabitych osób cywilnych w ciągu prawie miesiąca wojny, a media "polskie", inne, nie Kresy, piszą o stałym bombardowaniu przez Rosjan osiedli mieszkalnych, szkół i szpitali. Sama wojna jest strasznym okrucieństwem, po co dodawać celowe oszczerstwa Ukraińców. Może niech powiedzą lepiej ilu Polaków zamordowali na Wołyniu.
Nic tak dobrze nie wychodzi USA jak misje pokojowe, ostatnie w Iraku i Afganistanie - łącznie ponad milion zabitych. To jest amerykańskie umiłowanie pokoju.
Gurianow (jakie ładne polskie nazwisko) bada zbrodnię katyńską, która jest w znacznym stopniu wyjaśniona. A kto bada zbrodnię wołyńską, której Ukraińcy zaprzeczają?
Kiedyś narzekaliśmy, że prezydent nic nie robi, ale gdy się wziął do pracy to jest o wiele gorzej. Dobrze, że nie pracuje dla Polski, tylko dla kraju banderowców, ale co to za pocieszenie skoro nie emigruje.
Kresy wykazują chociaż trochę obiektywizmu w swoich relacjach, ale główne "polskie media" to szczyt propagandy, większej niż za komuny.
Wyżej dupy nie podskoczysz choćbyś chciał!
Idealne zgranie w czasie ,prasa i bomby.A swoja drogą sypianie w koszarach w takiej sytuacji to proszenie się o smierć ,to już chyba trzecia taka sytuacja.Lokalny dowódca nie wykazał się.
Panczenko funkcjonuje jak klasyczny prowokator, tworzy potencjalnie niebezpieczna sytuacje idealną do wykorzystania przez Moskwę lub Baćkę.Jeśli dojdzie do pobicia kierowcy przez blokujacych lub odwrotnie da to dobry materiał wrogom Polski.Organizacje w to zaangażowane sterowane są przez Berlin.
Polacy są najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Ilość sztuk broni na 100 mieszkańców: Niemcy 30.3, Francja 31.2, Włochy 11.9, Finlandia 45.3, Polska 1.3 :) Przypadek?
Tą osobą powinny zająć się odpowiednie polskie służby. Jak chce robić „bohaterka” blokady to niech robi po białoruskiej stronie.
A nasi obecni goście których przyjęliśmy do siebie niech nie zapominają że są gośćmi.
Efekt końcowy może być inny od zamierzonego.
Czyżby prezes zamierzał zaatakować i pokonać ukrainę
Teraz takie szykany będą coraz częściej,bo teraz mamy kochać ukraińców.Ten histeryczny,sterowany,zmanipulowany amok pro ukraiński osiąga już takie absurdy że jest to patologia.Na niektórych budynkach nie ma flag Polski sa za to ukraińskie.
czego można się spodziewać po Ruskach czy Niemiaszkach? przypominam że Ruscy kolaborowali z Niemcami od 1922 (Włochy, Rapallo) gdy podpisano pierwsze TAJNE pakty (umożliwiające Niemcom potajemne omijanie restrykcji traktatów Wersalskich) których zwieńczeniem był słynny pakt hańby Ruskiego i Niemieckiego czyli bolszewika i nazisty pakt Ribbentrop - Mołotow.
Herr Normann jaką to trzeba być mendą aby rzucać takimi kłamstwami. Chcę przypomieć że to pana naród czyli niemcy razem z ruskimi ( celowo z małej litery)rozpętali piekło II wojny światowej, włącznie z różnej maści kolaborantami.
A w sprawie Busha juniora i agresji na Irak podjął już decyzję?
Dobrze, że nie Holandia. Reszta trzęsie portkami przed Putinem. Rosja zawsze będzie niebezpieczna, dopóki nie zmieni się na pokojową mentalności 50% zindoktrynowanych maniakalnie Rosjan.
Widać wyraźnie komu ta wojna się opłaca.
Panie Deszczyca a ile chcecie zapłacić za takie przygotowanie i zmiany w edukacji? Czy jak zwykle na krzywy?
Perfekt.
Prefekt.
Prefekt .
Samodzielne ukraińskie pułki dokonywały takich masakr w Donbasie, że sprawa trafiła aż do senatu w USA. Skoro Zełenski uważa, że Rosja kłamie, niech się zapozna z dowodami ludobójstwa jakie Rosja przesłała do Niemiec i Francji.
Jeden trzeźwo myślący a reszta p..osłów jakby by byli zaczadzeni.
Tak było by w każdym innym europejskim kraju a w szczególności na Ukrainie, ale nie u nas. U nas racjonalne myślenie zastąpiła histeria, która na dłuższą metę przyniesie poważne problemy społeczne.
Jak Bush i niemal całe NATO, w tym Polska, napadły pod zmyślonym pretekstem na Irak, gdzie zabito kilkaset tysięcy ludzi, to było dobrze. Gdy Arabia Saudyjska lub Izrael bombardują sąsiadów, to również jest dobrze. Gdy na Ukrainie przeprowadzona w 2014 roku zbrojny pucz, to było bardzo dobrze. Doskonale było, gdy zachód zbroił na potęgę Ukrainę i kierował ją przeciwko Rosji. Źle jest natomiast, gdy Rosja się zorientowała (dość późno) i postanowiła zareagować. Ale jest bardzo dobrze, gdy media w Polsce piszą bzdury, głównie o rosyjskich atakach na kobiety (zwłaszcza w ciąży) i na dzieci (zwłaszcza kalekie), zaś wiele osób z wypranymi mózgami w to wierzy. Współczesne "dziennikarstwo" osiągnęło ten sam poziom co stosunki rosyjsko amerykańskie
Pytanie raczej retoryczne : kto do kogo powinien się dostosować , bo moim zdaniem Ukraińcy do polskiego systemu oświaty a nie odwrotnie.
takie same warunki jakie mieli Polacy na Ukrainie. Proszę bardzo
Polska straci tylko i wyłącznie na własne życzenie. "Podziękowania" dla wszystkich rządzących po 90 roku, którzy przyczyniali się do unicestwienia polskiego przemysłu stalowego.
Wydaje się, że nasi rządzący uparli się aby Polskę pchnąć do wojny za Ukrainę i nic ich od tego nie odwiedzie, nawet widok masakrowanych miast na Ukrainie. Mam nadzieję, że decyzje w Waszyngtonie jeszcze nie zapadły ale jest maleje ona z każdą kolejną ich wypowiedzią.
Gdyby głupota u miała latać ... (dr Sztrosmajer)
na zdjęciu widać, że trudno im wytrzymać smród skarpet z żoliborskich...
Pewnie prezes zdjął buty pod okrągłym stołem.
spotkali się pewnie we Lwowie, albo Primyślu, jeśli nie na żulibożu
dla ściemy i propagandy się chwalą, że w kijowym miastku.
Wawel im się marzy?
Dość tej obłudy. Wojna trwa niewiele ponad dwa tygodnie, a już 2000 ukraińskich chorych w szpitalach. Polak na przyjęcie do szpitala oczekuje miesiącami lub latami. Jak Polak może zostać ukraińskim uchodźcą, aby jego prawa były takie same?
Właśnie strona ukraińska zestrzeliła rosyjski dron w rejonie Jaworowa ,który dwukrotnie przekroczył polską granicę dokonując zwiadu na terytorium Polski.
Czyzby po polskiej stronie nie było czym tego zrobić?
Kacapy rozwalają, to niech kacapy płacą, z nawiązką. Ale istnieje obawa, że nasi przywódcy wyjdą jak zwykle przed szereg i płacili będziemy my, oczywiście przy wtórze oklasków UE i NATO.