Nieopodal wejścia do jednej z moskiewskich stacji metra pojawiła się kobieta ubrana na czarno, która w ręku trzymała odcięta głowę dziecka.

Stacja Oktiabrskoje Pole została zamknięta. Kobieta, która trzymała w ręku głowę dziecka krzyczała m.in. „Allahu Akbar” oraz „Jestem terrorystą”. Przekonywała też, że zamordowała dziecko, którego głowę trzymała w ręku.

Kobieta została zatrzymana przez policję. Zamknięto stację, wprowadzono alarm bombowy i przeszukano teren pod kątem materiałów wybuchowych.

Jak podają rosyjskie media, ofiarą kobiety jest trzylatka Nastia M. jej ciało zostało odnalezione w podpalonym mieszkaniu w jednym z moskiewskich bloków. Morderczyni pracowała jako nania ofiary. Pochodzi z jednego z państw Azji Środkowej. Posiada rosyjskie obywatelstwo, ma ponad 30 lat.

wprost.pl/KRESY.PL11 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

    • czas_przebudzenia :

      Gwoli ścisłości, to tylko Białoruś nie ugięła się pod dyktatem „sił nowoczesności ideologicznej”. Rosja się ugięła – nie wykonuje KS. Nawet Turcja się ugięła. Cała Ameryka Łacińska też jest „nowoczesna”. To uginanie się przed ideologią marksistów nie ma większego znaczenia dla obawy o życie większych winowajców władzy. Jak wiadomo w Polsce seryjny samobójca nie sprawdzał czy „samobójstwa” są zgodne z miejscowym kodeksem karnym. W innych krajach, nawet otwarcie uległych wobec sił wyznawców zła, też wielu ludzi nie mogło spać spokojnie w otoczce błogiej i złudnej ochrony lewodawstwa.

    • sylwia :

      Arabscy mahometanie to zwyrodniali zbrodniarze tak jak Turcy i zachodni Ukraiǹcy. Oto ta chrześcijanka z Aleppo na zdjęciu, do którego odnośnik zamieścił P. Donald. Pamiętajmy o niej gdy POPiS Komorowskiego [Szczynukowycza] lub Kaczyǹskiego [Kalksztajna]otworzy granice Polski Arabom i Murzynom. Wtedy taki sam los spotkać może polskie córki, żony i matki.